Skoči na vsebino

Kupujem MAZDO 5 - Kaj moram vedeti


Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...

Evo, 5tiso? km sem ?e prevozil in dela brez problema. Ni mi bila v?e? mo?, zato sem jo ra?unalni?ko pove?al za 28 KM in sedaj dela, kot bi moral tak?en avto delati. Na ?alost je tovarni?kih 116 konjev slabo odzivno in ko prehiteva? ali se vklju?uje? iz stranske na glavno, je v?asih dobro, da to naredi? hitro in ne, kot da vozi? Golf2 (kot bi rekel moj prijatelj). Na relaciji 9000 km je bila tudi poraba pred nadgradnjo 8,2 litra/100 km, po tem pa na isti relaciji in v istih pogojih 7,1 km/h. Torej naj bi vsakih 100 km privar?eval dober evro. Sedaj ?e razmi?ljam o nakupu ra?unalnika z zaslonom 8": http://www.ebay.co.uk/itm/121702913667?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT samo moti me, ker ima Windows software, bolj?i bi bil namre? Android. Ima kdo ?e kaj tak?nega naknadno vgrajenega? V avtu sem peljal tudi 4 odrasle in 2 otrok in zadaj sta sedela 9 letni otrok in odrasla oseba in sta oba povedala, da se zelo dobro sedi in da je dovolj prostora, pa po 80 km ovinkaste vo?nje ni bilo nikomer slabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.