Skoči na vsebino

Mazda - PROMO - gradivo!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

resni?no, vrh glave imam va?ega kreganja... na?elo "live and let live" vam kaj pomeni ?

 

ali morate res vsako temo zasmetiti s tem, kdo je dober za koga, pa kdo za koga ni dober, pa kdo gre komu na ?ivce, pa kdo se s kom ali s ?im pred kom postavlja... ?

 

halo, a se boste enkrat sprijaznili s tem, da nas je veliko uporabnikov, in vsak vsakemu pa? ne ustreza po osebnostnem profilu...

 

ravno v tem je ?ar ?love?ke rase...

 

?e ma kdo forum namesto messengerja, naj ga pa? ma, forum je free zaenkrat...

 

?e se nekateri raje sli?imo po telefonu, kot bezljamo kamorkoli na kak?na sre?anja (ker nam tega ?as pa? ne omogo?a vedno), ne vidim v tem tudi ni? napa?nega...

 

resni?no fajn bi blo, ?e se navadite enkrat dr?ati NASLOVA TEME v katero pi?ete...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

*KAALman* zelo lepo napisano! sam ?e vedno ne morm it mim tega da dolo?ene stvari pa res ne pa?ejo na forum no ...

 

yp... vem...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U resnic me je zanimal, kako je kej stanje glede letakov, ?e se jih kaj deli in nasploh (dobronamerne) promocije foruma (kot je - kakor dojemam tut naslov teme)! :angry:

 

Take it easy pa ne se sekirat, ker nima smisla, da se na vsako provokacijo pokonci ska?e - saj se bodo naveli?ali provociranja, ?e posebej ?e se bo take poste ignoriralo brez odgovorov. V kolikor pa bo pa vsak ta drug ?util prizadetega in bo pisal odgovore bomo pa spet imeli flamewar, tako da please vzdr?te se odgovorov na o?itne provokacije.

 

Tisti, ki pa u?ivate v takih neslanih zbadanjih, sa pa malo zamislite in se vpra?ite a je to res pravi na?in, da se spremeni nivo foruma? Po moje da ne, sploh pa ne na tak na?in kot ga nekateri uprizarjate.

 

Sorry, mi je prav ?al, da moram o tem pisati in ?e se kdo ob tem ?uti u?aljenega si je ?isto sam kriv, ker tale post je mi?ljen dobronamerno. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.