Skoči na vsebino

Pokanje pedala sklopke


Priporočeno sporočilo

A ?e komu poka pedal sklopke ob pritisku oz. spustu pedala? Na moji je to ?e tretji pedal, prevozil sem od oka dobra 2 jur?ka od menjave, in se po?asi spet ogla?a. Zaenkrat samo zjutraj prva dva pritiska, ampak glede na izku?nje se to s?asoma poslab?a in poka vedno! 

 

Na servisu pa pravijo, da je to ?e modificirana verzija pedala...K**** pa taka modifikacija, ?e je isto ko prej. Poka pa baje pri pu?ah..tam naj bi bil luft..

 

grrrr

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krzisnik je rekel feder, ker prvic so ga namasal pa je blo bolje pol pa spet kmalu poka poka, sej se sami ne vem ce vedo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Tudi meni je za?elo pokati ko pritisnem pedal. Ali je to nujno popraviti??e me ne moti, pa cena tega popravila, ?e je kdo ?e popravljal.

?e tvega?, lahko kaj zgubi?.
?e ne tvega?, bo? gotovo nekaj izgubil.
Najve? pa tvega?, ?e ni? ne stori?!
(Robert Goizneta)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nujno je samo toliko, kolikor tebe moti :) Mene ful. Pedal pa stana malo ?ez 300? na servisu.

Uf, na pa spet. ma kaj je prou nujno to zamenjat. Se da samo en kos zamenjat al komplet?

?e tvega?, lahko kaj zgubi?.
?e ne tvega?, bo? gotovo nekaj izgubil.
Najve? pa tvega?, ?e ni? ne stori?!
(Robert Goizneta)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e za za?etek proba? s kako mastjo mal podmazat, samo bo ?ez ?as pokanje spet nazaj. Zdej, ?e si  strojnik, bi lahko naredil nove pu?e, ker je baje tam problem, ker dobijo luft. Eni pravijo sicer, da je feder, samo dvomim. 

 

Mogo?e res za za?etek proba? namazat s kako mastjo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.