Skoči na vsebino

Zavarovalni?ki nasveti in pomo? uporabnikom foruma


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni Mazda ?oferji in tudi vsi ostali prisotni na tem forumu! 

 

Kot vam v sosednji temi posku?am pomagati s pomo?jo dr. Pelka, sva tudi z Markom Ferlinom v prijateljskem odnosu in ker ga v veliki ve?ini ?e poznate ter mu zaupate, ste vabljeni k sodelovanju v tej novi temi. Marko dela v okviru podjetja Arena skupina d.o.o., ima licenco za opravljanje zavarovalni?kih poslov in posluje z VSEMI zavarovalnicami, ki so prisotne na SLO trgu, tako da vam ne bo posku?al za vsako ceno prodati zavarovanja va?ega vozila pri Triglavu, kot to recimo prakticirajo razni pode?elski agenti.

 

Enkrat letno za vsakega od nas, ki se ?elimo legalno voziti po cestah, pride ?as, ko je potrebno zavarovati vozilo (pa ?e kak?ne druge zadeve seveda tudi obvlada, meni je ?e zavaroval hi?o, naredil dodatno zdravstveno zavarovanje ter nezgodno - investicijsko zavarovanje).

 

Kar vam priporo?am je le to, da teden ali 2, preden vam pote?e katerokoli izmed zavarovanj, ki jih imate ali ?elite imeti, kontaktirate tudi na?ega Marka, saj je STROKOVNJAK in PO?TENJAK, a moram pa dodati, da npr., ?e niste gasilec, pri njem popusta za gasilca pa? ne boste dobili in tako je tudi prav!

 

To mi je pri njem ?e posebej v?e?, da za ceno ene dodatne stranke, ni pripravljen razprodati svojega ugleda, po?tenosti in na?el ter tak?no stranko potem mirne vesti po?lje drugam, nekam kjer po?tenost verjetno ne igra tolik?ne vloge in so le cekini v blagajni tisti, ki ?tejejo. 

 

Tema je seveda lahko tudi pou?ne narave, saj ko mi bo nekdo od vas zastavil vpra?anje, naj ga kar tule napi?e, pa mu v najkraj?em ?asu prilepim odgovor (na podobnem principu kot obratuje tema za na?ega ma?ka, dr. Pelka).

 

Seveda pa ?e vedno velja, da boste najugodnej?e zavarovanje sklenili s pomo?jo ?lanskih ugodnosti, ki pripadajo ?lanom mazdaklub.si, navedene tule:

 

http://www.mazdaklub.si/clanstvo/clanske-ugodnosti/

 

Morebitni ?aljivi ali neprimerni komentarji bodo izbrisani s strani moderatorja / administratorja.

 

?elim vam POPOLNO zavarovanje va?ih zadev in pa vsekakor tudi SRE?NO VO?NJO!

 

Borut Ludwig Ben?ina - Zmaj

 

Sedaj so na vrsti va?a vpra?anja, dileme in pomisleki, ki jih lahko navedete kar v tej temi in vam z veseljem pomagam-o  ;)

 

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...meni je Marko Ferlin tudi naredil dobro zavarovanje za mazdo5 in tudi za ?enino Nissan Almero-kupljeno od dr.Pelkota,res ugodno na obroke.pohvala???lp?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za pohvale :blush:

 

Tako je, razlike med zavarovalnicami so lahko velike, v drobnem tisku, cenah in dejanskih kritjih, ki jih ponujajo (nekatere npr. ?e ima? totalko, ponudijo odkup vozila, druge ne, nekatere menjajo gume na obeh oseh, ?e si preseka? le eno - kar naj bi bilo pravilno, a tega ne prakticirajo vsi itd.).

 

To je bilo kar se avtov ti?e. Kar pa se zavarovanj hi? pa je sploh veliko for in drobenga tiska, tako da tam sploh priporo?am, da mi vsaj po?ljete police v pregled (?etudi ugotovimo, da imate sklenjeno najbolj?e mo?no.

 

Seveda pa na vse dobite tudi klubske popuste, tako da so zavarovanja na koncu ?e cenovno zelo ugodna!

 

Lp,

Marko

Arena Skupina d.o.o.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako najceneje zavarovati 3 avto pri hi?i, ki se uporablja redko, mora pa imeti zavarovano AO +, stekla, lu?i, divjad

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem zdele poslal Marku e-po?to, pa bo verjetno kmalu odgovoril, ker na tem forumu je zelo redko prisoten.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav!

Evo pri meni bo po?asi leto naokoli in z tem bo tudi potrebno na novo zavarovati avto.
Zanima me koliko bi zna?alo samo zavarovanje avtomobila. In pa nasvet se spla?a, da zavarujem tudi letos (parkiri??e,stekla) avto je 2004 letnik. Zraven pa bi dodal ?e avtomobilsko asistenco
Trenutno sem na zavarovalnici generali ?t. police (7587450).

 

Hvala za nasvete-pomo? v naprej
Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moja pohvala. Korekten in nadvse profesionalen odnos, azurni odgovori na mail-e, kljub stevilnim vprasanjem. Osebno mi je sestavil ze cca 4-5 polic. Toplo priporocam. Se zdravstveno zavarovanje mam preko njega sklenjeno.

Go marko go :D

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doslej komurkoli sem priporo?il Marka Ferlina, so mi ga vsi pohvalili, pa se spla?a tudi vam poskusit in ?e vam naredi dobro ponudbo boste tudi vi s tem zadovoljni ter ga seveda priporo?ili naprej.  :prstgor:

 

Kar mi je ?e posebej v?e?, svojim strankam, za razliko od "va?kih" agentov ne bo na vsak na?in sku?al prodati zavarovanja pri npr. Triglavu, ker mu je dejansko popolnoma vseeno kje sklenete, saj razpolaga z vsemi zavarovalnicami, ki so prisotne pri nas. TO JE TO.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo tudi iz moje strani ena velika pozitivna izku?nja z g. markom. Tako, da definitivno vsakomur priporo?am, da se obrne na njega!
?al mu definitivno NE bo ;).

Z M A J tebi pa najlep?a hvala, da delil to z nami in nam ga priporo?il! :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vesel, da sta se dobro zmenila, obenem pa prepri?an, da bo dober glas o njem segel v deveto vas ali pa ?e dlje. To si vsekakor tudi zaslu?i glede na njegov odnos.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.