Skoči na vsebino

Mazda 5 CD 110


Freak

Priporočeno sporočilo

Kako se kaj obnesejo mazde 5 CD 110? Je motor problemati?en? Sem malce spremljal na spritmonitor in sem videl,da ravno kak ?parov?ek tole ni, pa ?eprav je dizel :(

Je isku?nja va?ega uporabnika dav131313 bolj izjema in so tile avti druga?e neproblemati?ni?

http://www.mazda-si.net/topic/6063-mazda-5-cd110-tx-2006-problemi-problemi/

Mazda 5 se mi res dopade oblikovno + drsna vrata so zmaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pobrskaj po forumu. Ima? full zadovoljnih in tudi nezadovoljnih. Motor 2.0d je bil vgrajevan v 5 in 6...

Sre?no...


Malo pobrskaj po forumu. Ima? full zadovoljnih in tudi nezadovoljnih. Motor 2.0d je bil vgrajevan v 5 in 6...

Sre?no...

Pa recimo najde? kako tako  http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10137043&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20CD143%20GT

preveri? vse kar se da in tako naprej...malo ?e sam poservisira? in ?e je pred teboj bil dobro servisiran se nima? ?esar bati!

Pa fl model raje i??i.

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi imamo Mazdo 5 na nafto, pa smo zelo zadovoljni.

 

Kar se pa porabe ti?e, je pri nas 6,1 (mo? redno ra?una), ?ivimo pa na planoti. Sicer pa glede porabe moj mo? vedno pravi takole: tudi ti, ?e zjutraj poje? ko??ek prepe?enca in popije? pol litra vode, ne bo? cel dan delal v gozdu ali na njivi... Enako je z avtom: ?e vozi? prazen avto po?asi po ravnem, bo vsak malo porabil, ?e pa ho?e? poln avto hitro pripeljati nekam v hribe, bo pa vsak veliko porabil... Konec koncev je to eden od osnovnih zakonov fizike: energija ne more iz ni? nastati.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To govorite porabo za 110KM ali 143KM verzijo??

Tale se mi zelo dopade

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9922238&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20CD110%207S-SLO

 

Samo nima napisano, ker lastnik je, ali ima avto servisno knjigo in znano servisno zgodovino, nima parkirnih senzorjev... :( Je pa lepa k Marija :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To govorite porabo za 110KM ali 143KM verzijo??

 

Tale se mi zelo dopade

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=9922238&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%20CD110%207S-SLO

 

Samo nima napisano, ker lastnik je, ali ima avto servisno knjigo in znano servisno zgodovino, nima parkirnih senzorjev... :( Je pa lepa k Marija :)

za servisno rabi? samo VIN in preveri? vse na uradnem servisu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa 1.8? Tale je tudi zanimiva. Pa ?e ve? opreme ima. Samo,glede na to,da nekateri menite, daje ?e 110KM dizel pre?voh za ta avto, potem je 1.8 sploh ?alost :(

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10149337&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%201.8i%20TX%20-%207%20SED.%20-%20SLO%20-%201....

 

Kar se pa unega oglasa ti?e,pa najbolj? se mal pozanimat, pa probat vin dobit pa it na servis se pozanimat. Sam glede na to, kako malo kilometrov ima, je vpra?anje kako je zabit kaj dpf filter? Al to nebi smela bit te?ava?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...Freak..glej jaz sem imel prej 6Let mazdo5 TX plus 2.o benz. motor dovolj mo?en in ok.ta 1.8 benz je za moje pojme pre?voh.druga?e bil full zadovoljen res dober dru?inski avto.kasneje vgradil not avto plin LPG sistem .Mazdurina je bla redno servisirana na 20.000,km plus avto plin.malo premisli ..poglej ?e malo ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa 1.8? Tale je tudi zanimiva. Pa ?e ve? opreme ima. Samo,glede na to,da nekateri menite, daje ?e 110KM dizel pre?voh za ta avto, potem je 1.8 sploh ?alost :(

 

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10149337&show=1&avto=Mazda%20Mazda5%201.8i%20TX%20-%207%20SED.%20-%20SLO%20-%201....

 

Kar se pa unega oglasa ti?e,pa najbolj? se mal pozanimat, pa probat vin dobit pa it na servis se pozanimat. Sam glede na to, kako malo kilometrov ima, je vpra?anje kako je zabit kaj dpf filter? Al to nebi smela bit te?ava?

