Skoči na vsebino

M6 GH BOSE problem...


Priporočeno sporočilo

tak... po pol ure vo?nje je za?elo nazaj pokat... %$#%$#%&/#¨!

 

@jotko: kot zgleda, ni to ta ?ip kriv... ti vrnem nakazilo, zaenkrat ne bom po?iljal... ker je zgleda brezveze... je ?isto isto kot je bilo prej...

 

:(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tak... po pol ure vo?nje je za?elo nazaj pokat... %$#%$#%&/#¨!

 

@jotko: kot zgleda, ni to ta ?ip kriv... ti vrnem nakazilo, zaenkrat ne bom po?iljal... ker je zgleda brezveze... je ?isto isto kot je bilo prej...

 

:(

 

 

Ne ne ti mi kar poselj.

Ne bom propadu za tist euro.

se bom malo poigral ter naredil se kako dodatno hlajenje na njem...

ker tam pise da zdrzi do nekje 125stopinj kar je seveda malo za zaprto ohisje brez prisilenga hlajenja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako... zaenkrat zgleda da bom ostal brez muzike v avtu... sem kontaktiral ?e EBK - Electronics by knowledge, ki se ukvarjajo s takimi "automotive" stvarmi, in so mi rekli, da direktno ne delajo s strankami in da imajo nadomestek, ki ga lahko dobim prek Mazda prodajalca.. predpostavljam, da je to oja?evalec za 887? + DDV... ?eprav... sem prosil Mazda prodajalca da preveri...

 

 

Jebo te BOSE...

 

@Jotko: OK... dam na po?to danes.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako... zaenkrat zgleda da bom ostal brez muzike v avtu... sem kontaktiral ?e EBK - Electronics by knowledge, ki se ukvarjajo s takimi "automotive" stvarmi, in so mi rekli, da direktno ne delajo s strankami in da imajo nadomestek, ki ga lahko dobim prek Mazda prodajalca.. predpostavljam, da je to oja?evalec za 887? + DDV... ?eprav... sem prosil Mazda prodajalca da preveri...

Jebo te BOSE...

 

@Jotko: OK... dam na po?to danes.

 

 

Za 800 +ddv sem ze napisal pa ste se zajebaval ... :cheers:

pa naj kdo rece da je bose zakon... za en k.... je!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://mazda3revolution.com/forums/2010-20...adio-issue.html

 

ISti problemi v vseh serijah - enemu je celo nehalo ko izklopi glavne lu?i :blink::blink::blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz stalno govorim, da je bose sistem najbolj precenjena znamka in zelo zelo slaba muzika za avte

Stalno nekaj crkuje in zvok zelo povpre?en.

 

zgleda da bo res treba zadevo predelat...

bo ?e najcenej?a varijanta

 

Jaz stalno govorim, da je bose sistem najbolj precenjena znamka in zelo zelo slaba muzika za avte

Stalno nekaj crkuje in zvok zelo povpre?en.

 

 

ali pa poiskat pravi razlog in porihtat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kdo audio wiring diagram od 6ke GH z bosejem? :)

 

bi probal narediti namizni simulator, da bi mogo?e potem kaj premeril lahko, ker v avtu ne more? tega delat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zadevo danes porihtal in pri?el do zakju?ka da mora biti ?e ena zadeva za zamenjat :(

meni na ?alost sploh ni igralo je bila ?ista ti?ina.

ko pa sem potrkal po kondenzatorju sem tudi v avtu sli?al pok.

zamenjal bom ?e kondenzatorje vse tri ter potem videl kako je stanje.

?e pa ?e zmeraj ne bo delovalo potem pa nimam ve? ideje :(

 

razmi?ljam pa tudi o drugem bose oja?evalcem od M6 prve generacije ter da preve?em kable.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je zdaj ravnokar skoraj tri?etrt ure dobro ?pilalo, preden sem nazaj sestavil pa je pokalo ob pritisku na platino, pa potem spet ni pokalo, pa potem je spet pokalo samo od sebe...

 

sem zdaj priklopil nazaj, pa da vidim kaj bo spet zjutraj...

 

druga?e pa intenzivno za?nem iskati zbite mazde po odpadih :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je zdaj ravnokar skoraj tri?etrt ure dobro ?pilalo, preden sem nazaj sestavil pa je pokalo ob pritisku na platino, pa potem spet ni pokalo, pa potem je spet pokalo samo od sebe...

 

sem zdaj priklopil nazaj, pa da vidim kaj bo spet zjutraj...

 

druga?e pa intenzivno za?nem iskati zbite mazde po odpadih :)

 

 

po tem kar si napisal se mi zdi kot da bi bil nekje hladen spoj...

se bom jutr malo poigral ter probal vezje malo ovijati da vidm ?e bo kaj razlike.

 

pogleduje? po tujih avtoodpadih?

