Skoči na vsebino

Mehanik za Mazde


Priporočeno sporočilo

Cilinder sklopke mi poka ko stisnem sklopko... Zdej nevem to?no a je glavni al pomo?ni... U glavnem nekaj ?asa ?e dela to... V?asih je pokalo potem nehalo kot da ni ni?... zdaj pa ne neha... to je pa ?e znak, da je treba zamenjat... Koliko pa pribli?no stane cilinder za mazdo 6 dizel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? prijatelj Alja? z vzdevkom Zazo na forumuj, dela pa pri Avtoelektrika Alex, dobi? ga na gsm: 040 816 433, je pa med drugim nekaj ?asa delal tudi na uradnem Mazda servisu Selmar.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alja? je super poba, v?asih ?e pre-po?ten in gre raje v lastno ?kodo, kot da bi koga okrog prinesu.  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je! Moram povedati, da je ?lovek res po?ten, sem bil pri njemu. Zrihtal mi je vse kar je treba, avto laufa tk ko more! Cilinder sklopke je v redu... tista fedrca mal poka sam to je ok... Drga? pa prej ko se mi je lu?ka pri?igala da je kao EGR pa so drugi mehaniki kr neki nabijali kar ni blo res. Alja? mi je vse cevke pregledal o?istil, zategnil in zdaj ni nobene lu?ke ve?.. Avto super laufa in sem zadovoljen. Res je naredil poceni in ugodno! ?e naprej bom hodil k njemu in ga priporo?al vsem! U glavnem po?ten, poceni in naredi tako kot je treba! Hvala in lp!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 4 meseci kasneje...

Zdravo, danes sem sku?al poklicati Alja?a, ?tevilka, ki je navedena na za?etku ni prava. ali ima morda kdo pravo.

 

Hvala

Ej...verjetno ima ?t.upor.Zmaj...kontaktiraj na Zs.LP???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno nimam njegove najnovej?e telefonske, lahko pa se kar oglasi? pri njih (Avtoelektrika Alex, za EuroSpinom Velenje zadaj), zlahka ga bo? na?el.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Isto vpra?anje, pozna koga iz dolenjskega konca? Ivan?na - Grosuplje in okolica?

ej...lahko gre? k na?emu dr.Pelko Simon Medvode ....je ma?ek za na?e Mazde malo se bo? vozil pa bo dobro servisiran avto tudi cenovno ok.lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Bom kar v javnem delu, ker nimam ?esa skrivat, on pa prav tako ne; 031 731 556 - Alja? ?nidar?i?  :zoom-zoom:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...
dne 26. 6. 2014 ob 14:16 je De_facto napisal:

Res je! Moram povedati, da je ?lovek res po?ten, sem bil pri njemu. Zrihtal mi je vse kar je treba, avto laufa tk ko more! Cilinder sklopke je v redu... tista fedrca mal poka sam to je ok... Drga? pa prej ko se mi je lu?ka pri?igala da je kao EGR pa so drugi mehaniki kr neki nabijali kar ni blo res. Alja? mi je vse cevke pregledal o?istil, zategnil in zdaj ni nobene lu?ke ve?.. Avto super laufa in sem zadovoljen. Res je naredil poceni in ugodno! ?e naprej bom hodil k njemu in ga priporo?al vsem! U glavnem po?ten, poceni in naredi tako kot je treba! Hvala in lp!

Zdravo! A tale Aljaž iz Veleja še šraufa Mazde? Imam pacientko zanj, veliki servis...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TomM6 napisal:

Zdravo! A tale Aljaž iz Veleja še šraufa Mazde? Imam pacientko zanj, veliki servis...

Kolikor vem je že nekaj časa v povsem drugih vodah. :)

 

Deeyan ti lahko koga svetuje v 03 regiji.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.