Skoči na vsebino

mazda 3 tacumi zgubi mo? in lu?ke


Priporočeno sporočilo

na moji Mazdi 3 Tacumi, letnik 2012 avto ob?asno povsem izgubi mo?, za?ne "trokirat" in pri?gejo se lu?ke, kot na prilo?eni sliki. Ra?unlanik ne poka?e okvare, res pa je da ni uraden servis. ob ponovnem zagonu po cca 15 minut lu?k ni ve? in avto normlano gre, ob?asno pa med vo?nje "cukne" - enkrat na 5oo km.

 

ali je kdo imel podobno te?avo? in v ?em je bila re?itev?

post-2022-0-05770900-1470666556_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodec po stevcu si v letih 12,13,14,15,16 prevozil samo 80k.

Torej ce odbijes kako morje itd delas na dan cca 30km?

To je strup za dizla in se ti nikakor ne obrestuje.

 

So pa zgolj domneve a po moje je dpf. Vsekakor pojdi na uradni servis saj po diagnozo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je bil redno servisrian na mazdinem servisu. dr?i glede majhne kilometrine, zadnje dve leti sem delal ?e manj kot pi?e zgoraj, avto sem nameraval prodati in kupiti nekaj drugega, sedaj pa ?elim najprej odpraviti to te?avo in potem naprej. 

 

ali to lahko ugotovi samo uradni servis ali bi to uspelo tudi g. Pelku?

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni imel bossek skoraj identi?en problem? poi??i malo njegove objave.

Druga?e lu?ka DPF zasveti z ostalimi ko da? kontakt?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.