Skoči na vsebino

SUPER FUELMAX !


Viktor

Priporočeno sporočilo

  • 2 leti kasneje...
  • Odgovori 98
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

slu?ajno sem opazil va? dvom ki naj bi bil neutemeljen saj vsi resni prodajalci nudijo 90 dnevno mo?no vra?ilo

ob :hohoho: nezadovoljstvu : :ne vem:

pri citroenu delam dnevno 140km do 160km, gorivo imam dizel,pred namestitvijo polarizatorja SUPER Fuel Max sem prevozil na polni rezerva ki dr?i 70 litrov 800 do 850km z namestitvijo pa 950do 1050km res vozim 110km po avto cesti 30 ali ve? pa po Ljubljani :bravo: PRED tem pa pri fiatu ki mi je piv 8 litrov skudo pol kombi po namestitvi SUPER Fuel Max le ?e 6 litrov in pri centralni namesto predhodne porabe 2100litrov na kurilno sezono porabil z njegovo namestitvijo SUPER Fuel Max samo1500litrovna kurilno sezono Imam ?e nekaj komadov nazalogi pa se lahko se sli?iva neobvezujo?e.

email; stane.korent@email.si

telefon; 041 713 585 stane

:bravo::ouje:

post-2684-1220563963_thumb.jpg

post-2684-1220564864_thumb.jpg

post-2684-1220565098_thumb.jpg

post-2684-1220565170_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wau, ful hudo!!! :danzoman:

 

 

<_< Sem ga imel ene dva meseca pa v tem ?asu povpre?je ni padlo prav ni? v primerjavi s statistiko prej?njega leta. V dveh mesecih bi pa ?e opazil, ?e bi bilo povpre?je kaj opazno ni?je pa je ?lo ves ?as za iste relacije 15km v eno smer pa enkrat do dvakrat tedensko ?e kam drugam.

Tale o 600 litrih manj?i porabi je pa sploh malo lovska. :blink: Mal prevelika cifra mi tole deluje... :whatever: Glede na to kako celotna avtomobilska industrija stremi k temu, da bi imeli avtomobili ?immanj?o porabo bi tale od Boga dan SUPER Fuel Max bil ?e kar serijsko vgrajen, ?e bi zmanj?al porabo za liter ali dva pri avtu. Ne vem zakaj potem me?ejo ogromne denarje skozi okno za razvoj ?im ?istej?ih in ekonomi?nih avtov, ?e bi imeli lahko trenutno najbolj ?parovni avti namesto 5 litrov samo ?e ene 4 ali celo 3 litre porabe le z dvema magnetkoma. :hohoho:

 

Je pa zanimivo, da se na vsake kvatre pojavi en na forumu, ki bi nam rad prodajal raznorazne ?ude?e, pa na koncu so vsi utihnili, naprimer ?e na za?etku, ko smo se javili za testnega zaj?ka (preberite temo od za?etka. ;)).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NI ?lo za prodat ampak sem imel namen samo povedati svoj sku?ino in zadovoljstvo ker sem pred 3leti odkril to napravico ki mi koristi od takrat ko sem se preselil iz Ljubljane zaradi cene stanovanji za?el dnevno delati okoli 130 km ker je tam pla?a bila do sedaj ?e vedno vi?ja. to da se je poraba vozil iz 9-10 litrov zni?ala v4 ali 5 letih na okoli 6litrov je prispevala sigurno tudi ta napravica ampak vsak se jo je lotil po svoje uporabiti pri svojem motorju saj ve?ino avtomobilskih znamk ne izdeluje ve? motorjev ampak samo ograjuje pri oblikovanju je pa ista fora so neodvisna podjetij ki svoje izdelke prodajajo tovarnam te jih pa le sestavljajo pod svojo znamko raja pa kupuje znanko ki je istega proizvajalca kod drug samo zna?ko ima dra?jo.upam da ne meni? da mora? kupiti avto od mene ?eprav prodajam ;

 

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi

 

Fiat Scudo 1.9 D

 

stane.korent@email.si

031 713 585

post-2684-1220573267_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aaam... kaj pa ta kamjon dela na sliki???

