Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ker mi veriga ob v?igu vedno bolj ropota se odlo?am za semnjavo celega seta. Sem ?e vpra?al pri GMT in se baje ne da dobit.

Sem pa na?el na ebayu slede?e: http://www.ebay.de/itm/MAZDA-3-6-CX-7-2-3L-MPS-DiSi-TURBO-Steuerkettensatz-VVT-L3K9-L3KG-L3-VDT-L3YH-/252258859959?_trksid=p2141725.m3641.l6368

 

Zmoti me le letnik vozila. Moj je letnik 2008 in ima 191kW. Po seznamu so te mazde od letnika 2009 naprej.

 

Sem pa sli?al, da bi na uradnem servisu bil set okoli 900?.

 

Ima kdo kak nasvet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker mi veriga ob v?igu vedno bolj ropota se odlo?am za semnjavo celega seta. Sem ?e vpra?al pri GMT in se baje ne da dobit.

Sem pa na?el na ebayu slede?e: http://www.ebay.de/itm/MAZDA-3-6-CX-7-2-3L-MPS-DiSi-TURBO-Steuerkettensatz-VVT-L3K9-L3KG-L3-VDT-L3YH-/252258859959?_trksid=p2141725.m3641.l6368

 

Zmoti me le letnik vozila. Moj je letnik 2008 in ima 191kW. Po seznamu so te mazde od letnika 2009 naprej.

 

Sem pa sli?al, da bi na uradnem servisu bil set okoli 900?.

 

Ima kdo kak nasvet?

http://www.amazon.com/Genuine-Mazda-L3K9-12-201A-Timing-Chain/dp/B00G0OUBV8

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri ameri?kih pazite, ker oni imajo v glavnem AT. ?e pa koda ustreza pol pa ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niso verigarji kokr brez menjave in vzdr?evanja verige zdaj pa je tu govora o menjavi. Ker tud v salonih kupcom to flancajo namre?...

CX 7 je imel konstrukcijsko napako okoli verige in aktuatorja in so dolo?ene dele kar nekajkrat modificirali, v ZDA pa so tudi padale skupinske to?be.

Ker mi veriga ob v?igu vedno bolj ropota se odlo?am za semnjavo celega seta. Sem ?e vpra?al pri GMT in se baje ne da dobit.

Sem pa na?el na ebayu slede?e: http://www.ebay.de/itm/MAZDA-3-6-CX-7-2-3L-MPS-DiSi-TURBO-Steuerkettensatz-VVT-L3K9-L3KG-L3-VDT-L3YH-/252258859959?_trksid=p2141725.m3641.l6368

 

Zmoti me le letnik vozila. Moj je letnik 2008 in ima 191kW. Po seznamu so te mazde od letnika 2009 naprej.

 

Sem pa sli?al, da bi na uradnem servisu bil set okoli 900?.

 

Ima kdo kak nasvet?

To je vse fake. Pri nas samo veriga ko?ta 800?-zato te usmerjam na USA amazon,kjer bo? dal toliko za komplet z carino vred.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naro?il iz ebaya naveden komplet. Vse je v kompletu, ne samo veriga. Cena zelo ugodna in pa?e tudi vse. Sedaj ni? ve? ne ropora ob zagonu. Po mojih podatkih je veliko mazd ?e menjala verige, ki so se raztegnile.

Za primerjavo; imam ?e citroena c-crosser 2.4 benz+plin. Avto ima ve? kot 240000 km in se ne sli?i ne veriga, ne napenjalec potem pa eni pravijo francoz:). Vsak avto ima nekaj napak, nekateri ve?, nekateri manj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem naro?il iz ebaya naveden komplet. Vse je v kompletu, ne samo veriga. Cena zelo ugodna in pa?e tudi vse. Sedaj ni? ve? ne ropora ob zagonu. Po mojih podatkih je veliko mazd ?e menjala verige, ki so se raztegnile.

Za primerjavo; imam ?e citroena c-crosser 2.4 benz+plin. Avto ima ve? kot 240000 km in se ne sli?i ne veriga, ne napenjalec potem pa eni pravijo francoz:). Vsak avto ima nekaj napak, nekateri ve?, nekateri manj...

Motor 2.4 je japonski. Cel avto je Japonski, razen variante z dizlom, te imajo citroenove motorje. Zaradi tega je udobje na zadnji klopi kot na lojterskem vozu. Pri citroenih ni te?ava niti "plasti?ni" jermen. Ta se menja 240.000 km.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.