Skoči na vsebino

Povabilo za OnePlus 2


Sirius

Priporočeno sporočilo

Kolk je cena tega telefona ?

 

Mogo?e se obdarim s stro?kom ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj misli? je vreden tega dnarja (cca 350?+), ni mi sicer treba menjat ker trenutni htc ONE plus, dela brez 1 napake 4 leta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj misli? je vreden tega dnarja (cca 350?+), ni mi sicer treba menjat ker trenutni htc ONE plus, dela brez 1 napake 4 leta.

 

Kolikor poslusam in berem, so s predhodnikom kar zadovoljni... Kot pisejo pa je tale "dvojka" malo nazadovala... Cas polnjenja je menda se enkrat daljse kot pri prvem OnePlus ... pa nima brezzicnega polnjenja, pa NFCja nima ... ima pa citalec prstnih odtisov in USB-C ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so po?timali fotoaparat v dvojki potem mogo?e. Prav vsi testi enke pljuvajo kamero, in slike dokazujejo to. Bo za preveriti ko pride ven.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se mene ti?e, bi bil lahko tudi brez fotoaparata...

ja pa smo pri tem kaj vse danes kupujemo, pa dejansko rabimo - isto pri avtih :) PA da ne smetimo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni fora da rabam, ampak mal gledam ?e bi blo kj k mi u u? pade, sicer sem mal u? vrgu na nexus 6, samo se neki "napihujejo" en je ?e clo usekal, pa je za moje pojme eden najbolj?ih andrid ceglov. Sem pa lani na?ikupil GURU G1 white, skor ?abe pa vrhunski telefon ki sicer NI LTE. ostal pa kapo dol, baterija najmanj 5 dni, ?e pa je samo pri?gan in online(da se ne klepeta) 10 dni bp.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni fora da rabam,...

 

Sej ni letelo direktno nate... ampak na splosno ... oz. komentar na Juresov post, ki pravi, da danes hocemo imeti vse ... pa tricetrt tega, kar potem kupimo, niti ne rabimo... :) ... Dejansko je to res... ceprav je tako, da nas industrija poskusa prepricati, da vseeno rabimo nekaj, za kar sploh prej nismo vedeli, da obstoja :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sem jih par (sicer nexus 5) naro?u kr iz nem?ije dobava  ni problem,garancija tud ne, cena pa 15% cnej kot pri nas z po?tnino !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pri nas mora biti ra?un na firmo in pri telekomu imamo neke popuste,.....

 

Racun na firmo tudi iz tujine ni problem... pa se vedno zna biti v tujini ceneje, kot pa pri Telekomu z vsemi popusti vred :) ... Pa se z aneksom nisi vezan ... 

 

EDIT: Sploh pa sedajle gledam... Telekom sploh nima v ponudbi Nexus 6 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Racun na firmo tudi iz tujine ni problem... pa se vedno zna biti v tujini ceneje, kot pa pri Telekomu z vsemi popusti vred :) ... Pa se z aneksom nisi vezan ... 

 

EDIT: Sploh pa sedajle gledam... Telekom sploh nima v ponudbi Nexus 6 ... 

noben SLO operater nima nexusa v ponudbi.

 

kje v tujini ste pa kupovali?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo kak?no idejo se priporo?am. I??em telefon, ki omogo?a 2 SIM kartici (na obeh tudi prenos podatkov);

ostali parametri: ca. 5" zaslon; 16GB pomnilnika: 4-jedrni ali ve?

 

Zaenkrat sem pri Sony Xperia Z3+

 

Samsunga ne bi; Lenovo omogo?a prenos podatkov samo na eni kartici  :vskalo:

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, res potrebujem prenos podatkov na obeh SIM karticah. Ena je slovenska, druga avstrijska - tako vsaj v Avstriji in Sloveniji nikoli podatkovno ne gostujem - na avstrijski SIM pa imam 100Mb gostovanja vklju?enega, kar v ve?ini primerov zado??a (Hrva?ka, Nem?ija - Srbija je pa itak odklop :zvizga: ).

 

?e eno vpra?anje: kaj je prednost LTE razen hitrej?ega prenosa podatkov? Je pokritost (zaradi ni?je frekvence) kaj bolj?a kot 3G?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pokritost je slab?a samo je pa prenos bistveno hitrej?i.

Pokritost je vecja... oz. z manj celicami operater lahko pokrije vecje podrocje... Ima pa to slabo lastnost, da zaenkrat omogoca samo prenos podatkov... in se tako zna zgoditi, da podatki sibajo, si pa recimo nedosegljiv, ce ni GSM signala... Ko bo tudi v realnosti zazivel VoLTE (Voice over LTE) pa bo drugace... Vendar bo to se trajalo nekaj casa... Bi rekel, da leto, dve ali vec... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v Tacnu v kavarni dvor, mobitel na Edge, ?enin S pa na lte....jaz vzamem vse nazaj kar sem rekel za mobitel. v letu in pol spoznal da je njihovo omre?je zgolj marketing. V BTCju so sedaj po kristalki namestili nove antene, je za odtenek bolje a vseeno priporo?ajo ro?ni preklop na 3g.....

 

Ko grem na Reko sem od Pivke do meje ve?inom nedosegljiv........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.