Skoči na vsebino

Cena rednega letnega servisa M6 - 8.leto bencinar


Priporočeno sporočilo

Bli?a se mi redni letni servis na M6 (11/2008), bencinar, prevo?enih 62.900 km, zavore, diski ?e prvi, mislim da sve?ke tudi, zaenkrat ni? problemov s tem. Zanima me kak?na je bila va?a cena na uradnih servisih, brisalci ?e menjani, olje bo njihovo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam 2009 letnik, isto bencinar in sem na poobla??enem dal malo pod 200?. Prevo?enih je bilo pa 100 000km. Kar se mi zdi super ugodno, bi mogu na ra?un pogledat, kaj vse so delali, So mi pa olje dali bolj ugodno, kukr ga sam dobim na netu. Tako,da ti priporo?am,da pokli?e? v ACosmos v BTC in se malo pozanima?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri Avto Pelko d.o.o. bi naneslo cca. 100 ? cekinov, sicer pa ti ne more ?kodovat, ?e ga vpra?a?, ker ?e ne druzga bo dodatna informacija, ki bo seveda brezpla?na.  :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je prislo okoli 300eur, moram na racun pogledat pa javim kaj je bilo menjano. Od oka; redni servis plus svecke plus menjava ploscic ce se prav spomnim in se nekaj drobnarij...

 

 

Pri Avto Pelko d.o.o. bi naneslo cca. 100 ? cekinov, sicer pa ti ne more ?kodovat, ?e ga vpra?a?, ker ?e ne druzga bo dodatna informacija, ki bo seveda brezpla?na.  :prstgor:


Je pa res da je moja mazda precej starejsa :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je prislo okoli 300eur, moram na racun pogledat pa javim kaj je bilo menjano. Od oka; redni servis plus svecke plus menjava ploscic ce se prav spomnim in se nekaj drobnarij...

 

 

Je pa res da je moja mazda precej starejsa :D

V tvojem primeru bom reku, da "hudi?" o?itno ti?i v detajlih oz. drobnarijah, ker ta je dale? od cene klasi?nega rednega servisa bencinca pri mojstru Pelku.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tvojem primeru bom reku, da "hudi?" o?itno ti?i v detajlih oz. drobnarijah, ker ta je dale? od cene klasi?nega rednega servisa bencinca pri mojstru Pelku.  :zvizga:

redni servis plus svecke plus menjava ploscic ce se prav spomnim in se nekaj drobnarij...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Servis: 100e, svecke recmo da 60e, ploscice cca. 50e plus se neke drobnarije in delo pa je hitr 300e. :)

Tako je ker v osmem letu ni samo redni servis, vpra?anje kdaj je bilo nazadnje menjano: zavorno olje, zavore, hladilna teko?ina, kabinski filter....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bli?a se mi redni letni servis na M6 (11/2008), bencinar, prevo?enih 62.900 km, zavore, diski ?e prvi, mislim da sve?ke tudi, zaenkrat ni? problemov s tem. Zanima me kak?na je bila va?a cena na uradnih servisih, brisalci ?e menjani, olje bo njihovo.

 

Servis (poobla??eni serviser) opravljen, kon?na cena 302,00 ?, zamenjano: olje, oljni filter, zavorna teko?ina, 1 pozicijska ?arnica, klima filter, delo. Sicer malo presene?en (negativno) nad vi?ino zneska, ampak sem se sedaj ?e sprijaznil. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simona sem dans povprasal na koliko let on priporoca menjavo posameznih tekocin v vozilih, ko je tule te sorte debata :)

 

Hladilno in zavorno tekocino na 4 leta

 

Rocni menjalnik oz.njegovo olje na 120.000km :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz jo na dve leti na prvem avtu (50.000km letno) in na 4-5 let na drugem avtu (max 10.000 letno)

 

Kot je razvidno iz moje teme pa vsakemu rabljenemu pri nakupu to dvoje obvezno zamenjam preden pelem.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menja, ker ce ti nikjer ne spusca, npr.kak semering, nimas kam za dolivat :)

 

Me pa zanima koliko smo v resnici redoljubni kar se teh priporocil.

 

Npr.po 5ih letih od menjave hladilne, bi nas vecina najbrz le pred zimo preverila do koliko minusa drzi in gasa :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moj redni servis  pri takrat 8-9 let stari mazdi

klik, klik

 

leto kasneje, menjava termostata, ki sem ga sam prinesel:30eur, redni servis delo+olje(filtre sem imel svoje):50eur, menjava sprednje leve roke in delo: 60eur, popravilo zadnjega pokanja:20eur in hladilna tekocina: 15eur =175eur

 

letos pa sem mu vse prinesel sam, kar se kar splaca (ker se dele lahko najde tudi vec kot pol ceneje) ce se potrudi pri delu

vidim da imam celotno zadnjo os skoraj novo (diski, 1 ploscico, celjusti, 1 cilinder...) 

 

hladilna tekocina l.2014 4eur, l.2015 pa 15eur??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moj redni servis  pri takrat 8-9 let stari mazdi

klik, klik

 

leto kasneje, menjava termostata, ki sem ga sam prinesel:30eur, redni servis delo+olje(filtre sem imel svoje):50eur, menjava sprednje leve roke in delo: 60eur, popravilo zadnjega pokanja:20eur in hladilna tekocina: 15eur =175eur

 

letos pa sem mu vse prinesel sam, kar se kar splaca (ker se dele lahko najde tudi vec kot pol ceneje) ce se potrudi pri delu

vidim da imam celotno zadnjo os skoraj novo (diski, 1 ploscico, celjusti, 1 cilinder...) 

 

hladilna tekocina l.2014 4eur, l.2015 pa 15eur??

A ne ve?,da je bil 2015 vrhunski letnik hladilnih teko?in? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hladilna tekocin@ predvidevam da je razlika v kolicini in temu primerna posledicno tudi v ceni :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo moj redni servis  pri takrat 8-9 let stari mazdi

klik, klik

 

leto kasneje, menjava termostata, ki sem ga sam prinesel:30eur, redni servis delo+olje(filtre sem imel svoje):50eur, menjava sprednje leve roke in delo: 60eur, popravilo zadnjega pokanja:20eur in hladilna tekocina: 15eur =175eur

 

letos pa sem mu vse prinesel sam, kar se kar splaca (ker se dele lahko najde tudi vec kot pol ceneje) ce se potrudi pri delu

vidim da imam celotno zadnjo os skoraj novo (diski, 1 ploscico, celjusti, 1 cilinder...) 

 

hladilna tekocina l.2014 4eur, l.2015 pa 15eur??

 

To si delal na poobla??enem?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.