( kamion)

Sicer pa... vedno smo pripravljeni na kak?en brezpla?en test... ?e zadeva deluje ima? buisness zagotovljen.... :bravo:

 

LP daVid

 

 

Prilo?ena slika

kaj kamion dela; dokaz o po?itku za odgovore in mi?ule .kar se ti?e testa te ne razumem saj ob nezadovoljstvu ti je vsak ki ve da deluje in da ne daje kopije iz rok vrniti pla?ani znesek TO PAZITE PRI NAKUPIH jaz pa sen itak navedel da ne potrebujem reklame ker sem zaradi strahu vseh ki bi radi zmanj?ali stro?ke tako da nebi niti prodali odnehal ker sem ugotovil da je te?ko dati 80 eur za zni?anje porabe ?e te?ja je vedeti (izmerit) KA?NO PORABO imam ni pa jim te?ko kupiti nov avto ki ima napisano ni?jo porabo pa ?eprav je treba od?teti zanj 12000eur a klub temu ta poraba ne dr?i pa so vseeno zadovoljni ker nih?e nima volje ra?unat da je vi?ja ?e pa ?rno na belem pi?e da je poraba tak?na ?e grem pa ra?unat bodo pa vsi pametni in trdili da sem se kje zmotil brez da bi ?li to dokazat ker je tiso ?rno na belem tako da me ne zanimajo nobena testiranja jaz vem da naredim 250km ve? na teden z 1 rezervoarjem in sem zadovoljen da sem si zmanj?al porabo tisti ki si pa brez rizika ne upajo prodati imajo pa tako dovolj za no v avto (kredit )taki pa? smo kaj moremo jaz pa sem v na?em duh poskrbel za svojo rit. :mi pijemoo: :ljubezen::jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,tale je res "pacient",ki je pre?prical veliko pouka. :P:bravo:

 

 

Ne vem a si ?elel obliko, ali odgovor. Vsebina je bila pa ne pomembna ,ker ne zna? na njo ve? zajebavati . Za?ni raje pisati kamion ne pa kamjon. A SI ZADOVOLJEN? Z ni?jo raso je pa res te?ko, pravijo da pametnej?i odneha.

sten

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ouch...u?aljenost :P

 

Kr neki... ne Sten, pametnej?i bi celo zadevo na ?tos obrnil in se zraven malo nasmejal - in ?e ne ve?, tukaj na tem forumu se veliko hecamo pa NIKOLI se ne zmerjamo z vi?jimi in ni?jimi rasami.

 

To je znak inteligence, ?e ne ve?. V kolikor pa misli?, da ti nismo dorasli potem pa res ne vem kaj se sploh po?ne? na tem forumu. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ouch...u?aljenost :P

 

Kr neki... ne Sten, pametnej?i bi celo zadevo na ?tos obrnil in se zraven malo nasmejal - in ?e ne ve?, tukaj na tem forumu se veliko hecamo pa NIKOLI se ne zmerjamo z vi?jimi in ni?jimi rasami.

 

To je znak inteligence, ?e ne ve?. V kolikor pa misli?, da ti nismo dorasli potem pa res ne vem kaj se sploh po?ne? na tem forumu. :ne vem:

 

:bravo::bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ka mamo mi na tem forumu zdej neki... eni alfafani, multiplafani,...

 

madona si bom ?e jz dva magnetka na fuel line na predelanem skuterju ko spije cel kesl na 100km dal pa mi bo za?el bencin proizvajat :blink::hohoho: ?e bi blo to res bi bil cel vod za bencin v samih magnetkih :hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem a si ?elel obliko, ali odgovor. Vsebina je bila pa ne pomembna ,ker ne zna? na njo ve? zajebavati . Za?ni raje pisati kamion ne pa kamjon. A SI ZADOVOLJEN? Z ni?jo raso je pa res te?ko, pravijo da pametnej?i odneha.

sten

 

?e ?eli? vsebino-take in podobne "zadeve" kot je ta glede zmanj?anja porabe goriva sem uporabljal ?e na 101-ki in se je poraba zni?ala za toliko,kolikor sem manj ti??al na plin. zero assolutto(absolutna ni?la). ;)

 

Glede ostalega pa kot je napisal ?e Boss;kdor se ne zna po?alit(tudi na svoj ra?un) zamudi veliko v ?ivljenju.

To bo? spoznal mogo?e,ko bo? "velik".

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa ka mamo mi na tem forumu zdej neki... eni alfafani, multiplafani,...

