Skoči na vsebino

Mazda6 GH - menjava diskov


Priporočeno sporočilo

Foruma?i, lep pozdrav!

 

Zanima me slede?e. Ali ima kdo na Mazdi6 GH kake izku?nje z menjavo diskov z neoriginalnimi. Namre?, prej sem imel 6ko 2006 letnik in je imela pri 240tkm ?e prve diske kot mi je znano in bilo razvidno iz servisne zgodovine. Sedaj ima GH mirai. In zadeva je slede?a. Prve diske sm menjal pr 30tkm, ker so se skrivili - baje tovarni?ka napaka materiala. Druge pa bom moral zgleda sedaj po dveh letih in nadaljnjih prevo?enih 90tkm.

 

Poraja se mi vpra?anje, ali dati gor original in zopet ?akati, da jih skurim, zvijem, whatever, ali je kaka druga opcija - mogo?e kak drugi proizvajalec, Brembo, Ate? Ima kdo kaj izku?enj?

 

LP, Janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Foruma?i, lep pozdrav!

 

Zanima me slede?e. Ali ima kdo na Mazdi6 GH kake izku?nje z menjavo diskov z neoriginalnimi. Namre?, prej sem imel 6ko 2006 letnik in je imela pri 240tkm ?e prve diske kot mi je znano in bilo razvidno iz servisne zgodovine. Sedaj ima GH mirai. In zadeva je slede?a. Prve diske sm menjal pr 30tkm, ker so se skrivili - baje tovarni?ka napaka materiala. Druge pa bom moral zgleda sedaj po dveh letih in nadaljnjih prevo?enih 90tkm.

 

Poraja se mi vpra?anje, ali dati gor original in zopet ?akati, da jih skurim, zvijem, whatever, ali je kaka druga opcija - mogo?e kak drugi proizvajalec, Brembo, Ate? Ima kdo kaj izku?enj?

 

LP, Janez

Ej....lp jaz sem na moji prej?ni Mazurini 5 dal gor zavorne diske Brembo in zavorne plo??ice Textar in je full dobro delovalo .zato zdaj tudi na Mazdinih servisih dajajo mehke zavorne plo??ice ,da ne zvije zavorne diske.lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam trenutno gor neke noname diske, ki sem jih kupil malo rabljene ampak so tresli kot zme?ani. Sem jih odmontiral dol in mi jih je en zelo dobro pobrusil, da je po 10.000km ?e vedno mir. Obupujem pa nad original Mazda plo??icami, ki cvilijo pri zaviranju kot bi pra?i?a klal. Mam pa ?e ene nove ATE diske in ATE plo??ice (pizda so drage), ki gredo gor spomladi, ko grem nazaj na letne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, men tut nenormalno skoz cvilijo bremze, pa sem mislil, da sem jst edini, k mu to non stop cvili. ampak zdej vidm, da temu ni tko. Hm, morm mal po?ekirat, kako je kej z ATE pa z BREMBO zadevami.. pol pa neki sprobamo, ker morm kmal menjat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.