Skoči na vsebino

Mx5 - deli


roky999

Priporočeno sporočilo

ok eno vpra?anje...

 

zdj imam doma 2 lonca...

en je tenzo kao JDM ?porten ampak bi mu mogo navarit plo??ico gor oz dat vrezat ?t in firmo (da bi bil kao Dekra)

 

drugi izpuh pa je original ampak od hyundai cupeja...

 

zanima me ka je bol? dat gor da neb imel na tehni?nem problemov...

 

pa? bol mi di?i ta druga opcija, ampak nevem ?e bo ?lo skozi, pa? je original lonc ampak od druzga avta...

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najboljs prva opcija... rabis kontakt od enga s primorske ti nardi tablico pa poslje po posti :) Samo ppves kaj rabis... Jaz sem mu dal serijske za kotor delat... imel sem dva enaka, od obeh papirje vendar tisti ki je bil odjavljen in s papirji je bil totalka razbit, drugi kateri je bil pa ko nov je pa imel samo racun, nikoli ni bil registriran in ker z zbeledenega racuna iz 1998 ni bil razviden oce kot lastnik in kupec sem dal naredit kopijo one ploscice in jo pripopal cez originalno. In sem lahko registriral dober motor. In ne prestavitev okvirja ni bila opcija ker je bil zvit in na nosilcu za motor pocen.

Imam se oba doma in vse papirje...

 

Tako da ce rabis sporoci ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.