Skoči na vsebino

SUPER FUELMAX !


Viktor

Priporočeno sporočilo

?e nimate ni? proti lahko jaz mojo seko vpra?am ?e bi to ona testirala, ker dela na teden od 600-800km in lahko potrdim da vozi var?no ker je ?e tako preve? na bencinskih ?rpalkah in si ne more privo??it da bi se naganjala po cesti druga?e bi tako samo denar za bencin ven metala, no razn takrat gre malo ve? bencina ko prehiteva pa ?e to zanmarljivo malo se ne pozna tako! Vozi pa se ve?inoma po avtocesti in glavni cesti, malo krat po mestu razen med vikendi...

 

?e pa ?eli kdo drugi probat zadevo pa kar koraj?no! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 98
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

PA sej bi sam sproval to zadevo....glede na to da skurim 2 tanka na teden pa n? preve? ne ?praram....sam nekako se ?e ne morem odlo?it...... :ne vem:

 

 

LP david

 

P.S. Sicer pa labson....nima sneg veze...zdej ko je padalo sem imel najbr? porabo krepko ?ez 10.... ZOOM ZOOM,...pa na servisu so mi kon?no ro?no po?timali..... :bravo::jupiii:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm se ?e z unim majstrom nekaj pogovarjal in je reku dani problema, sicer bo to dele na zimo mal ?udn testerat, k mam vebasto in ga kdaj pa kdaj tud zalavfam in tm nimam ?tevca kok porabi.

 

tko da ga bom jutr (?etrtek) poklical in se bova zmenila kej. ?e se bova

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me, ali je kdo ?e vzpostavil stik z Draganom Mrdakovi?em, zastopnikom za Superfuelmax, sicer pa, ?e bi izdelek u?inkoval, bi dosegel na trgu tako velik bum, da bi se sam prodajal, mar ne. Polemiko sem odprl namre?, ?e ne u?inkuje tako kot se ogla?uje, se s tem kr?i vsaj nekaj zakonov, ki jih pa tukaj ne mislim na?tevati. Prosto tr?i??e ne pomeni, da nekdo ponudi na trgu prazno slamo - naivni kupci pa zaradi zavajajo?ega oglasa izdelek pograbijo in za?nejo verjeti, da v na?em primeru vpliva na zni?anje porabe in na emisijo. Spretni trgovci se celo skrivajo (v na?em primeru) za Nobelovo nagrado za fiziko. V na?i dr?avi imamo in?titucije, ki ??itijo potro?nika in prepre?ujejo nelojalno konkurenco.

 

?e zadeva ne deluje kot se ogla?uje (ameri?ki FTC je izdelek FuelMax uvrstil na ?rno listo), se kr?i zakonodaja. ki varuje potro?nika. Pa ?eprav trgovci ponujajo ?est mese?no garancijo z vra?ilom denarja, se izdelkom - ki nimajo pri?akovanih tehni?nih lastnosti, oziroma ki ne u?inkujejo v skladu s pri?akovanji kupca - ne sme dopustiti prosta prodaja na trgu.

 

Prav rad bi sre?al mazda?a, natan?neje lastnika Mazde 6 iz Ptuja, ki se mu je po vgradnji Superfuelmaxa poraba zni?ala za 15%.

 

L.p.

Viktor

 

:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Takole to je zadnja preverjena informacija, ve?ina(vse mazde) japonskih avtov ima to ?e vgrajeno v ?obah, zato pa ni popolnoma nobenega efekta.Informacija pa je od kolega ki to montira in so tud testiral razne kombinacije, tako da to 100% dr?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Najprej da se predstavim. Moje ime je Dalibor in ukvarjam se s prodajo tega izdelka. Na?a cena izdelka zna?a 15.750 + DDV. Glede rezultatov bi rekel, da je predvsem pomemben faktor ugotavljanja porabe pred namestitvijo. Prej je nekdo napisal, da je zelo pomembno vedeti kolik?na je poraba goriva pred namestitvijo, da bi se lahko ugotovil prihranek. Tukaj nisem prijavljen, da bi prodajal izdelek temve? bi rad dodal svojo verzijo, saj se naprava kot sama ne more braniti in prav je, da se pove tudi kaj v njen prid, pod pogojem, da je resni?en.

 

Imam priporo?ila in ugotovitve o u?inkovitosti na vozilih Opel Vectra GTS 2.0 DTI, Opel Zafira, Audi A3 2005., A4, A6 2001l., VW Turan 2004l., Opel Astra Coupe 2001l., Kia Sportage 2005l, Mercedes 270 CDI 2004l., in zajeten kup avtoprevoznikov in njihovih tov. vozil. Zato mene prepri?ati v nasprotno je nemogo?e. Drug dokaz je slede?. V lanskem letu sem prodal cca. 1500 kos. naprav Super Fuelmax in pri tem dobil enega vrnjenega in ?e to le zaradi tega, ker stranka sama ni imela to?nih podatkov oz. zaradi razlik v porabi ki so se gibali v razponu 30% enostavno ni mogla ugotoviti ali naprava u?inkuje ali ne. Smatram, da je to poleg ?e nekaj pomembnih faktorjev poglavitni vzrok, zakaj se pri nekaterih ne da ugotoviti porabe. Ni napaka v artiklu temve? drugje.

