Skoči na vsebino

Mazda - PROMO - gradivo!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Vsak izmed nas kdaj na cesti ali parkirano vidi kak?no mazdo, ?e posebej ?e je mal zrihtana oz. da se je nekdo nekaj trudil glede izgleda, pa ful razmi?ljam, kaj naj naredim, da bi se tut drugi, ki niso na forumu lahko udele?ili ko bomo meli kak?no sre?anje?!

 

No in v ta namen bi blo dobro ?e bi imel kak?ne letake al pa kej tacga, sicer na?alost glede na to da nimamo svojga kluba nam je edino dru?enje tale forum zaenkrat!

 

P.S. Ko sem v?asih razmi?ljal kaj naj naredim glede tega da bi pa? tisto ?e prej omenjeno mazdo ?e enkrat videl, sem ugotovil da ?e mu brisalec odlomim in za ta drugega zataknem svojo telefonsko, pol to ne bo glih najbolj?a promocija najbr?, a ne?

 

Bo treba kak?en bolj?i pristop! :))))

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja ideja z letaki je supr, sj se tud ve?inoma drugih ferm, trgovin,....... promovira z letaki in nabera nove ?rtve!!!! ;);)

 

Reklama z letaki ni slaba!!

 

LP.

uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:))) Klop?i? ti si pravi, take rabmi, reaktivnost na vi?ku in dovzeten za nove ideje! Bomo mogl kmav tut u ?ivo eno re?t?!

 

Mogo?e so ?e kak?ne bolj?e variante za promocijo, sam se trenutno n? pametnega ne spomnem! :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mamo letake in jih tudi pridno zatikamo za brisalce parkiranih Mazdic. Malo preglejta stare teme in bosta na?la.

Aja sponzor tiskanja je bil AS Velenje...dobili pa smo jih na sre?anju v Slovenj Gradcu,ko je bil drag race.

?e kaj si se spomnil???

@Priam - ?e rabi? kaj letakov ti jih po?ljem po po?ti,ali pa se pripelji preko Trojan.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letaki so ?e na voljo, tako da ?e kdo ?eli naj pove ?eleno ?tevilo in naslov ;)

 

Ampak ne pretiravajte z naro?ilom, raje vam jih ve?krat neki po?ljem ko jih porabite, kot da se s ?asom zlomijo ali zgubijo!

 

Pozdrav?ek!

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@pokycar - Jah se ?e ne potepa? dovolj po Europarku al pa Me?katorju... ;) ?e ?eli? jih lahko kak?nih 50 dobi? od mene...jih mam namre? vedno v avtu.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja lahko se kdaj zmenima v Europarku al pa kje drugje,vseeno,samo da bom lahko pomagal propagirat tale forum,he he!! :bravo:

 

P.S.samo res se ?e nikol nisn zavzel,da bi na keri Mazdi to vido gor... :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priam

 

js ti bom pa pomagu ne kitajce ampak japonce iskat po LJ kotlin in okolici :bravo::bravo:

 

sam dob letake pa jih neki pol men posreduje?.

 

Letaki so pa ful lepi!!!!! :bravo:

 

LP

uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem tudi te letaki, bilo jih je okoli 50 enkrat poleti raztalo po centru mesta... In mislim da ni bilo nekak?nega odziva ali..?? Je kak?en nov uporabnik tukaj ko je zvedel za forum preko letakov?

 

 

Jao kriza drugi? malo uporabite iskanje novope?eni uporabniki ne pa da imamo za nekatera vpra?anja in predloge odprte npr. 3 enake teme...... :wacko:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej je kar je, ves hec pa je bil v tem, da imam vsak dan avto parkiran v bli?ini vsaj 3 drugih mazd in sem jim hotel pa? na? forum promovirat in to upam da se bo tut kmalu zgodilo, pa ?e mi dajo kajlo naj jo kar :)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.