Skoči na vsebino

Mazda 6 cukanje


Priporočeno sporočilo

?ivjo, imam M6, 2009 letnik, bencin/LPG. Pri nekje 2000 obratov mi rahlo pocukne in to ne vedno. Kolikor sem spremljal vedno pri toplem motorju. V?asih cukne pri pospe?evanju, v?asih pri lepi konstantni vo?nji. Danes pa sem vozil na bencin in je bilo to cukanje pri istih obratih bolj intenzivno in mote?e. Do danes sem cukanje pripisoval LPGju, vendar o?itno mora biti napaka nekje v motorju. Se komu kaj sanja?

 

Lp, Uro?  

**********************************************************************

Enkrat sem nekje prebral: ?e nima? Japonca je bol?, da si bos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...imel podoben primer pri prej?ni mazdi 5.2.0 benz plus LPG.ugotovil Dr.Pelko samo kontrola sve?k ...dve sve?ki sta imeli po?eno keramika...to so te posebne sve?ke z iridijevo konico...po km. Ni bla menjava.poglej to ,ker na LPG-ju se pozna vsaka nepravlnost pri delovanju motorja ..lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so na G1 rekl, da moram gledat samo, da so sve?ke NGK. Za M6 2.0 TE+ naj bi pasale tele sve?ke: NGK, ILTR5A-13G. Kabli niso bili menjani ?e nikol.

**********************************************************************

Enkrat sem nekje prebral: ?e nima? Japonca je bol?, da si bos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G1 so taki eksperti, da se Dobro ce nimas vecjih tezav z njihovim sistemom ;)

 

Svecke te bodo stale max.20eur in res nimas kaj odlasat.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.