Skoči na vsebino

"Doma?i" mehankarji za mazde


Priporočeno sporočilo

Ali sploh obstaja kaksen ki se "specializira" za mazde. Za Honde jih imamo kar nekaj. Za mazdo me vecina posilja na uradni servis, ampak kmalu se obeta najverjetneje se 3. mazda pri hisi ( poleg 323F in 6ke :bravo: ) ampak bo potrebno marsikaj postoriti gre pa za V6 motor zatorej ce kdo ve za koga ki "ima v malem prstu" oz ki bi se spuscal v popravilo in servisrianje le tega naj izdavi.

 

Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kamorkoli boste vozili ne vozit na interclass;) Se mi je skurila sklopka na 20.000 km in niso priznali garancije. Poleg tega so mi sprednja kolesa slabo pri?ravfal ob menjavi sklopke in mi je ?ez pribli?no 5k km odpadlo sprednje levo kolo pri 50km/h :) . Sem preveril ?e ostala kolesa in sem jih lahko z enim prstom zategnil ?e za pol obrata. Seveda napake niso priznali.

Poleg tega sem na interclass peljal avto na redni servis in se pred tem z njimi zmenil da odpeljejo lita plati??a naravnati k nekomu ampak so "pozabili" na to (avto je pa pri 20 km/h ?e zelo tresel).

 

Tisti uradni mazda servis na celov?ki ko pride? iz obvoznice gor pa ni ni? bolj?i. Sem jim peljal avto naj pregledajo sprednjo levo gumo (preden je odpadla) in so rekli da je guma zani?. Na mojo pro?njo naj vseeno centrirajo vsa kolesa je mehanik rekel "tukaj nimam kej za centrirat".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam, kako pa skuri? sklopko pri 20.000km ? Pa da nisi ?util kolesa, da se je za?el odvijat - ne vem no tole zelo te?ko verjamem - al si pa ?isto brez ob?utka. Pa da so vsa kolesa bla odvita - pri menjavi sklopke res ni treba zadnji koles dol jemat :ne vem:

 

Kar se pa ti?e Interclassa: jaz sem KIO pri njih servisiral (tudi kleparsko li?arska dela) in vedno so naredili tako kot je bilo dogovorjeno. ?e ve? - celo masko so mi naknadno zrihtal zastonj tako, da oni so pri meni dobro zapisani. In tudi kolesa so mi vedno privili :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam, kako pa skuri? sklopko pri 20.000km ? Pa da nisi ?util kolesa, da se je za?el odvijat - ne vem no tole zelo te?ko verjamem - al si pa ?isto brez ob?utka. Pa da so vsa kolesa bla odvita - pri menjavi sklopke res ni treba zadnji koles dol jemat :ne vem:

 

Na volanu sem ?util da nekaj ni vredu zato pa sem pred tem peljal k tistemu na celov?ki, ki pomoje avtomobila sploh pogledal ni. Pa? sem naro?il nove gume, ki so prispele v torek, kolo je pa odpadlo v ponedeljek.

 

sklopko sem pa tudi ?util ?e par tiso? km preden se je skurla do konca da ni vredu. So mi obrati hitro sko?ili na 3000 potem so se malo ustavili in ?li z normalno hitrostjo naprej:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Sam sicer ne vem to?no kdo to je, se pa ve?krat tam mimo peljem in sicer je to na poti proti Lo?ici oz. Tuhinjski dolini na levi strani. Ne morete falit, ker je vedno tam parkiranih nekaj hudih ma?in.

 

Zivjo sem nov na forumu, mazde popravlja v kamniku to?neje na Vrhpolju iz kamnika proti celju ?et tuhinjsko dolino cca 3km na levi strani, hudo dober mehanik
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Oi!

 

Jst pa se dva frenda smo svoje mazde (323F, Xedos6 in 626) vozili k mehaniku, ki ima delavnico blizu

Medvod. Vsi trije smo bili zadovoljni. Je bivsi mazdin mehanik, zdaj ima sp.

Pa Clio-ta od punce se vedno servisira .

Priznam pa, da ne morem vedet kako bi se obnesel pri kaksnem novejsem modelu, za katerega morajo met po moje se kaksnega hekerja na servisu zaposlenega... :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali sploh obstaja kaksen ki se "specializira" za mazde. Za Honde jih imamo kar nekaj. Za mazdo me vecina posilja na uradni servis, ampak kmalu se obeta najverjetneje se 3. mazda pri hisi ( poleg 323F in 6ke :bravo: ) ampak bo potrebno marsikaj postoriti gre pa za V6 motor zatorej ce kdo ve za koga ki "ima v malem prstu" oz ki bi se spuscal v popravilo in servisrianje le tega naj izdavi.

 

Hvala

 

?e se kdo spomne reklame za Tojoto izpred neki cajta, .... no tko nekak je verjetno tut z mazdo in pomojem bi se loh mehankarji od dolgcajta obesli, oz. bi pa? cev ?ivlenje menjal olje, filtre in mogo?e kak jermen, za fiata pa bi biv to bl biznis (Fix It Again Tomorrow - Fabrika Izrabljenih Avtomobilov Torino) :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sicer ne vem to?no kdo to je, se pa ve?krat tam mimo peljem in sicer je to na poti proti Lo?ici oz. Tuhinjski dolini na levi strani. Ne morete falit, ker je vedno tam parkiranih nekaj hudih ma?in.

 

To?no o tem je blo govora z moje strani ?e prej enkrat, Brane Poga?ar s.p., Vrhpolje pri Kamniku, od gostilne pod Skalo oz. kamni?kega bazena proti snoviku, samo kakih 500 m Max. Neki zna, tle ni kej :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

No da malo obudim temo. Potrebujem nekoga da mi zamenja stabilizatorje na zadnjih rokah. A to zna vsak "domaci" mehankar al bo res treba na uradni servis. Stabilizatorje sm ze narocil samo za delo me zanima ce ima kdo koga v mislih da bi to pa se redni servis naredil. Lj in okolica ? Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En je v medvodah. Po?lji ZS pa se bova zmenila.Ni pa nobena znanost to zamenat. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.