Skoči na vsebino

Mazda 6 129 kw 2013 servis na 160 000km


Priporočeno sporočilo

?ivjo

 

torej, moja mazda 6 129 kw letnik 2013 ima garancijo do 5 leto oz 200.000 km, posledi?no potrebujem uradni servis.

 

Vpra?anje, kam - na kateri servis jo peljati na redni servis na 160 000 km .  Kako je s servisno knjigo, ?e dele in olje prinesem sam s sabo?

 

Sre?no, veliko varnih kilometrov ter brez okvar v 2017.

 

Nakaza

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda ima digitalno servisno, ki jo dobi? na vsakem poobla??enem servisu. Preden se odlo?i? kje bo? servisiral jo preveri, namre? pravila so kar stroga in ?e je kdo pred teboj izpustil ali mo?no zamudil kak predvideni servis verjetno nima? ve? garancije in se lahko s tem odlo?i? kje bo? servisiral.

 

?e pa je DSK (digitalna servisna knjiga) kot mora biti pa vsekakor nadaljuj.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DSK lahko preveris tako, da se registriras za "My Mazda" >> http://www.mazda.si/mymazda/ 

 

 

Seznam pooblascenih servisov najdes tukaj >> https://www.mazda.si/iskanje-trgovca/#/search/location/ tako da odvisno, od kod si... 

 

Veliko nas je zadovoljnih s servisom A Cosmos v BTCju v Ljubljani ... Nekateri tja vozijo svoje Mazde tudi iz drugih krajev ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Knji?co imam natisnjeno, gor je tudi garancija, tako da s tem nimam problema.

Pred nakupom sem ve?krat klical Mo?nik v Kranj pa so bili zelo prijazni z informacijami in tudi nasploh.

 

Bolj me zanima, ?e prinesem svoje kose filtre, olje... ?  Kako je s tem

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim, je garancija oz. jamstvo 5 let oz. 150.000 km.

 

 

Res je... Podaljsano jamstvo je dodatni 2 leti oz. do prevozenih 150.000 km (osnovna garancija je 3 leta oz. do prevozenih 100.000 km) ... 

 

Garancije_in_pogodbe-20170102-144506.jpg

 

 

Izjema je nova Mazda3, ki ima 8 let oz. do prevozenih 200.000 km >> http://www.mazda.si/ponudbe/8-let-jamstva/

Knji?co imam natisnjeno, gor je tudi garancija, tako da s tem nimam problema.

Pred nakupom sem ve?krat klical Mo?nik v Kranj pa so bili zelo prijazni z informacijami in tudi nasploh.

 

Bolj me zanima, ?e prinesem svoje kose filtre, olje... ?  Kako je s tem

 

Mocnika ne hvalijo ravno najbolj... :) ... 

 

V BTCju se lahko zmenis, da prineses svoje olje... ampak se ponavadi niti ne izplaca ... :) V tejle temi je bilo govora o tem >> http://www.mazda-si.net/topic/11097-kateri-sevis-priporo?ate/?p=358296

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja 6 ica je iz Italije, takratni lastnik je dopla?al podalj?ano garancijo do 200.000 km iz 5 let.

 

Hvala za odgovore in pomo?.

 

LP

No se en razlog vec da najprej preveris ali so zapisani vsi servisi v dsk. Dogajalo se je tudi da je servis pozabil vpisati...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.