Skoči na vsebino

problem prestave


Priporočeno sporočilo

V avtu je novo olje 75w90 pa imam se naprej tezave. Zjutraj gre zelo zelo tezko v drugo ko se segreje je bolje, rahlo zatika.

Obenem pa se slisi cviljenje vedno.

 

Vse to samo na drugi prestavi. Mazda 6 2004 cd120, 150.000km

Kaksen predlog?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Avto Pelko d.o.o. bo znal zelo verjetno odpravit te?ave. Dobite pa mojstra Simona na gsm: 041 667 335.

 

LP!

 

Borut

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi meni je ?kripala druga prestavs, pa sem namazal vse gumice pa to....ne ?kripa ve?, ampak blokiranje pa zna biti kaj na zajlah ali celo sinhru druge prestave (glede na to da ti samo eno zatika ni olje ali kaj drugega) - sem prav razumel?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.