Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je robertk6 napisal:

Ok ampak on išče kolo za prosti čas , žensko ne polnovzmetenega e bika, tak da to se ne da primerjat

Lej, človek je vprašal zakaj jaz osebno nebi več kupil cube, jaz sem samo odgovoril.

 

Ali komplocirat ali ne? 500ojrov je vseeno denar. 

 

pred 52 minutami je Bini napisal:

Za 1 uro se ne splača niti pogledat kolesa.....:danzoman:

Preveč ozko gledaš. Kaj pa če baterija ne zdrži več kot 1 uro? Kaj pa potem?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Če že Nejc po 6x na dan sem gor lima fotke šalc kofeta (po moje ga bo kmalu fršlok od vsega)

 

Še moja kolesarska, a kdo ugane na katerem hribu sem bil danes.

 

 

20200807_154001r.jpg

Uf, fršlok na bajku zaradi kofeta.... Sounds Good, bolje to kot na kakšen drug način... Ampak ne še zdaj...

 

Menina Planina? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak... Sam preživim kar nekaj ur na kolesu.. nikoli me ni nic bolelo. Parkrat začutil mravljince tam spodaj in so minimalni popravki sedeža rešili problem.. pa sem sicer kar občutljiv na bolečino in slišim svoje telo.

 

Ko poslušam kako nekatere boli tazadnja prvih par voženj... Bajk je treba v nulo nastaviti. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je FuManchu napisal:

Je res da gredo kolesarjem, če se tako izrazim "maline v franže" zaradi teh sedežev in sedenja? Tako sem velikokrat slišal.

Iz prve roke: poveča se možnost za prostatitis (vnetje prostate), da pa bi človek dobil raka na jajcih ipd, pa ni povezano s kolesom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Ampak... Sam preživim kar nekaj ur na kolesu.. nikoli me ni nic bolelo. Parkrat začutil mravljince tam spodaj in so minimalni popravki sedeža rešili problem.. pa sem sicer kar občutljiv na bolečino in slišim svoje telo.

 

Ko poslušam kako nekatere boli tazadnja prvih par voženj... Bajk je treba v nulo nastaviti. 

Nejc ni vse nastavitev,enim ja,drugi pa imajo probleme,celo profiji. Tu je res pomembno več stvari,zato ni recepta,. Poznam vse standarde o velikosti in nastavitvi kolesa ampak eni pač niso za kolo,drugi se pa nekako prilagodimo in peljemo dalje. Redki pa sploh nimajo problema kakorkoli si nastavijo kolo...... Mene prvih nekaj voženj spomladi boli malo zadnjica in vrat,potem pa imam mir celo poletje do jeseni. Ti Nejc tega ne poznaš ker voziš skozi celo leto. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Nejc ni vse nastavitev,enim ja,drugi pa imajo probleme,celo profiji. Tu je res pomembno več stvari,zato ni recepta,. Poznam vse standarde o velikosti in nastavitvi kolesa ampak eni pač niso za kolo,drugi se pa nekako prilagodimo in peljemo dalje. Redki pa sploh nimajo problema kakorkoli si nastavijo kolo...... Mene prvih nekaj voženj spomladi boli malo zadnjica in vrat,potem pa imam mir celo poletje do jeseni. Ti Nejc tega ne poznaš ker voziš skozi celo leto. 

Hm... Mozno. Vsak po svoje reagira, zato je meni ena lepših stvari ,ki ti jih šport nudi, da znaš poslušati svoje telo.

 

Mene osebno sicer nikoli ni nič bolelo (razn musklfibra), tudi ko sem vozil "zgolj"sezonsko. Poznam pa kar nekaj ljudi, ki so imeli konkretne težave, ki pa so po kvalitetnem bike fittingu izzvenele. Jaz fittinga sicer nisem šel delati, sem pa rabil kar nekaj časa,da sem si nastavil kolo,da mi je kot ulito (saj za do 4h je šlo,kar je bilo pa več pa to ni bilo to)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lušten krog po Gorenjskih koncih  Čez Bohinjsko sedlo preko Bohinjske Bistrice na Pokljuko, preko Bleda in Krope (obožujem to vasico) in Jamnika (baje eden bolj fotogenicnih razgledov na tamkajšnjo cerkev-pogost motiv na koledarjih) nazaj v Kranj.

