Skoči na vsebino

Pomo?! Voda mi te?e mi notr v Mazdo! + ro?tanje prvo deno kolo!


J.J.

Priporočeno sporočilo

Soforuma?i, lep pozdrav?ek!

 

Danes sem odkril en problem, da mi nekje pu??a vodo notri v kabino od moje 6ke. Je letnik 2012 - Mirai karavanka. Ko sem pretipal vse skupaj, sem ugotovil, da je mokro le okoli sovoznikovega sede?a in nikjer drugje. Po vratih in nikjer se ni? kaj ne vidim, da bi teklo notri, Je mo?no, da pride to iz podvozja nekje notr? Kaj bi lahko bilo?

 

Pa ?e ena te?ava- spredaj pri desni gumi mi, ko se vozim po bolj grobem, razdrapanem asfaltu pa kockah, kao nekaj ru?i oziroma sli?i se, kot da bi vibrirala neka kovina okoli gume. Se je komu to ?e dogajalo? Zvok je metalni, kot da bi bil aluminij. Se komu sanja, kaj bi lahko bilo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit, da je od klime... sej ma? v garanciji pa pelji na servis in naj pogledajo preden ti bo solata na tepihu vzklila.

 

Tisto ru?enje pa je lahko tudi kamen?ek, ki se je nekje ujel na za??itni pleh okoli diskov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, mogo?e zna bit tut klima, se mi je pa to pojavilo v zadnjih dveh de?evjih, ko sem se dosti vozil po de?ju. V suhem vremenu se mi ne pojavlja, ?eprav imam klimo pri?gano. Pomojem ma to tudi povezavo, kaj pravite?

 

Tist pa garant ni kamen?ek, ker ne ru?i non stop ampak samo po razbitih cesta, ko se bolj trese avto. Ma, sli?i se kot da aluminijasta oz. kovinska plo??a zavibrira po mojem filingu. Pa to se ?e kr skor eno leto pojavlja. Nimam pojma, kaj bi blo. Sj bojo v pondelk v BTCju pogledal, tokrat ta prav mehanik, kaj dogaja tm spodej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede pu??anja sem imel tudi jaz podobno te?avo.

In sicer je bilo v de?evnem vremenu nekaj ?asa vedno mokro na tepihu od voznika. Najprej sem mislil, da pa? zanesem nekaj vode s ?evlji v notranjost, potem pa sem ugotovil, da avto pu??a. Za identifikacijo in odpravo tega problema sem porabil kar veliko ?asa. Klepar je pregledal celo podvozje, koloteke, ... Najprej je posumil na odtok, ki odvaja vodo iz vetrobranskega stekla, vendar je bil ta ?ist. Potem sva s ?laufom polivala vodo po avtu in ugotovila, da pu??a pri vetrobranskem steklu, te?e po kablih pod volanom in kaplja na tepih. Zamenjati sem moral nekaj kablov, ker so bili oksidirani in zamenjali so mi vetrobransko steklo, ker je bilo po?kodovano. ?e bi bilo steklo nepo?kodovano bi ga lahko le na novo vgradili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

exactly isto se je pokazal na moji belki! Ekipa A-cosmos Btc zrihtala vse kar je blo. Tekl je zarad slabe menjave ?ipe nazadnje, bremze cvilile zarad napa?n obrnenih enih odvodov za prah, kovinski zvok je biu pa od tiste za??ite. Zdj je vse tipi topi zrihtan, pohvale fantom!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ipo so mi menjali na Celov?ki na Mazdi, bremze je pa menjal en pripravnik po neuradnih informacijah, in je naredil napako. Zdej ga ni ve? na Mazdi, ampak jebi ga, niti ne zamerim zadeve nobenemu, saj kot sam pravim, ?e dela?, se ti slej kot prej zgodijo tudi napake. Ni bilo nobenih problemov z odpravo napak, tko da ostajam njihova zvesta stranka ?e naprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.