Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Ajdovščina, Štanjel, Pliskovica, Vipava, Ajdovščina. Cesta preko Predmeje do koče Edmunda Čibeja v Tihi dolini pa zaprta (ni šans da te spustijo z bajkom mimo) in je zato bila trasa 10km krajša...

 

Jbg,vseeno je bil lušten izlet in obrnjen 9000i km. 

IMG_20200831_114237.jpg

IMG_20200831_110341.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes z žverco kolesarila po Camnique in okolici, pa ji predlagam nek strm klanec in naj uporabi 1 prestavo, mi odgovori; 'Ma ne grem v ta klanec niti v prestavi nula z minusom, kar izvoli sam v klanec urezat!' :D odločna žverca in sva raje po ravnem urezala 20km :)

Lenovo_A1000_IMG_20200906_104617.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Slash13 napisal:

Včeraj osvojil kralja slovenskih gora - Jalovec
 

png?x-ref=tc
WWW.RELIVE.CC

View my hike: Jalovec

Čestitke za turo,ki je kar zahtelna,če bi mi pomahal bi te verjetno videl z Grintovca,tako lepa vidljivost je bila kar je prava redkost letos.Ali je megleno al pa oblačno!

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj,danes sem bil na tvojih koncih. Štartal v Kamniku, preko Podvolovljeka  v Luče , dom planincev v Logarski dolini, nazaj preko Luč v Ljubno ob Savinji, prelaz Lipa, Vransko, Izlake,moravce, Kamnik.

 

Nerodno mi je priznati, ampak bil sem prvič v življenju v Logarski dolini... Pa vzpon na Lipo in spust v Vransko mi je bil všeč.

IMG_20200907_123721.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednjič lahko tudi skombiniraš mejna prelaza z Avstrijo (Pavličevo sedlo in Jezerski vrh), boš zadostil potrebo po klancih, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Z M A J napisal:

Naslednjič lahko tudi skombiniraš mejna prelaza z Avstrijo (Pavličevo sedlo in Jezerski vrh), boš zadostil potrebo po klancih, hehe

Ne misliti da nisem razmišljal v tej smeri, ampak je Pavličevo sedlo zaprto (baje je 1km res zjebanega makadama oziroma blata). Je pa treba to traso odpeljati v kontra smeri (Jezersko-pavlicevo). V tej smeri poteka tudi maraton Alpe in je bolj strm v smeri urinega kazalca. Sam še nisem bil na Pavliču.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Robanov kot se ti takrat še splača pridružit, panoramsko cesto, ki je res vredna obiska.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Nejc1986 napisal:

Ne misliti da nisem razmišljal v tej smeri, ampak je Pavličevo sedlo zaprto (baje je 1km res zjebanega makadama oziroma blata). Je pa treba to traso odpeljati v kontra smeri (Jezersko-pavlicevo). V tej smeri poteka tudi maraton Alpe in je bolj strm v smeri urinega kazalca. Sam še nisem bil na Pavliču.

Od gdaj je tam makedam ? Kolikor sem se vozil je asvalt iz Z. Jezerskega čez Avstrijo na P. sedlo v Logarsko, razen če kaj pipravljajo...... To je dobra tura:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Od gdaj je tam makedam ? Kolikor sem se vozil je asvalt iz Z. Jezerskega čez Avstrijo na P. sedlo v Logarsko, razen če kaj pipravljajo...... To je dobra tura:bravo:

Jp,delo na cesti; zapora ceste

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krasen sončen dan z veliko kofetkanja, zafrkancije, pogovoru o sezoni,ki se počasi izteka...

 

Kilometrina je bila tokrat po dolgem času (ko je govora o izletih na nedomacih koncih) zapisana z dvomestno številko,ampak.... Smeha je bilo pa za izvoz.

IMG_20200908_100048.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Solo vožnja po Karnijskih Alpah. Brez prilagajanja, kompromisom. Jaz, moj bajk, kufe in klanci...

 

In to kakšni klanci.