1.8i ima? dovolj za po mestu voziti. To je tudi vse...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore :)
Imam kar te?avo,ker kupujem avto katerega mislim imeti kar nekaj let (trenutni mije slu?il 8.let). Zato tolk kompliciram okol tega, kaj lahko pri?akujem, da bo ?lo "narobe".

Gledam za karavani oz enoprostorci (tukaj mislim samo Mazdo5 in Toyoto Verso). Potem pa so tu karavani; Honda accord od letnika 2009, Mazda 6 od letnika 2008, mogo?e Avensis... Potem pa ?e Ford Mondeo, morda Focus. Sem pa gledal tudi za Opel Astrami od letnika 2010 dalje, kar veliko avta za ta denar. Samo ko bere? s kak?nimi te?avami se tam ukvarjajo te kr mal mine.

 

?e najraje bi ostal na japoncu :)

 

Tale 6ka bi bla tudi zanimiva. To je ?e FL ?e se ne motim?
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10154431&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%20CD129%20TE%20Plus%20N...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore :)

Imam kar te?avo,ker kupujem avto katerega mislim imeti kar nekaj let (trenutni mije slu?il 8.let). Zato tolk kompliciram okol tega, kaj lahko pri?akujem, da bo ?lo "narobe".

Gledam za karavani oz enoprostorci (tukaj mislim samo Mazdo5 in Toyoto Verso). Potem pa so tu karavani; Honda accord od letnika 2009, Mazda 6 od letnika 2008, mogo?e Avensis... Potem pa ?e Ford Mondeo, morda Focus. Sem pa gledal tudi za Opel Astrami od letnika 2010 dalje, kar veliko avta za ta denar. Samo ko bere? s kak?nimi te?avami se tam ukvarjajo te kr mal mine.

 

?e najraje bi ostal na japoncu :)

 

Tale 6ka bi bla tudi zanimiva. To je ?e FL ?e se ne motim?

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID=10154431&show=1&avto=Mazda%20Mazda6%20Sport%20Combi%20CD129%20TE%20Plus%20N...

?e te lahko vpra?am - kaj ti je bolj pomembno - prtlja?nik velikost ali komfort prevoza (vstop itd). Imel 2 x M5 in 2xM6 .....

Pomembno vpra?anje je tudi koliko otrok ima? (?e), ti potem povem zakaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol si vse odgovoril, fora je da ima mazda5 zadaj v sredini zgolj zasilen sedez, ok za stolcek, za sedeti pa tezko.....

Drsna vrata so zakon, parkiras ob zid pa je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Bom kar tole temo uporabil :)

 

Na koliko prevo?enih kilometrov imajo dizli servis? Veliki servis pride na 120 000km ali 150 000km? Ker me je zadnji? nek prodajalec prepri?eval,da ima veliki sevis na 150 000km???

 

 

Servis je na vsakih 20.000 km ali 12 mesecev, kar prej pride ... veliki servis pride na vsakih 120.000 km ali 6 let... spet kar prej pride ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

L.p. Danes sem postal lastnik tudi jaz Mazde 5 2.0 diesel 110km 230.000 km. Ko sem pripeljal domov je v prostem teku za?elo cel avto tresit kot bi laufal po dveh cilindrih in bi glih zdaj crknil.. Ko sem ga enihparkrat vgasnil in sturiral je za?el normalno laufat. Kaj bi to lahko bilo. Hvala za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem,sam prej je laufal normalno.

Zdaj ga grem ?e enkrat zalaufat. Imam namen nwredit glavni servis. Je kje dober mehanik na Celjskem?

 

 

Ni potrebe, da isto vprasanje pises v vseh temah, kjer je kakorkoli omenjena Mazda 5 ...  :ne vem: Ker bos v tem primeru imel tudi odgovore razmetane po celem forumu ... Poleg tega je se tecno za brati stalno eno in isto vprasanje  :zvizga:  :ph34r:

 

Glede servisa pa... Sicer ni ravno na Celjskem... najvec predlogov bos verjetno dobil za Pelkota v okolici Medvod >> http://www.mazdaklub.si/2012/07/avto-pelko-d-o-o/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sem,sam prej je laufal normalno.

Zdaj ga grem ?e enkrat zalaufat. Imam namen nwredit glavni servis. Je kje dober mehanik na Celjskem?

 

Miha, ?e ti ustreza Velenje, imamo tam enga fajn mojstra Alja?a, dobi? ga na gsm; 031 731 556

 

Sicer pa seveda priporo?am Avto Pelko d.o.o., ampak to so potem Medvode. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.