Skoči na vsebino

Mazda 6 2015


Niko Vihar

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

Ima mogo?e kdo izku?nje s povezavo telefona z komunikacijskem sistemom? Telefon pove?e, vse dela, sms mi javi.....Nimam pa nikjer mo?nosti pregleda mailov. V nastavitvah mi ne da na pregled sploh opcije mailov tako kot naprimer za SMS. Pri nastavitvah mi manjka vrstica kjer bi moralo pisati notifications mail.

Mogo?e kdo ve kje je problem?

Govorim pa o mazdi 6 2015.

 

Hvala lp

Niko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da morejo biti izpolnjeni naslednji pogoji:

 

- Android vsaj 5.0

- iOS vsaj 8.1

- SW razli?ica na MZD vsaj 55

 

Za EU ?e ni na voljo SW 55 in tudi vpra?anje, kdaj bo. Nekaj je bilo govora za jesen, ?eprav imajo ameri?ani 55 ?e od februarja ?e se ne motim (ampak je ?e veliko bug-ov, zato po mojem ne pustijo v EU te razli?ice).

 

Jaz imam Android z 5.0 in SW 33 in mi v MZD prika?e E-mail mo?nost. Lahko jo tudi izberem ampak potem mi napi?e: "Loading e-mails" in se krogec samo vrti in vrti..... po 5 minutah pa napi?e ERROR.

 

Tako da mislim, da bomo morali po?akati na vsaj 55 ali novej?i SW razli?ico za MZD. Gre pa seveda vse to prepo?asi naprej.....(da ne pi?em o zemljevidih na navigaciji, kateri so vedno stari 1 leto).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.