 

95km, 4200visincev, 6h45' neto, 8h bruto. 5h vožnje navzgor in povprečen naklon je bil 10% skozi celoten dan...

 

2x zoncolan in 1x Monte crostis.

 

Grazie italia.

 

IMG_20200909_155502.jpg

IMG_20200909_115157.jpg

IMG_20200909_154230.jpg

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes mineva 30 dni od vrnitve z dopusta in pricetka uporabe stevca na kolesu. Trenutno stanje; 460km in pocutje odlicno. Poleg tega se pospeseno fitnessiram in delam vaje za moc. :)

 

V kratkem nameravam s kolesom na Menino ter izpit gor Meninca ali 2. Ce odpedaliram iz domace Soteske ter se vanjo vrnem, s tem da zelim krozno kolesarsko turo. Kako se priporoca; iz GG oz. Bocne gor ter spust v Tuhinjsko z vrha menine, ali raje obratno klobaso? MTB! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Z M A J napisal:

Danes mineva 30 dni od vrnitve z dopusta in pricetka uporabe stevca na kolesu. Trenutno stanje; 460km in pocutje odlicno. Poleg tega se pospeseno fitnessiram in delam vaje za moc. :)

 

V kratkem nameravam s kolesom na Menino ter izpit gor Meninca ali 2. Ce odpedaliram iz domace Soteske ter se vanjo vrnem, s tem da zelim krozno kolesarsko turo. Kako se priporoca; iz GG oz. Bocne gor ter spust v Tuhinjsko z vrha menine, ali raje obratno klobaso? MTB! :)

Jaz sem bil na Menini samo 1x in sem šel iz Tuhinjske doline gor in potem dol v Bočno. Mislim da je to bolje, saj je proti Bočni lepša podlaga in bolj primerna za spust. Je pa res,da je iz Bočne bolj senčno. Vsaj tako imam v spominu; upam da se ne motim .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 minutami je Nejc1986 napisal:

Jaz sem bil na Menini samo 1x in sem šel iz Tuhinjske doline gor in potem dol v Bočno. Mislim da je to bolje, saj je proti Bočni lepša podlaga in bolj primerna za spust. Je pa res,da je iz Bočne bolj senčno. Vsaj tako imam v spominu; upam da se ne motim .

Moravški je maher za Meninca in Menino, me zanima še njegovo mnenje :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 tedne nazaj sem bil nazadnje na Menini. Cesta od vasi Okrog na Menino je bila klub neurju povsem lep makadam z izjemo delčka kjer je v dolžini 3metrov na cesto neurje naneslo večjo količino kamenja, ki pa so ga takoj odstranili. 

Kje gor in kje dol je pomoje povsem vseeno. S tvojega konca obstaja možnost še samo delno "krožne", tako da greš npr. navzgor iz zg. Tuhinja, se priključiš cesti iz Okroga 500m naprej od planine Biba,  dol greš pa na Okrog.

 

En zanimiv kolesarski odcep je nekje na sredi med Bibo in domom na Menini proti Šavncam (goli vrh) - lep razglednik.Od tam se da priti dol po bližnjici da prideš na cesto na najbolj vzhodnem ovinku pod limovsko planino. Je pa dokaj strma singlca.

 

WWW.HRIBI.NET

Natančen opis gore Goli vrh (Šavnice) in vseh pristopov na Goli vrh (Šavnice). Goli vrh je najvišji vrh Šavnic, predela na skrajnem...

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je želja enkrat po planinski poti od Črnivca do Menine. Ampak bi moral biti v boljši kondiciji kot sem trenutno ko me kolki kar dobr je.. Tista pot je orientacijsko kar zahtevna, in pa bolj za guruje je (je nekaj guranja)

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes od doma odpedaliral do Tacna, se povzpel na Šmarko, kasneje pa ponovno proti domu na pedala. Vmes seveda obvezen posstanek na zasluženem pivu v pivnici Adam Ravbar, Pale ale :)

 

Skupno odpedaliral 63km. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.