Skoči na vsebino

Mazda2 GTA - tresenje na prostem teku


Priporočeno sporočilo

naredi en trotl test. Daj ?e en avto vzporedno na kable, v?gi oba, in potem probaj te fore z stekli, lu?mi....?e ne bo nihalo in ?migalo se osredoto?i na akumulator in alternator.


malo manj trotlast test je seveda z voltmetrom, alternator mora na akumulator dajati cca 14V ko avto lavfa. S tem vzdr?uje uporabnike in akumulator,

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pomoje navadn, da medtem ko drzis stikalo za sipe, da se zmanjsa svetilnosti luci oz. se pac samo opazi kako malenkost pade napetost, ker si pac prizgal drug porabnik (utripa oz. zmiga ne) . Pri meni je isto ze od kar imam avto pa sem ga pomeril  s tisto igracko k jo vtaknes v 12V pa je napetost tam okoli 13.8-14.0 V. Prejsni akumulator mi je zdrzal 8 let in imam trenutno notri novega ze dve leti in mi je to delalo tudi ko je bil nov. Moram pa zej probat, da vidim ce isto dela na xenon kitu :D. V leru imam pa 750 obratov in vcasih malenkost zaniha, vendar to zaradi LPGja :). Bom pa ob priliki pomeril koliksna je napetost v leru in nato koliko je napetost medtem, ko drzim stikalo za sipe. Da vidimo koliko je odstopanja :). Drgac ce tako pogledas se meni zelo hitro dvigajo/spuscajo sipe v primerjavi z drugo generacijo sestk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm su stestirat zej in mi tega na xenon kitu vec ne dela. Ob hladnem zagonu in tudi potem ko se je motor segrel je kazalo 14.2-14.3 V v leru. Omenjeno nihanje je bili mogoce opaziti (zelo, zelo minimalmo) na klima knofih to pa zato, ker mi je ajvar zarnice menjal in so dost bolj svetljese (mocnejse) od ostalih :). Je pa res da bi bil podatek bolj natancen, ce bi se pomerilo z voltmetrom.

 

post-7623-0-43907600-1479849388_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za nasvete. Upam da je normalno za 12 let star avto, drugace pa itak ne mislim investirati 300eur za tako malenkost(zaenkrat) :) A imas homologiran xenon kit? nimam voltmetra, tako da bo tale iz aliexpressa pel :ouje:

 

To je pomoje navadn, da medtem ko drzis stikalo za sipe, da se zmanjsa svetilnosti luci oz. se pac samo opazi kako malenkost pade napetost, ker si pac prizgal drug porabnik (utripa oz. zmiga ne) . Pri meni je isto ze od kar imam avto pa sem ga pomeril  s tisto igracko k jo vtaknes v 12V pa je napetost tam okoli 13.8-14.0 V. Prejsni akumulator mi je zdrzal 8 let in imam trenutno notri novega ze dve leti in mi je to delalo tudi ko je bil nov. Moram pa zej probat, da vidim ce isto dela na xenon kitu :D. V leru imam pa 750 obratov in vcasih malenkost zaniha, vendar to zaradi LPGja :). Bom pa ob priliki pomeril koliksna je napetost v leru in nato koliko je napetost medtem, ko drzim stikalo za sipe. Da vidimo koliko je odstopanja :). Drgac ce tako pogledas se meni zelo hitro dvigajo/spuscajo sipe v primerjavi z drugo generacijo sestk.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti je gorela check engine lucka in je imel avto kaj slabsi navor? Drgac pa ja imas prav posebne spreje za spucat LMM in se izredno hitro susi. Dva vijakca odsraufas pa s sprejem komplet enoto spucas (predvsem zicko) in zadevo po 5 min lahko nazaj priklopis :). Strosek pa cca. 10? :). Koliko si pa dal za nov senzor in kje si ga kupil  :)

 

Nabavil sem Denso DMA0113. Jaz sem ga dobil za 119? od kolega.

 

Po ?i??enju pri Pelkotu je blo bolj?e, ni pa ?e vedno bilo tak?nih rezultatov, kot so sedaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.