Skoči na vsebino

platišča 18 col ET 40 na mazdi 6 (letnik 2008-2010)


Turbina

Priporočeno sporočilo

Zdravo. Zanima me ali ima kdo na mazdi 6 plati??a dimenzij 8x18 ET40 5x114,3. Ali to pa?e gor (avto ni ni? ni?an, vse je original)...skrbi me, da ne bo kaj drsalo. Kolikor vem so original plati??a 7,5x18 ET60, se pravi je "moja" konfiguracija 20 milimetrov bolj ven. Ne bi rad kupoval plati??, pa da moram potem vihati blatnike....... Gume bi bile potem 225/45/18. Malo sem bral druge forume...eni pravijo da gre, drugi da ne gre in da mora biti ET vsaj 45.

 

Turbina

 
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

 

Zdravo. Zanima me ali ima kdo na mazdi 6 plati??a dimenzij 8x18 ET40 5x114,3. Ali to pa?e gor (avto ni ni? ni?an, vse je original)...skrbi me, da ne bo kaj drsalo. Kolikor vem so original plati??a 7,5x18 ET60, se pravi je "moja" konfiguracija 20 milimetrov bolj ven. Ne bi rad kupoval plati??, pa da moram potem vihati blatnike....... Gume bi bile potem 225/45/18. Malo sem bral druge forume...eni pravijo da gre, drugi da ne gre in da mora biti ET vsaj 45.

 

Turbina

 

 

Jes mam na svoji mazdi dimenzijo 225/45/18 pa je ?e placa do blatnikov, tako da brez skrbi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...
  • Jest je spremenil naslov v platišča 18 col ET 40 na mazdi 6 (letnik 2008-2010)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.