Skoči na vsebino

M6 GH BOSE problem...


Priporočeno sporočilo

okej, ?e je slu?ajno ker elektronik od vas potem naj proba zbrskat tole:

 

NCV8141

 

ko se ta segreje ko pra+ica, potem za?ne pokat, poka tudi ?e potrka? po njemu...

 

?e ne stane konja, se ga spla?a probat menjat...

post-11-1392565768_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.aliexpress.com/item/NCV8141D2TR...1078477026.html

 

15usd pa ma? 3, ?e je to to lahko obema zamenja?

 

za enga elektrotehnika bo tole pasulj zamejat pa bo? prec videl kje si

 

P.S. mogo? lahko jotko pol 2 popravi pa enega proda za 800eur :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.aliexpress.com/item/NCV8141D2TR...1078477026.html

 

15usd pa ma? 3, ?e je to to lahko obema zamenja?

 

za enga elektrotehnika bo tole pasulj zamejat pa bo? prec videl kje si

 

P.S. mogo? lahko jotko pol 2 popravi pa enega proda za 800eur :D

 

 

mislim da ni junaka da bi dal za tak oja?evalec 800?. Bi bil pa vesel da bi ga :D

?e se da to naro?it in ?e bi mi to kateri naro?il ker za tistih par ? ne bom propadu, bi to lahko takoj zamenjal in bi tudi takoj vedli ?e je to to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas dve moznosti... mal potrpi, da jaz probam, ali pa sam nabavi pa probaj.... v nobenem primeru ne bom jezen nate, ker ni nujno da je to to, ce pa je, pa ni nujno da imas ti enako tezavo

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mas dve moznosti... mal potrpi, da jaz probam, ali pa sam nabavi pa probaj.... v nobenem primeru ne bom jezen nate, ker ni nujno da je to to, ce pa je, pa ni nujno da imas ti enako tezavo

 

 

?e bo? ti to naro?il ter probal bom po?akal.

sam mislim da je gre?ka ista pri naju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi je baterija crkmnla takoj ko sem pdf prpopu. Za foro probaj se ti Kaalman jotkotov nemski frsterker, lahko da ni isto.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Foter isto nasel... HTE v Celju lahko naroci in ce ne posiljajo lahk jz dam na posto ce se komu mudi ;)

 

Je pa to standby stikalo prav ata... signal da vsem zadevam za ugasnat al pa przgat itd... in poka ker se tolerance vecajo in vmes ugasa...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ip sem naro?il in to dva kosa, dobim ju ?e ta teden v MB, ko bo kaj novega poro?am.

 

Sem pa prijetno presenen?en, da sem od BOSE EU dobil odgovor, ki ga navajam tukaj:

 

wir danken Ihnen f?r Ihre Nachricht.

 

Da Bose in der Automobilindustrie nur Zulieferer ist und die Bose Systeme vom Automobilhersteller vertrieben werden, sind in der Regel die autorisierten H?ndler erster Ansprechpartner. Von daher liegen bis anhin bei uns kaum Anfragen bez?glich eines Ausfalls des Verst?rkers im Mazda 6 vor. Jedoch w?re es f?r uns von großem Interesse zu erfahren, welche Ursache f?r den Ausfall des Verst?rkers verschiedentlich diagnostiziert wurde.

 

Um die Ursache bei Ihrem Fahrzeug herauszufinden, bitten wir Sie, sich mit Ihrem n?chsten Mazda H?ndler in Verbindung zu setzen. Bose selbst bietet keinen Reparaturdienst an und kann aus vertragsrechtlichen Gr?nden keine Bose Komponenten im Automotive Bereich an Endkunden vertreiben.

 

Sollte Ihnen Ihr H?ndler nicht weiter helfen k?nnen - dieser sollte auf jeden Fall den Verst?rker ?berpr?fen - stehen wir Ihnen gerne wieder zur Verf?gung. Bitte teilen Sie uns dann noch die Typenbezeichnung (J56 oder J61?) Ihres Mazda 6 sowie die Koordinaten Ihrer Werkstatt mit, um sich ?ber die getroffenen Maßnahmen resp. weiteren Schritte austauschen zu k?nnen.

