Skoči na vsebino

Mazda 6 Bencin 120


Škobič

Priporočeno sporočilo

Mi imamo v familiji enega takega letnik 2005 FL. Sicer je pri 100kkm ampak do zdaj razen amortizerjev prtlaj?nika ni bilo ?e ni? narobe. Ni pa tako posko?en kot dizel samo se pa ?isto lepo pelje, ?e niso zahteve previsoke.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud na primorskem gnije. Kriza je na zadnjih blatnikih in na pragovih. So pa gnili modeli starej?i od 10 let. Na kasnej?ih so napake odpravili.

Na moji 13 let stari 6-ki ni pikice rje-vedno bila na primorskem.Tako,da to ne dr?i popolnoma

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda obstajajo tudi izjeme, ?e pa potegnemo ?rto jih pa 90% rjavi. Se pa valda pozna ce avto nikoli ni videl nizkih temperatur, snega in soli. Logi?no. Faceliftan model je ze malo bolj zasciten, vendar vseeno. Podn od podna tale pleh pri japoncih...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm.. jaz sem imel tud prvo ?estko pred FL pa je bla skoz zuni, brez gara?e naredla 140kkm v dobrih ?tirih letih pa ni bilo niti sledu o rji. Tko da ne vem - prej bi rekel, da so bile slabe serije al pa slabo barvanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm.. jaz sem imel tud prvo ?estko pred FL pa je bla skoz zuni, brez gara?e naredla 140kkm v dobrih ?tirih letih pa ni bilo niti sledu o rji. Tko da ne vem - prej bi rekel, da so bile slabe serije al pa slabo barvanje.

Moja tudi ni vidla nikoli gara?e, pa vo?ena po snegu veliko in res ni sledu o kak?ni rji-(gor so ?e original zadnji blatniki, nikoli barvani).

Res je, da je moja iz Italije in tudi na njihovem Mazda forumu nisem zasledil, da bi bilo govora o kak?nem pretiranem rjavenju- tu pa tam jamrajo o lupljenju felten in to je to. No, tvoja Boss je bila kupljena pri nas tako da to ne more bit vzrok, kje je nabavljena oz. za kateri trg je delana. Mislim, da je tu bolj odvisno od samega vzdr?evanja avta in nege le-tega; tudi ?e zase ne skrbi? dovolj,zboli?. ;)

Sicer pa jaz, ko se vrnem iz smu?anja recimo, prvo operem koloteke in cel avto spodaj. Imam pa barvo vedno za??iteno z voskom Collinite 476S, ki je res bomba ?e posebej za pozimi(naredi tak sloj na barvi in odbija vodo, sneg in ne?isto?e).

Sicer so pa bili vsi moji prej?nji avti, ko so imeli ?e kar nekaj let na grbi, vedno  vsi  kot novi in marsikdo ni mogel verjeti, koliko so v resnici stari.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.