Skoči na vsebino

CENA SKLOPKE


Hugo

Priporočeno sporočilo

zadnje case se mi pri mazdi 6 2.0 diezel...pri startu oziroma ko dam prvic v tretjo predtavo zatakne sklopka..oziroma se vdre za sekundo in se vrne pol v prvotni polozaj...to se ponavadi zgodi ce grem v hrib...no ker predvidevam da bo sklopka sla v ku... tako je napovedal tudi moj mehanik..me zanimajo malo cene popravila sklopke...kr pogumno z odgovori vem da me bo stalo uko iz glave,ampak me zanimajo vase informacije...hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hugo, ?e bo? hkrati menjal ?e vztrajnik, ra?unaj okrog 1000? skupaj z delom (predvidevam).

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poi??i si enega dobrega in PO?TENEGA mehanika, da ti ne bi slu?ajno ?esa zara?unal, pa po?timal ni?esar.  :closedeyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tok drago nej bi to prslo ? Ker gledam zej na mazdini uradni strani pa nej bi za 400 ? porihtal sklopko z delm vred.

Za koliko pa nas mojstr pelko to porihta z mazda popustom ? A kdo kej ve ? Tko informativno sprasujem za svojga bencinarja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizli so kar konkretno dra?ji zarad dvomasnega vztrajnika, sem tud sam pred leti (preden sem poznal doktorja) odkartal cca 1200? na uradnem servisu in to z nekaj popusta.

 

Sklopke bencinarjev skupaj z delom pa se gibljejo okoli 300-350, vztrajnika pa na?eloma ni treba menjat.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri pelkotu so cene z DDV in brez kakr?negakoli popusta:

Menjava sklopke in vztrajnika (diesel vozila):
 
600 - 900? (skupaj material in delo)
 
300 ? 400? (v primeru, da je menjava le sklopke in vztrajnik ?e O.K.)
 
Menjava sklopke (bencinska vozila):
 
200 - 300? (skupaj material in delo)
 
To so cene od lanskega leta.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, Pelko me je opozoril, da so nekateri dobavitelji dvignili cene za 5 do 10%, ampak ima ?e vedno ugodno.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.