Skoči na vsebino

Nova sestica ima vgrajen "radar jammer" :)


Jest

Priporočeno sporočilo

to se je meni pogosto dogajalo, sedaj je mir. verjetno se je medtem razvedelo in me ne ustavljajo ve? :)

Jaz sem sedaj prvic naletel na rocni merilnik, odkar imam avto s serijsko vgrajenim motilcem ;)... prej sem samo bral o tem... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Tudi sam lahko potrdim zgoraj navedeno.  Sem imel sre?anje z radarjem. sicer sem vozil po omejitvi 50km/h (z tempomatom).Policist pa je meril iz nasprotne smeri( se pravi na nasprotnem voznem pasu). Pa me je preusmeril k sebi, ter kar arogantno zahteval dokumente. Nato pa 'Kje imate motilec ' ????. Ker sem ga globoko  pogledal, je nadaljeval-'kaj pa imate tisto spredaj''. Sem rekel radarski tempomat.

MI izro?i dokumente, ter vpra?a ?e je to serijsko . Pa jaz' ja'

 

Nato sem ga vpra?al ?e me ni mogel izmerit in potrdi, ter da mu javi napako-motilec.

 

Sedaj pa malo neumno vpra?anje.

A ta motilec deluje samo ?e je tempomat pri?gan ali tudi takrat ko ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi sam lahko potrdim zgoraj navedeno.  Sem imel sre?anje z radarjem. sicer sem vozil po omejitvi 50km/h (z tempomatom).Policist pa je meril iz nasprotne smeri( se pravi na nasprotnem voznem pasu). Pa me je preusmeril k sebi, ter kar arogantno zahteval dokumente. Nato pa 'Kje imate motilec ' ????. Ker sem ga globoko  pogledal, je nadaljeval-'kaj pa imate tisto spredaj''. Sem rekel radarski tempomat.

MI izro?i dokumente, ter vpra?a ?e je to serijsko . Pa jaz' ja'

 

Nato sem ga vpra?al ?e me ni mogel izmerit in potrdi, ter da mu javi napako-motilec.

 

Sedaj pa malo neumno vpra?anje.

A ta motilec deluje samo ?e je tempomat pri?gan ali tudi takrat ko ni.

 

V bistvu je tako, da te laserske merilnike moti menda SCBS ... torej sistem za zasilno zaviranje... in ne MRCC (radarski tempomat) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni, da faceliftane mazde 3 tudi spadajo med *motilce* radarjev, ker imajo SCBS? Pa ne da bom testiral, samo zanima me :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomeni, da faceliftane mazde 3 tudi spadajo med *motilce* radarjev, ker imajo SCBS? Pa ne da bom testiral, samo zanima me :)

 

 

Trojke so tudi med njimi... tudi nefaceliftane ... Sylver je imel tako ... >> http://www.mazda-si.net/topic/11577-nova-sestica-ima-vgrajen-radar-jammer/?p=339251

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Ometaju li nove mazde laserski mjera? brzine?

Imam video nadzor. Poznato je da se infracrvena svjetlost na kameri vidi kao bijela.

Kad 3 godine stara mazda 3 u?e u kadar, vidi se na kameri bijela svjetlost na mjestu lasera na ?ajbi.

Nova cx5 jedva se vidi. Mo?da vi?e ne smeta laserskim mjera?ima brzine?

 

mazda 3

3m.jpg

 

mazda 3

m3.jpg

 

 

cx5

cx5.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisu ni mene. Bojim se da je tehnika napredovala i da ne bo vi?e jammer-a. Ako je suditi po snimkama. Stara trojka "?prica" na sve strane.

Malo mjere brzinu s laserima. Ima puno novih kamera s detekcijom brzine. Ne bo pomogel nikakav jammer. Se pazite kad grete na morje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisu ni mene. Bojim se da je tehnika napredovala i da ne bo vi?e jammer-a. Ako je suditi po snimkama. Stara trojka "?prica" na sve strane.

Malo mjere brzinu s laserima. Ima puno novih kamera s detekcijom brzine. Ne bo pomogel nikakav jammer. Se pazite kad grete na morje.

Ne razumem u ?emu je problem?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne razumem u ?emu je problem?

Nema problema. Jedino bi ja volio da je u novoj cx5 jednaki laser kao u prvim mazdama, koj zaslijepi policijski laser.

Jer ovo je obrazac pona?anja:

 

Sudski vje?tak za cestovni promet Goran Husinec me?u prvima se provozao novim rotorom.

 

Dok se s novinarima provozao kroz tunel, naglasio je kako je "malo nerealno voziti 40 ovdje, a ?ak je i opasno voziti ovdje brzinom od 40, a na izlazu je radar". - Ovo nije fer od policije da su tu stavili 40 i tamo radar - rekao je.

 

https://www.vecernji.hr/zagreb/husinec-se-provozao-rotorom-nerealno-je-kroz-tunel-voziti-40-to-nije-fer-od-policije-1374976

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.