Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Zdravo :) mtka mi jamra da se ji priziga pa ugasa opozorilna rumena lucka takoj zravn kazalca za temperaturo motorja.. Pa me samo zanima cemu sluzi ta lucka ker pr kojo prvi generaciji je pomoje da ni.. K jo pa prasam kasn znak se pokaze pa nezna nc povedat... Kao kokr da neki pusca :D njene besede :D. Gre se pa za mazdo 6 druga generacija 2.0 benz

Napisano

Haha o boh ja to je blo to :D ona pa tud celo paniko nardila kva je zej to :D sam za to lucko bi pa ja lahko vedla baba :D... Jest pa kokr zanals kadarkol sm se pelu ni nc zasvetl.. Hvalaa ;)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Boss zmeden? Jaz sem bil tudi zmeden, ko je Boss kupil Škodo, pa še brez palčke nivoja olja. Vse se spreminja. Tudi vojaškemu zavzetju sosednje države s tisoči žrtev se več ne reče vojna, ampak specialna operacija.    Sem prebiral 150 let stare mrliške knjige, po 5 otrok in več iste družine je umrlo v 2 tednih zaradi davice. in potem, ko se je davica izkoreninila in še mnoge druge bolezni, s pomočjo cepljenja, se najdejo amaterski pametnjakoviči, ki vedo več od znanstvene medicine.Jaz tega ne kupim. Zlorabe pa se dogajajo, vedno so se in se bodo.
    • Ja vse prevečkrat smo videli kako se zdravniška doktrina spreminja pod vplivom finančnih nadomestil za tišino. Bolj me skrbi doktrina posameznika, ki se je kar naenkrat sprijaznil, da se lahko dela poskuse in raziskave na njih in če se ne strinja ga označijo za nevarnega anticepilca.
    • Lepo napisano. Najbolj se javljajo tisti, ki imajo nekaj za bregom. Tej so vedno najglasnejši.
    • Kot zanimivost in ker smo se večkrat malo prerekali, kolk je potrebno polnit pnevmatike. Nekateri so se zgražali, ker smo nekateri recimo 19-ke na Mazdi 6 polnili z recimo 2,7 spredaj in 2,6 zadaj ali celo več, kar je kar nekaj desetink bara nad oznako na nalepki.   19-ke na Superbu se polnijo celo takole visoko:   2,9 spredaj in zadaj pri neobremenjenem avtu 3,1 spredaj in 3,4 pa zadaj pri polno naloženem.      Tole je men veliko bolj normalno in logično glede na 2,3 bara pri Mazdi 6
    • Ja, ampak ne vedno. Včeraj so imel težave pri Lipcah, ker se je naredila kolona od uvoza na AC proti Karavankam pa so rabili kar nekaj časa, da so se spravili v smer Karavank. Ker se je naredila kolona saj je full folka dobilo idejo it na AC preko tega uvoza so čakali tudi tisti za proti Lj, da se zadeva spuca. Včeraj popoldne je bila Soriška dejansko najboljša rešitev.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.