Skoči na vsebino

SUPER FUELMAX !


Viktor

Priporočeno sporočilo

Sva?ta...must say:) Nivoji in to...hahaha

 

In, ?e ste ?e za?li mal iz teme, bi pa vseeno postavu vpra?anje!

 

Kok je zdaj s tem Fuelmaxom...stvar deluje al ne?

 

Ampak to ?e ni vse!!!

?e pokli?ete v naslednjih petih minutah, dobite ?e brezpla?no bro?uro in preizkusno tubo, ki vam avto spremeni v "supa-dupa car"!

 

Spra?ujem pa zato, ker so dolo?eni posti (reklamni), ki jim ne verjamem lih, verjel bi pa ?e izku?enim na?im "starim" forumovcem.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 98
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sva?ta...must say:) Nivoji in to...hahaha

 

In, ?e ste ?e za?li mal iz teme, bi pa vseeno postavu vpra?anje!

 

Kok je zdaj s tem Fuelmaxom...stvar deluje al ne?

 

Ampak to ?e ni vse!!!

?e pokli?ete v naslednjih petih minutah, dobite ?e brezpla?no bro?uro in preizkusno tubo, ki vam avto spremeni v "supa-dupa car"!

 

Spra?ujem pa zato, ker so dolo?eni posti (reklamni), ki jim ne verjamem lih, verjel bi pa ?e izku?enim na?im "starim" forumovcem.

 

verjame? kar vidi? na top shop? une super duper kreme ko rise radirajo pa pocket rocket sesalce,...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja itak da verjamem...mam vse doma...tud tisto, kar sem poklical v petih minutah...haha. :bravo: Vse dela in vse je tko, kot pravijo!!!

 

Torej je to spet ena tistih...ja to je trenutno najbolj?e na tr?i??u! Obvezno kupit!!! :hohoho:

 

Kaj pa, ?e dam navadne magnetke gor? Pa? une iz zvo?nikov, recimo? :P

 

Al pa ?e ovijem cevko kot tuljavo, pa skozi spelem ?trom? :danzoman:

?e se ne motim, to tud ustvari neko magnetno polje. :whatever:

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj pravim, da sem ga imel dva skoraj tri mesece pa ni bilo efekta. pil je ravno toliko manj kolikor lep?e sem vozil ?e je pa kak deci ?el dol je bil pa itak neopazen ker mi pa? niha poraba.

 

Ne vem, morda kdo dela dan za dnem iste relacije in ima bolj?e izku?nje. :ne vem:

 

mamo izku?nje z top shopom :hohoho: kje si videl da bota dva magnetka kaj naredila... ve? da bi si japon?ki to pogruntal in nardil kake benz cevi podobne tuljavam.. ki ustvarjajo magneti?no polje... pa? ?e ena glupost na trgu ve? <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj je pa ?el motor k vragu :hudicek: zarad magnetkov mogo?e :zvizga:

 

Ne trdim, ker nisem probal, vendar vse naprave, ki zagotavljajo velike prihranke v normalnih razmerah mi delujejo kot Medjugorje, za katerega je tudi najnovej?i pape? rekel, da je megla.

 

Torej kako naj bi magnetki delovali, nekako tako da usmerijo molekule goriva in tako jih kisik la?je "najde". Potem bi verjetno bilo pomembno, da so magnetki tudi v dovodu zraka, kje bi tudi kisik "usmerili" oziroma "namagnetili" in potem bi "poroka" goriva in kisika dogajala brez zgubljanja nepotrebne energije s "predigro".

 

Za sedaj verjamem pape?u.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi bilo kaj resnice v teh magnetkih,bi jih verjetno vgrajevali serijsko v avte.Kaj pa,?e komu ni v interesu,da avti pijejo manj? :aaaaa:

 

V glavnem,kot sem ?e napisal,sem imel te "magi?ne magnetke" okoli cevke za gorivo ?e pred 20 leti .

Kdaj mi je padel dol ne vem oziroma nisem opazil.Kar naenkrat ga ni bilo ve? not pa tudi poraba ni ni? ne narasla ne padla. :P

 

Kaj pa,?e so dobri za revmo tej magnetki? :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja stara mama ma tiste kao magnetke za revmo...bom probu...pa ?e na zapestnici so, se ne bom matru z ovijanjem...haha... :bravo: ...bom vpra?u, ?e mi posod za par km-jev!

 

Kaj pa ?e je po sistemu...It's all in the Head? Kot Placebo? Pa si pol vse namisli?...manj?a poraba...pravzaprov bi js to rabil!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja stara mama ma tiste kao magnetke za revmo...bom probu...pa ?e na zapestnici so, se ne bom matru z ovijanjem...haha... :bravo: ...bom vpra?u, ?e mi posod za par km-jev!

 

Kaj pa ?e je po sistemu...It's all in the Head? Kot Placebo? Pa si pol vse namisli?...manj?a poraba...pravzaprov bi js to rabil!!!

 

:hohoho: to?no :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vi sploh niste na nivoju!!!!!! :P

 

BMK za nivoje, va?no da sem na svoji in da mi pa?e. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ti ki si capo di banda in ima? vse tiste tipke pri sebi.... BAN, KICK, SHOT'IM UP... bla bla bla

Kapi???

 

:hohoho::aaaaa: :aaaaa:

 

Katera ti je najbolj v?e? ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.