Skoči na vsebino

Voda v prtljazniku


Priporočeno sporočilo

Kar nekaj casa sem opazil da vsakic ko dezuje se nabira voda v prtaljzniku; bolj specificno: v prostoru kjer pride dvigalka in rezervno kolo. Ker je blo cedalje vec vode (predmeti so zaceli kar plavati :) )...sem sel na servis. Sem jim rekel naj dajo kaksno ribico noter al pa naj popravijo :)

So se odlocili za slednje....popustil je en spoj, in so popravili--pa se brezplacno :bravo: (bravo gama spet)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a vodo so ti vrnili? :) al so jo obdr?ali na servisu...?

 

in kateri spoj je popustil? po moje tam kjer se bok stika z zadnjim delom pri lu?eh...

 

glavno, da ima? zdaj urejeno in to free of charge...zuper

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

strange... kak?en spoj lahko popusti... pismo.. potem se raje ne hitro vozit, ker bo karoserija razpadla... mislim... MAZDA ? :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a vodo so ti vrnili? :) al so jo obdr?ali na servisu...?

 

in kateri spoj je popustil? po moje tam kjer se bok stika z zadnjim delom pri lu?eh...

 

glavno, da ima? zdaj urejeno in to free of charge...zuper

 

zal vode nisem nazaj dobu :( slabo so popravili od zadnjic (vezna stena)

zdaj gremo novim zmagam naproti (pa novim felerjem tud :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Sem jim rekel naj dajo kaksno ribico noter al pa naj popravijo :)

So se odlocili za slednje....popustil je en spoj, in so popravili--pa se brezplacno :bravo: (bravo gama spet)

 

Samo tale je huda sem se res nasmejal! :hohoho:

Bravo Gamma res je lepo, da se jim ne jebe za stranke in jim (nam) grejo takole na roko. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.