 

Druga zadeva, katera se pojavlja je naslednja, da se pojavljajo ponaredki, ki so identi?ni originalom, kateri pa ne delujejo. Tudi tu je potrebno paziti ob nakupu izdelka. Zato moje podjetje vsakomur nudi 90 dnevno garancijo zadovoljstva, kar pomeni, da se naprava lahko vrne nazaj v omenjenem roku, v kolikor ne boste z izdelkom zadovoljni.

 

Pa ?e nekaj bi rad dodal. V tem letu imam prodanih ?e 1000 kos. kar je zelo spodbudno, kajti najbolj?a reklama je od ust do ust in s tem smo dosegli odli?ne rezultate. Med drugim imamo referenco tudi od Luke Koper, kar pa mora pomeniti nekaj, saj imajo kar nekaj strokovnjakov zaposlenih, kateri so zadol?eni za kontrolo in nadzor porabe goriva.

 

Upam, da sem vam pojasnil nekaj navedb, druga?e pa me lahko pokli?ete na tel. ?t. 041/484-374.

 

Lep pozdrav in veliko udobne vo?nje s ?im manj porabljenega goriva. Dalibor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dalibor lepo da si se tudi sam oglasil..... sej ve? kako te zadeve potekajo ponavadi...vsak me?nar svojega konja hvali... in na ?alost je res da se dostikrat prodajajo bu?e, in posledi?no zaradi tega tak?na negotovost glede takih in druga?nih produktov...

 

Sre?o imamo al pa tudi ne..... osebno sem pa zelo vesel da se je na tem forumu oglasil Sirius in precej podrobno predstavil bonda 007.... na nek na?in me je ?e prepri?al da bi dejansko sproval katerega od teh produktov....

 

 

Torej isto pri?akujemo tudi od tebe..... najbr? bo sama od sebe stekla kak?na debata v tej smeri.... in verjetno bo? ti utemeljeval dolo?ena dejstva...

 

 

Tako da veselo na delo... :bravo:

 

 

LEP DAN daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn je sli?at infose ?e z druge strani, samo teli fejk izdelki, take je pa treba iztrebit, ki to prodajajo in nategujejo! :angry:

 

Ja res jih je treba istrebit, vendar na ?alost je to nemogo?e, kajti uni?i? enega, pa se trije novi pojavijo itn. Mi, ki pa ?elimo sklepati po?tene posle imamo probleme zaradi tak?nih in druga?nih nepridipravov:ph34r:. Problem nastane takrat, ko pride? stranki pa mi re?e? ali pa poka?e? izdelek, pa ti re?e "O magneti ja to sem pa ?e probal pa ni ni?, ali pa O to je imel pa moj sosed pa ni ni?". Vse me?ejo v isti ko?.

 

To je isto kot da bi imel Mazdo pa ni va?no kateri tip in bi bil nek problem v motorju pa bi rekel ne kupim Mazde ve?. To ne bi bilo po?teno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej da se predstavim. Moje ime je Dalibor in ukvarjam se s prodajo tega izdelka. Na?a cena izdelka zna?a 15.750 + DDV. Glede rezultatov bi rekel, da je predvsem pomemben faktor ugotavljanja porabe pred namestitvijo. Prej je nekdo napisal, da je zelo pomembno vedeti kolik?na je poraba goriva pred namestitvijo, da bi se lahko ugotovil prihranek. Tukaj nisem prijavljen, da bi prodajal izdelek temve? bi rad dodal svojo verzijo, saj se naprava kot sama ne more braniti in prav je, da se pove tudi kaj v njen prid, pod pogojem, da je resni?en.

 

Imam priporo?ila in ugotovitve o u?inkovitosti na vozilih Opel Vectra GTS 2.0 DTI, Opel Zafira, Audi A3 2005., A4, A6 2001l., VW Turan 2004l., Opel Astra Coupe 2001l., Kia Sportage 2005l, Mercedes 270 CDI 2004l., in zajeten kup avtoprevoznikov in njihovih tov. vozil. Zato mene prepri?ati v nasprotno je nemogo?e. Drug dokaz je slede?. V lanskem letu sem prodal cca. 1500 kos. naprav Super Fuelmax in pri tem dobil enega vrnjenega in ?e to le zaradi tega, ker stranka sama ni imela to?nih podatkov oz. zaradi razlik v porabi ki so se gibali v razponu 30% enostavno ni mogla ugotoviti ali naprava u?inkuje ali ne. Smatram, da je to poleg ?e nekaj pomembnih faktorjev poglavitni vzrok, zakaj se pri nekaterih ne da ugotoviti porabe. Ni napaka v artiklu temve? drugje.

