Skoči na vsebino

Mizarstvo


Strela

Priporočeno sporočilo

Na pomlad bom iskal mizarstvo za pograd in mizo v otro?ki sobi narediti.

Ima kdo kak?ne izku?nje?

Lp

 

Meni je enkrat eno omraico za kopalnico delal en mizar iz Grosuplja... ki mi ga je priporocil kolega ... 

 

http://www.hisnimojster.si

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam enega iz Melja

post-24-0-99110600-1485163452_thumb.jpg

post-24-0-75724100-1485163453_thumb.jpg

post-24-0-42099400-1485163454_thumb.jpg

 

?e rabi? kontakt ti ga po?ljem na PM

 

dela pa dobro in za primerno ceno, je mi delal obe otro?ki sobi, bratu kuhinjo,....

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo. Kar daj. Melje mi je 300m od doma. Dobaja slu?ajno?

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 10 mesecev kasneje...

Tudi jaz bi imel nekaj za narediti. Eno omaro po meri, pa mizo po meri, pa ?e en regal. Sem iskal po trgovinah, pa ni ni? takega, da bi mi pasalo. Zato bi potreboval nekoga, ki bi iz iverke naredil nekaj kosov pohi?tva. Pa po mo?nosti ne po zlatarski ceni...

 

Sem malo prebrskal po forumu (veliko niti ni), pa nisem na?el niti naslova niti telefonske. ?e torej kdo pozna koga takega, bi prosil za naslov...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Iz okolice Vranskega g. Cukiati  031 645-753  ;  iz okolice Celja Andrej (vsi mu govorimo Andrej?ek ker je zelo majhen) 041 638-197

 

Jaz osebno sem dosti bolj zadovoljen z Andrej?kom, ki mi je naredil skoraj vse v bajti (predsobo, otro?ko sobo, dnevno sobo - vse po meri in res vrhunsko). Je pa res, da je noro zaseden in se ga te?ko dobi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.