 

madona si bom ?e jz dva magnetka na fuel line na predelanem skuterju ko spije cel kesl na 100km dal pa mi bo za?el bencin proizvajat :blink::hohoho: ?e bi blo to res bi bil cel vod za bencin v samih magnetkih :hohoho::hohoho:

 

NE ?ELI SI, OD KAR SO JO za?eli fla?irati je vsakdan DRA?JA IN JE DOSEGLA ?E CENO BENCINA

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem zameril , zanimalo me je samo ?e te vsebine sploh zanimajo, da se prilagodim na tvoj nivo (zajebavanja) .ker se je v?asih treba iti tudi preko svojega nivoja. ?e naleti? pa? na takega ti?a.

 

@sten: daj se malo ohladi s temi tvojimi nivoji...

 

na forumih je pa? ve? "nivojev" bralcev in udele?encev v sporo?anju, zatorej ne rabi? vsakega posebej opozarjati na njegov nivo, ampak se mu pa? prilagodi?, ?e ?eli?, druga?e pa te noben ne sili sodelovati..

 

@all: za vse ostale, ki ste pisali v tej temi pa opozorilo, da se ne rabi takoj nekoga zmerjati s pacientom ipd, ?e je pa? prepri?an v to, da mu neka stvar koristi...

 

pa prijetno uporabo foruma ?e naprej ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NE ?ELI SI, OD KAR SO JO za?eli fla?irati je vsakdan DRA?JA IN JE DOSEGLA ?E CENO BENCINA

 

Am prosim prevod ker nikakor ne razumem kako je lahko to odgovor... :blink: Nwm kaj so za?eli "fla?irati"? Kaj si naj ne ?elim? Magnetke?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Am prosim prevod ker nikakor ne razumem kako je lahko to odgovor... :blink: Nwm kaj so za?eli "fla?irati"? Kaj si naj ne ?elim? Magnetke?

 

Qwerty ne sekiraj se, o?itno je kak nivo nad nami in smo preve? retardirani, da bi razumeli njegovo globoko sporo?ilo. :blink:

(nisem jaz za?el z nivoji jaz sem le dokaj logi?no povedal svoje mnenje :P )

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem a si ?elel obliko, ali odgovor. Vsebina je bila pa ne pomembna ,ker ne zna? na njo ve? zajebavati . Za?ni raje pisati kamion ne pa kamjon. A SI ZADOVOLJEN? Z ni?jo raso je pa res te?ko, pravijo da pametnej?i odneha.

sten

 

 

 

fora je v tem, da ?e v drugi vrstici obupa? nad branjem in ne pride? do poante tvojga odgovora.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qwerty ne sekiraj se, o?itno je kak nivo nad nami in smo preve? retardirani, da bi razumeli njegovo globoko sporo?ilo. :blink:

(nisem jaz za?el z nivoji jaz sem le dokaj logi?no povedal svoje mnenje :P )

 

se sploh ne sekiram... se pa ?ist strinjam s tabo ;) ... glej in se smej :whatever::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi pa nekaj ni jasno.   Kupuješ Focus ST ali CX-30 na keš. Potem pa imam za alternativo star Focus. 🤷‍♂️
    • Saj bo uporabil 2 knippinga pa bo spet kot nova.
    • Uporabljaš gibe naprej-nazaj 😄
    • V četrtek se po vsej vrjetnosti poslovim od svojga bajka...
    • Se mi je čez vikend enako zgodilo na paru čevljev od Alpine, pa sem se spomnil na tole temo. Na peti sta se med pohodom delno olupila oba podplata in vidi se razpadel material, ki se kar drobi. Verjetno je situacija na celem podplatu podobna, nisem ga trgal stran - v glavnem je čevelj za v smeti. Pohodni čevelj Nepal, za hobi planinarjenje bi rekel kar vrhunski čevelj z Vibram podplatom, 10 let nazaj bil okrog 100€, danes je slabih 200€. V glavnem odgovor Alpine je, da situacijo poznajo (hidroliza poliuretana) in da se to zgodi v primeru neuporabe čevlja oz. če se jih preveč špara in ne uporablja. Moral sem priznati, da sem jih na začetku uporabljal bolj, zadnja leta pa sem jih zaradi vseh obveznosti res obul samo za daljši in težji pohod, ki jih pa res ni bilo veliko in temu je takšen čevelj tudi namenjen. Krajše tu okoli naredim pa tako z nižjimi pohodnimi. Mogoče malo v razmislek, če bo kdo kupoval dober čevelj za na nogo. Potem ga je dobro parkrat na mesec obuti in nato ne zaznajo teh težav, pravijo pri Alpini. Drugače bolje kaj drugega, kar se malo prej znuca in obrne.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.