 

Druga zadeva, katera se pojavlja je naslednja, da se pojavljajo ponaredki, ki so identi?ni originalom, kateri pa ne delujejo. Tudi tu je potrebno paziti ob nakupu izdelka. Zato moje podjetje vsakomur nudi 90 dnevno garancijo zadovoljstva, kar pomeni, da se naprava lahko vrne nazaj v omenjenem roku, v kolikor ne boste z izdelkom zadovoljni.

 

Pa ?e nekaj bi rad dodal. V tem letu imam prodanih ?e 1000 kos. kar je zelo spodbudno, kajti najbolj?a reklama je od ust do ust in s tem smo dosegli odli?ne rezultate. Med drugim imamo referenco tudi od Luke Koper, kar pa mora pomeniti nekaj, saj imajo kar nekaj strokovnjakov zaposlenih, kateri so zadol?eni za kontrolo in nadzor porabe goriva.

 

Upam, da sem vam pojasnil nekaj navedb, druga?e pa me lahko pokli?ete na tel. ?t. 041/484-374.

 

Lep pozdrav in veliko udobne vo?nje s ?im manj porabljenega goriva. Dalibor.

 

Prej sem napisal, da pa? japonci to ?e serijsko vgrajujejo v avte,kar je tudi preverjeno. Preizkus pa smo delali na BHS servisu, ki sigurno prodaja prave magnetke, se bom pa ?e pozanimal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sre?o imamo al pa tudi ne..... osebno sem pa zelo vesel da se je na tem forumu oglasil Sirius in precej podrobno predstavil bonda 007.... na nek na?in me je ?e prepri?al da bi dejansko sproval katerega od teh produktov....

 

mah...jaz ti pa priporocam, da se premislis glede tega bonda, ker tam ne drzi cisto vse...videl na lastne oci ?zmeden?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragan in Dalibor, zelo me veseli, da sta odkrila Mazda forum. ?al sta ga preve? za?ela uporabljati za brezpla?no ogla?evanje izdelkov, ki jih prodajata, tako da vaju vljudno prosim, da s tem nehata. V primeru, da bi ?elela ogla?evati na forumu, pa mo?nost obstaja, za detalje glede cene in ostalega se lahko obrneta na moj email: bostjan@besede.net.

 

Verjetno mi ni potrebno poudarjati, da bodo vsa nadaljna reklamna sporo?ila brisana. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ahh...finalmente! <_<

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah...jaz ti pa priporocam, da se premislis glede tega bonda, ker tam ne drzi cisto vse...videl na lastne oci ?zmeden?

 

Zanima me kaj ne dr?i? In katero stvar si opzil na lastne ?zmeden?, ki se ne sklada z navedbami?

Za mene je vsaka taka informacija zelo pomembna!!! :rispekt:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kaj ne dr?i? In katero stvar si opzil na lastne ?zmeden?, ki se ne sklada z navedbami?

Za mene je vsaka taka informacija zelo pomembna!!! :rispekt:

 

glede mesanja z vodo....sva z yavaryem testirala za lastne potrebe....sej bo on vec napisal, ki je bolj tehnicno podkovan, jaz lahko sam opisujem...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede mesanja z vodo....sva z yavaryem testirala za lastne potrebe....sej bo on vec napisal, ki je bolj tehnicno podkovan, jaz lahko sam opisujem...

 

Kolikor se spomnim je bilo o tem govora v temi M....up, na strani 6 in tam se v enem delu omenja te?ave pri me?anju 007 u vodo. Evo citat, kaj sem napisal o tem:

...."Tudi pri me?anju z emulzijo daje izredne rezultate pri zmanj?evanju trenja, vendar pa je te?ava v tem, da se ne zdru?i z vodo v emulzijo, marve? se po dolo?enem ?asu izlo?a na dnu (te?ji je od vode). " ...

Torej je njegova dobra stran je pri zmanj?evanju trenja in to ne samega v kombinaciji z vodo, marve? z emulzijo, slaba stran pa je v tem da nikoli ne emulgiram marve? se po dolo?enem ?asu separira.

Tako izgleda preme?ana voda +5% Bond C

post-483-1145520178.jpg

Tako izgleda po 7 minutah

post-483-1145520294.jpg

Tako po 1 uri 15min

post-483-1145520459.jpg

In tako po 8 urah

post-483-1145520514.jpg

B)B)B)

post-483-1145520395.jpg

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tisto po 8-ih urah smo mi dobili v par sekundah...po zelo intenzivnem mesanju....sej pravim, bo bostjan napisal...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.