Skoči na vsebino

Mazda 2


Manfred

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Ker se zanimam za nakup Mazde 2 1,25 me zanima ?e mi lahko poveste vse ki imate izku?nje s tem avtom kaj menite o tem vozilu. Avto ima zelo samozavestno (beri visoko) ceno ?e posebno glede na kar podhranjen motor. V igri je tudi Ford Fusion kateri ima mo?nej?i motor in podobno opremo in tudi nekaj ve? prostora za podoben denar in kakor sem uspel zaslediti tudi enako podvozje. Pri Mazdi me nekako prepri?a 3 letna garancija in pregovorna kvaliteta (?eprav v dana?njih ?asih tudi to ni ve? kar je bilo).

 

Prosim za va?e mnenje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Lahko ti samo re?em da sem se parkrat peljal z dvojko 1.6 dizlom pa me je kr presenetla ...

gre dost bolj?e od mojga bencinarja, udobna je tud, oblika tud ni zgre?ena, je mazdina kakovost

glede cene pa ... tvoja odlo?itev..

 

Meni se je dopadla!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na tem forumu si je ne lasti nih?e, tako da ti zato te?ko karkoli pametnega svetujemo.

 

Zgolj v vednost pa tole, da je Mazda 2 edina mazda, kolikor jaz vem, ki ni narejena na Japonskem ampak v Evropi. ?e se to karkoli pozna pri kvaliteti pa :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ne wem men se avto ful dopade sam mal pre?voh je 1.25 motor kar se ti?e prehitevanje drga? pa dose?e kar solidno hitrost 195km/h,v tem enem letu ni blo kak?nih ve?jih okvar itak je pa garancija tri leta ali 100.000 km sam cena je mogo?e mal previsoka za tolko opreme kolkr jo avto nudi

 

 

LP Mitja

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Lahko ti samo re?em da sem se parkrat peljal z dvojko 1.6 dizlom pa me je kr presenetla ...

gre dost bolj?e od mojga bencinarja, udobna je tud, oblika tud ni zgre?ena, je mazdina kakovost

glede cene pa ... tvoja odlo?itev..

 

Meni se je dopadla!

 

pa nih?e ne more re?t d se lahk s cliotam primerja..

B)

IPB Image
IPB Image
...::RX-8 LEPOTICA IN ZVER::...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.