?e se bo kje kaj na?lo sem tudi jaz kupec :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo vpra?anje ?e je re?itev iz avtoodpada, ?e imajo vsi te?ave z njimi. Lahko, ti bo spet hitro crknil.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo vpra?anje ?e je re?itev iz avtoodpada, ?e imajo vsi te?ave z njimi. Lahko, ti bo spet hitro crknil.

 

saj vem... :)

 

mam 4 mo?nosti:

- brez glasbe (ta ni sprejemljiva)

- nov oja?evalec - 887 ? + DDV

- rabljen oja?evalec - 100-300 ? (lahko spet crkne)

- probam v?muglat aftermarket oja?evalec (niso isti izhodi, etc... komplikacije, pa ?e vpra?anje, kak bo ?pilalo) ali pa menjam celo muziko, kar lahko za jurja, vendar mi tega jurja ni za davat!!!

 

naslednji avto bo imel DIN size radio in standardno ozvo?enje, majkujim!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

naslednji avto bo imel DIN size radio in standardno ozvo?enje, majkujim!

 

Takega bos pa ze tezko nasel... predvsem v srednjem segmentu ... Mogoce pri kaksnih dostavnikih... :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj vem... :)

 

mam 4 mo?nosti:

- brez glasbe (ta ni sprejemljiva)

- nov oja?evalec - 887 ? + DDV

- rabljen oja?evalec - 100-300 ? (lahko spet crkne)

- probam v?muglat aftermarket oja?evalec (niso isti izhodi, etc... komplikacije, pa ?e vpra?anje, kak bo ?pilalo) ali pa menjam celo muziko, kar lahko za jurja, vendar mi tega jurja ni za davat!!!

 

naslednji avto bo imel DIN size radio in standardno ozvo?enje, majkujim!

 

 

po mojih podatkih bi k ve?jemu izgubu 1 ali pa 2 izhoda.

samo moram ?e ugotoviti kontabilnost radia ter oja?evalca...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne pa ne da bi ta vrak delu :(

po?akam ?e na kondenzatorje in to je moje zadnje upanje

 

jaz sem med platino in pokrov (?rn kovinski) vstavil silikonsko gumo, ki pritiska platino, trenutno je dva dni mir... ne veselim pa se ni?esar, ker vem da nekaj ni v redu :) to mi je pri?lo na pamet takrat, ko sem ?isto naklju?no pri?el pritiskati na platino s prstom...

 

mah... qrc... ne bo me en BOSE oja?evalec dotolkel... ga bom pa? menjal... ?e bo treba

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem med platino in pokrov (?rn kovinski) vstavil silikonsko gumo, ki pritiska platino, trenutno je dva dni mir... ne veselim pa se ni?esar, ker vem da nekaj ni v redu :) to mi je pri?lo na pamet takrat, ko sem ?isto naklju?no pri?el pritiskati na platino s prstom...

 

mah... qrc... ne bo me en BOSE oja?evalec dotolkel... ga bom pa? menjal... ?e bo treba

 

 

Pa si moral mo?no pritiskat?

jaz sem bil bolj ne?en da ne potem ratalo preve? kosov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem med platino in pokrov (?rn kovinski) vstavil silikonsko gumo, ki pritiska platino, trenutno je dva dni mir... ne veselim pa se ni?esar, ker vem da nekaj ni v redu :) to mi je pri?lo na pamet takrat, ko sem ?isto naklju?no pri?el pritiskati na platino s prstom...

 

mah... qrc... ne bo me en BOSE oja?evalec dotolkel... ga bom pa? menjal... ?e bo treba

 

da nisi s tem nehote izolacije naredil med zemljo in ohi?jem...probaj z dratom stik narediti ?e bo kaj trokiral

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da nisi s tem nehote izolacije naredil med zemljo in ohi?jem...probaj z dratom stik narediti ?e bo kaj trokiral

 

nene... brez skrbi, sem preveril preden sem sestavil :) tak je kot je bilo prej, le da zdaj guma malce pritiska na platino, verjetno niti ne pomaga kaj dosti... ampak, od vi?ka ne boli glava :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nene... brez skrbi, sem preveril preden sem sestavil :) tak je kot je bilo prej, le da zdaj guma malce pritiska na platino, verjetno niti ne pomaga kaj dosti... ampak, od vi?ka ne boli glava :)

 

 

ti ?e vedno igra?

 

pri meni no?e in no?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti ?e vedno igra?

 

pri meni no?e in no?e...

 

eh... 2 dni je blo ok... zdaj pa spet prekinja in poka...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

dobil kondenzatorje jih zamenjal in ugotovil da niso krivi :(

KAALman si ti dobil kak odgovor od bose?

 

Ja.... da naj se obrnem na prodajalca Mazda... po celi EU ne najdem nadomestka...

Se vozim trenutno z direkt zvezanimi kabli...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.