Skoči na vsebino

Mazda 6 2013 SkyActiv-D 2.2 OLJE


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni, mene pa zanima ali lahko uporabim motorno olje Mazda Original Oil Ultra DPF 5W-30 (ni izrecno navedeno na emabala?i, da je za Skyactiv diesel motorje), ki sem ga ?e kupil in sem ?ele ?ez ?as opazil, da obstajajo tudi Mazda Original Oil Supra DPF 0W-30, kjer je tudi nalepka na embala?i, da je za Skyactiv motorje.

 

V priponki sem na?el ?e dokument, kjer sta oba olja navedena(kupil tega na levi), pa me zanima ali sta kompatibilna za moj motor.

 

Kupljeno ojle :http://www.motornaolja.com/produkt/mazda-original-oil-ultra-dpf-5w-30/

 

Mazda Original Oil Supra DPF 0W-30 (for Skyactiv technology) to olje sem tudi iskal po spletu in ga nikjer nisem na?el, samo za bencinske motorje, pa ?e ima kdo link iz spleta za ta tip olja, ?e ?e zgoraj kupljeni ni ustrezen.

 

Hvala,

Mazda Dexelia DPF 0W-30_ 5W-30 oil must not be used for SKYACTIV-D 2.2 engine...pdf

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A tako majhen razpon viskoznosti ima? Pisukanpa je to za nase kraje....

Mislim da ravno zato sprasuje ker najde samo tega brez dpf oznake

 

On isce tistega ki ima v oznaki se DPF (for european countries)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za pomo?, tega sem na?el, vendar je ta za bencinarje Skyactiv, jst pa potrebujem za diesel.

A tako majhen razpon viskoznosti ima? Pisukanpa je to za nase kraje....

Mislim da ravno zato sprasuje ker najde samo tega brez dpf oznake

 

On isce tistega ki ima v oznaki se DPF (for european countries)

Tako ja Skyactiv diesel z DPF, me pa zanima, ?e ?e to kupljeno enako velja, iz prilo?enega dokumenta se mi zdi, da je temu tako, ?e ?e lahko nekdo potrdi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
    • Takole bo bolj prav z novo temo, ne vem zakaj bi mešali Forda in še vse druga v temo CX-30..... 🤔  Kar se pa tiče izbire se pa tako ve cx-30 🤗😉 Lahko pa mu še Fordaši kaj svetujejo.... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.