Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Jst mam pa oboje. :harhar: Sam zato verjetn ni clearcoata na barvi k je blo treba nek pri?parat na te?i.

 

Aja to ma? pol kr tapravo redkost..no clearcoat pa because race car :punk:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da ?e jest mal zmede dodam... :)

 

?ist levo nad ?tevcem za benz je lu?ka, ki zasveti ko si na rezervi (sprobano in 2x tudi predolgo neupo?tevano :vskalo: )

 

bom dons pogledu kaj se zasveti, ko pri?gem - mam pa klimo in ABS :D

 

In kdaj se pri?ge lu?ka? Ker jaz sem imel kar nekaj ?asa na rezervi pa ?e ni zasvetla :) Nato?il sem pa potem 45 litrov.

 

Aja pa ?e nekaj me zanima, a ima kdo spisek mo?nih oprem? Ker me zanima kak?no opremo imam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kdaj se pri?ge lu?ka? Ker jaz sem imel kar nekaj ?asa na rezervi pa ?e ni zasvetla :) Nato?il sem pa potem 45 litrov.

 

Aja pa ?e nekaj me zanima, a ima kdo spisek mo?nih oprem? Ker me zanima kak?no opremo imam.

 

ocitno nimas lucke za rezervo, tako kot vecina :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr tko kot je Labi napisu, je nima?, tko da ne probavat do kje gre :)

 

Jest ve?inoma tankam, ko sem na rezervi cca 30km, pa tankam ve?inoma okol 43L.

 

?e slika ?tevca (bencna nimam na rezervi tko da nisem sliku :), ?ist leva lu?ka se ?e nikol ni posvetla - glede na knjigo bi reku da tempomat ali pa za avtomatksi menjalnik - ni? od tega seveda nimam)

 

Objavljena slika

 

LPB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok naredil 700 km, seveda ni ?lo brez problemov :-D.

 

Po 350 km sem pri?el v center Zagreba in tam je bila gu?va nenormalna, jaz ?e malo utrujen, sonce sije, da je nenormalno vro?e, strehe ne more? dat dol, ker so bile nonstop neke male plohice, zato sem bil ?e bolj razburjen. In seveda, neskon?no speljevanj in prva prestava, druga prestava, prva prestava, ... In kje je sedaj problem? Da mi je avto parkrat ob speljevanju (enkrat ja, enkrat ne) nenormalno zatresu. Takoj sem posumu na sklopko in sem se ?e ustra?u, da bom ostal brez sklopke v najve?ji gu?vi  :unsure:

 

Za?util sem tudi, da je zatreslo "pod mano". Drugi dan se ni ve? pojavilo, se mi pa to kdaj pa kdaj zgodi, ko vozim v "rikverc". Zdaj sumim, da je bil glavni dejavnik ta, da sem jaz speljeval z "malo preve? ali malo premalo" sklopke. Torej lahko pri?akujem v kratkem menjavo sklopke ali je lahko tudi kaj drugega narobe? Druga?e pa sklopka normalno prime, nekje na polovici stopalke.  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Za diagnostiko kak?en kabel potrebujem? Obstaja kak?en poseben program ali uporabljate kak?ne "splo?ne"?

 

Imam doma en OBD2 kabel za BMW-je pa mi ne rabi, in bi ga mogo?e menjal za nekaj kar bom potreboval pri Miati :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za obd2 imam jaz pac un bluetooth iz ebaya elm327 in torque pro za android...tko da, ja standardni obd2 ti bo delal

 

zarnice za luci al tablico? ce je za luci, sicer se nikol nisem menjal, ampak moras dat dol tapeto

za tablico pa karkol bos probal verjetno bos zlomil plasticno ohisje...tko da al menjaj, ko bo ene 30+ stopinj zunaj al pejt na servis pa naj ti oni menjajo :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za lu?i...

Odpre? pritlja?nik, odstrani? tapeto, ma? 3 ali 4 ?raufe, pa ?e en tak zati? al neki se mi zdi...pa od?raufa?, z zunanje strani potem sname? lu? toliko ene 20cm stran od karoserije potem bo? pa videl...je pa sistem kako so vpasane na lu? isti kot na prednjih lu?eh...samo rotira? in je ?arnica zunaj.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja zavorna lu?. (ne tretja). Ampak dobro, je za?ela ?arnica za?ela nazaj svetit, samo malo sem udaru po lu?i  :danzoman:

 

Ampak ?e vedno mi ni jasno kako gre vn, ampak dobro, upam da ne bo treba ?e menjat ?arnice. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

@Toma nisem ?e delal, ampak bo treba pa mal razmislit o tem, ker se pri meni ne zaklene ravno najbol?

 

Imam ?e jaz vpra?anje - ima ?e kdo problem predvsem poleti ali ob dolgih vo?njah, da se pod nogam zelo zelo segreje. Re?itev je spodaj, me pa tudi zanima ?e je kdo ?e to delal, jaz bom verjetno probal realizirat, ker moram itak kupit izloacijo za ozvo?enje, pa bom ?e za tole zraven.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pFxWOdOMrgM

 

LPB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba je tud upo?tevat, da gre auspuh po voznikovi strani in je po kak?ni uri vo?nje res fajn segret..no taprvo poletje me je mogo?e mal motil, pol pa hitr postane to normalno. Aja, vozm pa zdj ?e kr neki ?asa bos, mogo?e tud to pomaga :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Toma nisem ?e delal, ampak bo treba pa mal razmislit o tem, ker se pri meni ne zaklene ravno najbol?

 

Imam ?e jaz vpra?anje - ima ?e kdo problem predvsem poleti ali ob dolgih vo?njah, da se pod nogam zelo zelo segreje. Re?itev je spodaj, me pa tudi zanima ?e je kdo ?e to delal, jaz bom verjetno probal realizirat, ker moram itak kupit izloacijo za ozvo?enje, pa bom ?e za tole zraven.

 

http://www.youtube.com/watch?v=pFxWOdOMrgM

 

LPB

 

Ja pri meni se desni sploh ne zaklepa, ga potem sen?nik dr?i skupaj. Tako da morem nekako uredit to  :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ful me ne moti, sam en poletje ko sva mal ve? potovala po najhuj?i vro?ini je blo kr nadle?no. Tut jest furam bos ?e se le da in takrat sm dobu fajn ?ul tut s pomo?jo tega. Pa ?e tko je vro?e, ?e bi to mal zmanj?al ;)

 

Se bom enkrat tut tega lotu V0RT3X, da mal pogledam kaj se skriva spodi, tnx ;)

 

LPB

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pri meni se desni sploh ne zaklepa, ga potem sen?nik dr?i skupaj. Tako da morem nekako uredit to  :)

 

Tudi meni se ni zaklepal. Se pa da zriktati tako, da ti nekdo ki zna delati ter ?vasati z aluminijem malo gor na?vasa, pa potem lepo natan?no pobrusiti. :) Pa je spet kot novo. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, ker se nekje more za?eti rihtat avto, za?nemo pri izpuhu. :) Mislim, da ima ?e original izpuh lep glas, ampak jaz bi vseeno nekaj malo bolj "specialnega" :D

 

Pa me zanima, ?e se sploh da dobiti kaj "globljega", "glasnej?ega" iz 1.6 mlin?ka :) Pa seveda, da je street legal :) Jebiga, na homologacijah me ?e poznajo, tako da jih morem it malo pogledat kako so :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.