Skoči na vsebino

Žarnica in servis


prlek86

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam eno vpra?anje, nekje na forumu sem zasledil, da ima moja Mazda 6 ?arnico za dnevne lu?i H7, ko sem jo hotel menjati, pa ni ?lo! Zakaj ne? Ker je o?itno to ?isto druga ?arnica!

 

No ugotovil sem, da je prava ?arnica za dnevne lu?i H11? Prosim popravite me ?e se motim! Prosim tudi ?e pripnete link do katerih dobrih in vzdr?ljivih ?arnic! In ?e to, se da komot menjat ?arnico na desni strani (sovoznikov sede?)?

 

No glede servisa, sedaj mi manjka ?e 9000km za reden servis (servisni interval 20000?), ker je to moj prvi servis na katero bom peljal mojo mazdico, me zanima kam peljat, koli stane servis....

 

4xy-IMAG00.jpg

 

LP 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od letnika 08 je ?arnica za zasen?eno (kratko) lu? h11, za dolgo lu? pa h9. Steklo ?arnice je isto, druga?en je samo nastavek oziroma priklju?ek, ki je pod pravim kotom... Je pa za menjavo ?arnice malo prostora...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

No glede servisa, sedaj mi manjka ?e 9000km za reden servis (servisni interval 20000?), ker je to moj prvi servis na katero bom peljal mojo mazdico, me zanima kam peljat, koli stane servis....

 

 

Za sestico je predpisan servisni interval 20.000 km oz. eno leto ... kar prej pride ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mene pa zanima kva ma mazda s temi ?arnicami ? Crkne mi zarnica za tablico crkne mi notranja stropna luc. Poleti sem ?e delujo?e kratke lu?i zamenjal z novimi philipsovimi blue vison k so 20e in se ene dva dni nazaj usedem u avto ga przgem pa so kr rable ene 3 sekunde da so se ?e lu?i przgale.. sm reku ok mogoc zarad mraza.. potem se dons peljem grem na kavo use lepo dela.. se usedem da grem domu pa obedve ?arnice sle po gobe.. pogledam varovalke use kul dam zarnice vn pa so sle po gobe.. in to obedve hkrati ? Kaj je fora ? Pa z zadevo lepo ravnam dam kontakt pocakam da avto pride k seb ga przgem sele nato przgem luci ne pa ko eni seljaki

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Hello!

 

Kupil sem mazdo 6 2010 SC 90th Anni... in mi je zanimivo to, da avto ima pranje ?arometov, xenona pa ne?? Ali kdo ve kaj je fora tule?

Obenem me zanima za kak?ne ?arnice H11 in H9 (kot sem zasledil v postih zgoraj ima moj avtomobil ta dva tipa ?arnic), ki bi imele belo svetlobo, ker tale rumena niti ne sveti ni? kaj dosti pono?i, pa ?e grozna za videti je.... Kak?ni predlogi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 6, letnik 2010 ima H11

osram night breaker unlimited so kao najboljse ampak rok trajanja je tocno 3 mesece...tko da sam se odloci

 

mi je pa cudno, da ima pranje zarometov, xenona pa ne?

kaj pa lahko nastelas visino snopa?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne, ce ima tisti kolescek noter za nastimat snop, pol je to verjetno kaka scandinavia edition mazda...

ja sem ?ele pol videl - italjanka je (90 anni)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je you rule :jupiii: :jupiii: :jupiii:

 

Zdej mi pa ?e povej ali se te ?arnice (philips blue vision h11) dobijo samo z tem podno?jem ali tudi brez? oz kak?ne potrebujem jaz , mogo?e kak?en uporaben link za nakup in pa ?e kak?ne za dolge lu?i priporo?a?? (H9)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

npr

http://www.ebay.de/itm/Philips-H11-BlueVision-ULTRA-Blue-Vision-4000K-12362BVU-2-ST-TOP-/201078480316?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ed1361dbc

(s podnozjme vedno, se bos precej matral, ko jih bos menjal prvic :) )

 

glede H9 pa tezko najdes kako pametno, razen navadnih...kar tko ali tko nima veze, ker z dolgimi se ne vozis toliko in svetijo se kar ok

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.