Skoči na vsebino

barvanje zavornih čeljusti


J.J.

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

ker bom dal feltne od moje belke popraviti in barvati, bi zraven dodal ?e detajl in pobarval zavorne ?eljusti. Malo sem gledal po Youtubu pa se kar nekako ne morem odlo?it, ali je bolje barvati kar nerazdrto ali pa razdrem in potem dam dol vse skupaj in pobarvam? Nimam pojma, niti nism tip k bi kdaj to delal. Je kak sam svoj mojster, k je to ?e delal pa bi lahko pomagal z kakim nasvetom? Dam za pivo :)

 

LP, Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je bolje, da jih kar tako pobrusi? (s krta?ko za vrtalni stroj), pobarva? in je to to. Z razstavljanjem bo? imel ve? dela kot je vse skupaj vredno, plus menjava zavorne teko?ine, pa cel avto mora? dvignit, ker druga?e se bo? namenjaval koles do nezavesti.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, sj to sm nekak tut mislu narest. da bi zbrusil, za??itil s papirjem in limom, pol pa posprejal z toplotno obstojnim sprejem. sam ne vem to?no, kaj morm kej pazit poleg tega, da morm za??itit gumijaste dele. bi pa to naredu enkrat ?ez vikend, ker to, da dam peskat pa ?e ostalo ne pride v po?tev, ker rabim avto to?n vsak dan in ne more stat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne rabi? pa nujno toplotno obstojno barvo. Jaz sem disk za probo pobarval z metalik barvo in ugani kaj?! Celo iz diska, ki se res oreng greje, se ne lu??i razen ?isto ob unem delu, kjer se zavira. Tako, da ?eljust definitivno ni problemati?na. Ti samo za??iti kar ni za pobarvati, pobrusi, vzemi ?opi? v roke in prebarvaj. Nobena umetnost, verjemi. 

21882167.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm..jst sm razmi?ljal v smeri ?rne gloss feltne za belo 6ko pa zelene barve ?eljusti... sam pa dobil info, da en v Kranju to zlo lepo zrihta za cca. 70? in bom verjetno dal kar narest to tja..med slu?bo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v barvanje zavornih čeljusti

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.