 

Mit freundlichen Gr?ßen

 

Bose Automotive GmbH

Customer Support Team Europe

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj pise?

 

da se naslikaj na poobla??encu, da oni do sedaj niso prejeli kak posebno velik prejem napak....in da so veliki da delajo frsterkerje za skoraj vse avto proizvajalce

 

Jih pa zanima kaj ?teka :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se naslikaj na poobla??encu, da oni do sedaj niso prejeli kak posebno velik prejem napak....in da so veliki da delajo frsterkerje za skoraj vse avto proizvajalce

 

Jih pa zanima kaj ?teka :)

 

Danke sen...pac nemscina ni moja vrlina..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danke sen...pac nemscina ni moja vrlina..

 

jaki problem :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ponavadi brskam s telefonon pa nisem mogu kopirat teksta..thats was problem... :D

 

ka te ma? to za telefona ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako... preden bo preveliko veselje, ?ip je menjan, po sliki se vidi za katerega se je ?lo...

 

Po vgradnji in trkanju po platini oja?evalca je bilo vse ok... tudi po predvajanju glasbe cca 10 minut, zaenkrat ?e vse ok...

 

bomo videli, kako se bo obneslo v prihodnje, kako bo med vo?njo, takrat ko se potni?ki prostor ogreje, ko spodaj mimo oja?evalca piha topel zrak, itd.... ?e bo ?e ok... je popravilo stalo 6 EUR, pa sosedu sem pir dol?en :)

 

z BOSEjem sem zmenjen da jim stari del po?ljem v pregled...

 

jotko: ?e en ?ip imam vi?ka, ?e ga vzame?... stane skoraj ni?, tako da je vredno probat...

 

zadeva se imenuje NCV8141

post-11-1393266257_thumb.jpg

post-11-1393266326_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako... preden bo preveliko veselje, ?ip je menjan, po sliki se vidi za katerega se je ?lo...

 

Po vgradnji in trkanju po platini oja?evalca je bilo vse ok... tudi po predvajanju glasbe cca 10 minut, zaenkrat ?e vse ok...

 

bomo videli, kako se bo obneslo v prihodnje, kako bo med vo?njo, takrat ko se potni?ki prostor ogreje, ko spodaj mimo oja?evalca piha topel zrak, itd.... ?e bo ?e ok... je popravilo stalo 6 EUR, pa sosedu sem pir dol?en :)

 

z BOSEjem sem zmenjen da jim stari del po?ljem v pregled...

 

jotko: ?e en ?ip imam vi?ka, ?e ga vzame?... stane skoraj ni?, tako da je vredno probat...

 

zadeva se imenuje NCV8141

 

 

takoj vzamem!

samo povej kako bova uredila glede pla?ila (po povzetju ali ti naka?em preko neta)?

 

takoj vzamem!

samo povej kako bova uredila glede pla?ila (po povzetju ali ti naka?em preko neta)?

 

 

aja pa ?e bo pri meni to delovalo bo potem potreboval ?e eden ?ip :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja pa ?e bo pri meni to delovalo bo potem potreboval ?e eden ?ip :D

 

tu pa res ne vidim problema... meni so ga nabavili pri

Nano Elektronika, d.o.o.

Jadranska cesta 027

2000 Maribor

 

http://www.digikey.com/product-detail/en/N...OSCT-ND/3487447

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejansko je delovalo? :D:cheers:

 

ne vem... mal me skepsa... moram ?e malo po?akati... :) prvi vtisi so ok... na trkanje se ni odzival, zato na veliko upam da je ok...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem... mal me skepsa... moram ?e malo po?akati... :) prvi vtisi so ok... na trkanje se ni odzival, zato na veliko upam da je ok...

 

Gretje na noge in volume 40 za 5 min :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.