Skoči na vsebino

Nakup CX 7


LadoK

Priporočeno sporočilo

Tega pa nisem niti opazil. V opisu ni navedeno, da je 4x4 ali je mo?no?

?e ima? mo?nost bi mi zelo pomagalo,da se ne bom ?e danes vozil 250km za brez veze.

Hvala!

Bil pred 15 minutami tam in je avto ?e prodan.Je pa brez pikice na laku in notranjost tudi kot nova.Samo gume so bolj uboge.

?al...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal sem. Saj v nem?iji bi dobil za okoli 7000 ? z malo kilometri. Samo kaj ko na?a dr?ava pobere preve? dajatev. Sem pa tudi na kreativne najeme poslal povpra?evanje za uvoz. Ponudbo sem dobil 11590 ?, to je cena do registracije. Cena avta 6850 ?, ostalo pa prevoz in dajatve.

 

Kaj pa naslednjo je ?e keri pogledal? http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9953086&show=1&avto=Mazda%20CX-7%202.3i%20Turbo%20Revolution

Naj bi bila uvo?ena iz Italije in je 5 let v slo. Torej v slo 1. lastnik in obstaja elektronska servisna knjiga, ki dokazuje realne kilometre. Po mnenju prodajalca je lepo ohranjena razen ene praske na prednjem odbija?u. Zadnji odbija? pa je bil barvan.Gume so za zamenjat. Malo sem skepti?en glede sede?ev, ki na sliki ne zgledajo najbolj?e. Prodajalc pravi, da v ?ivo so videti ?ist ok.

Mogo?e ga grem v ?etrtek pogledat. Kaj pravite, shandlam na 7000? + dogradim LPG zavoli az 1700?. Se spla?a?

 

Ta ?rna http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10175364&show=1&avto=Mazda%20CX-7%202.3i%20TurboPANORAMA%20BOSE%20SISTE...

Pa je tk tk...ta ko ga prodaja ga ima 14 dni, ko ga je vzel v ra?un za neke nepla?ane storitve. Ve samo, da je 3. lastnik in da so zadnja vrata za po?trihat ca. 500?. Opisana oprema pa je magi?na :), start-stop sistem, 360 stopinjske kamere...ne vem

 

Mnenja?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobi? za 7000 se mi ne zdi ?voh, obenem se za vgradnjo pozanima? na podjetju SIGAS, ki ima skoraj ekskluzivo za na?ih Mazdurin predelave, vsaj kar se tega foruma in Mazdaklub.si ti?e :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ka ja...nikoli ne ve? pri rabljenemu. Vendar raj?i kupim enega brez plina in si ga dam vgradit kot, da kupim z plinom pol pa ne gre in cuka pa samo ni konca.

Mogo?e se ve kaka je cena pri Sigas? Sicer me malo matra, ker je ?e kr dale? koro?ka-krmelj. Skoraj 3 ure vo?nje.

Pri Plineksu mi da za 1700 ?. Imajo nekaj mesec star sistem Zavoli pri katerem bi naj bla poraba bencija ?e ni?ja. Je res mo?no vgradit 71l rezervoar in se izgubi 8cm vi?ine prtlja?nika. Citroena so mi pri Plinesku predelali in do sedaj zadovoljen...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lado, poklici in vprasaj mojstra Primoza Jazbar-ja, ki je res macek, medtem ko Plineks ni ravno na dobrem glasu. Mojstra dobis na GSM; 031629792

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes sem si ogleda cx 7 v trbovlju, ki je v katastrofalnem stanju. Razbita s strani, sprednji odbija? lu?ja za TCS utripa in in in. Drugega pa pri Radomljah. Malo bolj?e ohranjen vendar se nisem odlo?il, ker ni nobene dokumentacije servisih od leta 2011 naprej. Pa tudi volan in notranjost sta obrabljena...tako, da ?akam na kako novo. A ni hudi?...ko sem prodajal prej?ni avto je bilo teh mazd kr nekaj na netu. Sedaj ko rabim avto nujno oz. ?im hitreje pa jih ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, danes kupil cx7 l.2008 z lpg tartarini. Sicer sistem nekaj nagaja, ker ob?asno cukne. Sem kontaktiral Cajhera, ki je sistem vgradil in pravi, da je samo za software po?timat, ker so se menjali injektorji.

Kake izku?nje imate z njim?

Dobre izku?nje z njim, sem mu peljal ?e ve? avtov in to ne le svojih :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na pogovor po telefonu se mi je zdel po?tenjak in po njegovem priporo?ilu jutri zamenjam sve?ke. V kolikor bo ?e cukanje vedno prisotno pa gas v lj :)

P.s. kako se aktivira pranje xenon ?arometov. Sem ?e vse mogo?e preizkusil pa ne gre. V navodilih pa tudi nisem kaj najdu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.s. kako se aktivira pranje xenon ?arometov. Sem ?e vse mogo?e preizkusil pa ne gre. V navodilih pa tudi nisem kaj najdu.

Verjetno je enako kot pri sestici... Pranje xenonskih zarometov se aktivira skupaj s pranjem vetrobranskega stekla... Dvojno "spricanje" aktivira se pranje zarometov... Ce pa pritisnes samo po enkrat, pa se pranje zarometov aktivira vsak peti "spric" ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno je enako kot pri sestici... Pranje xenonskih zarometov se aktivira skupaj s pranjem vetrobranskega stekla... Dvojno "spricanje" aktivira se pranje zarometov... Ce pa pritisnes samo po enkrat, pa se pranje zarometov aktivira vsak peti "spric" ;)

Posoda za vodo je do vrha polna. Spricanje na stekla deluje, za lu?i se pa ne aktivira. Se mi pa zdi, da je slab pritisk tudi na stekla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko da je sneta cev na luceh....zato tudi slab pritisk. Ce snemas odbijac se lahko to pozabi dat gor

Kateranoprema avta pa je btw

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ?e ima xenon nima kaj drugega biti kot Revolution.

 

Ce je iz uvoza, se lahko tudi drugace imenuje ... :) ... Sicer pa mogoce pa sploh nima Xenona... ampak ima samo odbijac zamenjan in ima tiste pokrovcke za pranje zarometov prilepljene gor? :) ... 

 

A ni zadnjic nekdo zelel na sestici menjat xenoxnske zarnice, pa se je potem ugotovilo, da sploh nima xenonskih luci :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Re?eno. Varovalka je bila pregorena. Po zamenjavi spet deluje.

Sedaj pa ?e samo potrebujem za sovoznikovo stran pokrov za ?obe pranja ?arometov. Sem ?e iskal po netu vendar nisem kaj na?el, razes skupaj z ?obo (160? rabljena).

 

Model je Revolution in je Slo poreklo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.