 

Eeeee, kolikor imam rad Štajersko in Koroško, tako me Gorenjska pusti hladnega. Žal. Vsega naveličani natakarji na Pokljuki (jebemti masovni turizem)  in natakar na Petrovem Brdu, ki je (še pred prvim kufetom ) ženski polovici pametoval kako ima previsoko kadenco žal ne pripomorejo k dobremu vtisu. Saj verjamem,da ni nič slabega mislil,ampak pretirana domačnost za dobro jutro...

 

Moram pa pohvaliti gostilno Danica (oziroma tamkajšnjo natakarici), ki si je vzela kar nekaj minut časa,da nama je opisala pot na Pokljuko in svetovala za naju najbolj primeren dostop. Kapo dol. Nekateri ne mignejo s prstom , ko "zgolj" prideš po STKP žig.

 

Fotka je bila narejena z opeko,vem. In,ne Mraušk, tokrat ne bo fotke kave . Kar pa ne pomeni, da jih ni bilo...

IMG_20200809_094002.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 minutami je Bini napisal:

@Nejc, a poznaš tole, ful kolesarjev in do vrha gre s kolesom. Razgledi pa čudoviti..... 

IMG_20200812_141342.jpg

IMG_20200812_141135.jpg

IMG_20200812_143130.jpg

Joj sem skoraj pozabil, a tale žig že imaš? 

IMG_20200812_200226.jpg

Huh.. kje je ta stolp? Zadnja fotka; glede na razdaljo do Metlike in Črnomlja... Kamp Podzemelj? Tam vem da je stkp točka...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Nejc1986 napisal:

Huh.. kje je ta stolp? Zadnja fotka; glede na razdaljo do Metlike in Črnomlja... Kamp Podzemelj? Tam vem da je stkp točka...

Prav imaš, Podzemelj je. Tu sem bil tri dni, une slike zgoraj je pa Tromeja, Ita, Aus, Slo. na polno vozijo z gorci gor,pa krasen razgled je! :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je Bini napisal:

Prav imaš, Podzemelj je. Tu sem bil tri dni, une slike zgoraj je pa Tromeja, Ita, Aus, Slo. na polno vozijo z gorci gor,pa krasen razgled je! :prstgor:

Jp, Podzemelj in Planina v Podbočju sta edina žiga , ki ju na Dolenjskem še nisem dobil (se bo lepo skombiniralo v 130km vožnjo čez Vahto).  Moram priznati ,da me je Dolenjska in predvsem Kočevska regija daleč najbolj pozitivno presenetila kar se tiče same organiziranosti poti , gostoljubja do kolesarjev ipd. Nekako najmanj pa Gorenjska.

 

Sicer pa tromeja; nisem še bil,je pa baje zelo strmo?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Nejc1986 napisal:

Jp, Podzemelj in Planina v Podbočju sta edina žiga , ki ju na Dolenjskem še nisem dobil (se bo lepo skombiniralo v 130km vožnjo čez Vahto).  Moram priznati ,da me je Dolenjska in predvsem Kočevska regija daleč najbolj pozitivno presenetila kar se tiče same organiziranosti poti , gostoljubja do kolesarjev ipd. Nekako najmanj pa Gorenjska.

 

Sicer pa tromeja; nisem še bil,je pa baje zelo strmo?

 

 

Ja res je,Bela krajina in Dolenjska je raj za kolesarjenje pa še prometa ni veliko in vsi zelo prijazni! Na Tromejo je pa res strmo, se pa videl tudi nekaj punc tak da......bi šlo verjetno. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 51 minutami je Bini napisal:

Ja res je,Bela krajina in Dolenjska je raj za kolesarjenje pa še prometa ni veliko in vsi zelo prijazni! Na Tromejo je pa res strmo, se pa videl tudi nekaj punc tak da......bi šlo verjetno. :bravo:

Morm sprobati tole tromejo 1x.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.