Skoči na vsebino

Mazda 5


daSKAn

Priporočeno sporočilo

Zdravo Mazda?i, 

 

Me ?e dolgo ni blo tukaj... :)

 

Sodelavec nekaj gleda avte in ga napeljujem na Mazde 5, pa se zanekrat upira

 

Zanima ga kaj si lastniki ali bolj?i poznavalci mislijo o tehle modelih:

 

2.0i

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9396654&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%202.0i%20TX%20Plus%20i-Stop

 

CD110: 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9307691&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20.CD110%201.LASTNIK.SLO%20POREKL... 

 

Hvala

 

LP

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot velik prista? in uporabnik LPG-ja, bi jaz v izbor dodal ?e tole fotra Ale?a, ki je ?e ni dal na avto.net:

 

http://www.mazda-si.net/topic/12753-pmazdo-5-20-benzin-tx-plus-opremaavto-plin/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, ker mo?akar pa toook merka na ta svoj avto, pa itak 1. lastnik in samo 100.000 prevo?enih ter avtoplin kot ?e?nja na torti za poceni vo?njo.  :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, bom videl kaj se bo odlo?il. Bolj se je ?lo za zbiranje informacij. Kak?ne so porabe, okvare, stro?ki servisiranja in pa udobnost vo?nje. Nekaj se otepa Mazde, ker je nekje sli?al da so servisi zelo dragi. Jaz pr sosed ?raufam, tko da mu glede tega te?ko realno povem. :D

 

Jaz sem mu pa? samo povedal, ?e bi jaz imel familijo in bi rabil kaj podobnega, bi verjetno vzel Mazdo 5. In pa da lohka namesto njega vpra?am na forum za info it prve roke.

Sam tako ne spremljam ve? avto industrije, tako da kaj imajo drugi in ?e imajo kaj pametnej?ega ne vem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah te gostilni?ke debate, servisi dragi , ipd je jajc. Kaj ?e bit tako dra?jega? Olje je kot olje, filtri pa tudi. Govorim za redne servise. Izdredni so druga stvar, ampak tudi tukaj nekih ve?jih odstopanj ni. Sicer pa ne rabi vozit na uradni servis.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene rabljena 5ka pri 211k danes za familjo pride manjnkot prej kateriklli ostali do sedaj. Res da velik posravfam sam ampak kasko 600? poraba za tako tezo primerna, drana vrata pa vsaj 2 parkinga na leto prisparata....gume so poceni ima 16 anpak tudi 17 ima clovesko dimanzijo...tle ima pa na voljo se benz na lpg.

Pa se crna ni mu ne bo vroce :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.