Skoči na vsebino

Rekreacija (kolesarjenje, tek, pohodništvo,... )

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Nove vilice in zavore so montirane. 

Razlika je kot dan in noč pri obojih. 😊

 

 

1000007330-01.jpegsIMG_20250201_131604.jpgsIMG_20250201_131450.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

 

 

Napisano
pred 21 minutami je Alex napisal:

Nove vilice in zavore so montirane. 

Razlika je kot dan in noč pri obojih. 😊

 

 

1000007330-01.jpegsIMG_20250201_131604.jpgsIMG_20250201_131450.jpg

a pol si že stestiru. js še kr čakam na priliko da se peljem en krog k sm balanco menjal. prvo je bilo vreme slabo pol me je pa zdravje zvilo. Zdej čakam da vidim kak bo kaj jutri ali pa naslednji vikend.

Napisano
pred 13 minutami je TBA napisal:

a pol si že stestiru. js še kr čakam na priliko da se peljem en krog k sm balanco menjal. prvo je bilo vreme slabo pol me je pa zdravje zvilo. Zdej čakam da vidim kak bo kaj jutri ali pa naslednji vikend.

Na primorskem bo "100 sonc" :D

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 4 urami je Tilen5 napisal:

Na primorskem bo "100 sonc" :D

🤷‍♂️

če bo vremo ok in pa če kolega ne gre na Triglav se menima za celje (k je glih celjan). 

Napisano

Zadnje čase se redno trudim da grem na krajši pohod vsaj 2x na teden, tudi pod dežju če ni druge.

 

image.png

 

 

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Danes je za nama z Etcho-jem še en uspešen Giro'd Istria. Tudi danes sem spoznal nove kraje v Slovenski Istri, čeprav živim od rojstva tukaj. 😊

Vozila sva, kot ponavadi povsod, tako po makadamu, gozdnih poteh, asfaltu, čez potoke... Tudi tokrat ni šlo brez naših "ljubljencev", odvezanih psov, ki so veselo tekli za nama. 😄 Na srečo sva vsem pobegnila. 

Moram se pohvalit, da sedaj, ko sem si omislil ščitnike za kolena in komolce  nisem padel niti enkrat. 😊

Je pa povsod po gozdnih poteh blato in polno listja ter luž, tako, da res drsi in moraš biti še posebej pozoren. 

Screenshot_2025-02-02-13-36-41-95_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

Screenshot_2025-02-02-13-37-07-91_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

 

IMG_20250202_101724.jpgxIMG_20250202_102538.jpg

1000007360-01.jpeg

Q1000007363-01.jpegx1000007368-01.jpegx1000007369-01.jpeg

  • Všeč 5
  • Ljubim 2

 

 

Napisano
pred 5 minutami je Alex napisal:

Moram se pohvalit, da sedaj, ko sem si omislil ščitnike za kolena in komolce  nisem padel niti enkrat. 😊

 

To je isto kot kadar imaš s sabo dežnik, takrat ne dežuje. 😄

Te moram pohvalit, napreduješ iz ture v turo. Ampak viola Hayes pa ubijajo! 👍

Napisano
pred 1 minuto je etcho napisal:

 

To je isto kot kadar imaš s sabo dežnik, takrat ne dežuje. 😄

Te moram pohvalit, napreduješ iz ture v turo. Ampak viola Hayes pa ubijajo! 👍

Bremze se morajo še "ulaufat", ne primejo še 100% Ampak že sedaj so svetlobna leta boljše kot originalne Sram DB 8. Sramove so varianta :ON/Off. Primejo malo in naenkrat zablokirajo kolesa. Zato tudi toliko padcev 😄

S temi Hayes pa res veš točno, kje si z zavorno močjo in jo lahko dobro kontroliraš. In, ko primejo, takrat primejo zares. 

Tudi nove vilice Lyrik so se izkatale za vrhunske. Po brezpotju in kamenju greš z lahkoto in hitro, brez, da ne bi imel niti za trenutek kontrole nad kolesom. Velika izboljšava proti prejšnjim. 👍

 

 

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Danes je za nama z Etcho-jem še en uspešen Giro'd Istria. Tudi danes sem spoznal nove kraje v Slovenski Istri, čeprav živim od rojstva tukaj. 😊

Vozila sva, kot ponavadi povsod, tako po makadamu, gozdnih poteh, asfaltu, čez potoke... Tudi tokrat ni šlo brez naših "ljubljencev", odvezanih psov, ki so veselo tekli za nama. 😄 Na srečo sva vsem pobegnila. 

Moram se pohvalit, da sedaj, ko sem si omislil ščitnike za kolena in komolce  nisem padel niti enkrat. 😊

Je pa povsod po gozdnih poteh blato in polno listja ter luž, tako, da res drsi in moraš biti še posebej pozoren. 

Screenshot_2025-02-02-13-36-41-95_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

Screenshot_2025-02-02-13-37-07-91_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

 

IMG_20250202_101724.jpgxIMG_20250202_102538.jpg

1000007360-01.jpeg

Q1000007363-01.jpegx1000007368-01.jpegx1000007369-01.jpeg

Bravoooo dobro furo sta  naredila 😉👍👍👍😁

Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Danes je za nama z Etcho-jem še en uspešen Giro'd Istria. Tudi danes sem spoznal nove kraje v Slovenski Istri, čeprav živim od rojstva tukaj. 😊

Vozila sva, kot ponavadi povsod, tako po makadamu, gozdnih poteh, asfaltu, čez potoke... Tudi tokrat ni šlo brez naših "ljubljencev", odvezanih psov, ki so veselo tekli za nama. 😄 Na srečo sva vsem pobegnila. 

Moram se pohvalit, da sedaj, ko sem si omislil ščitnike za kolena in komolce  nisem padel niti enkrat. 😊

Je pa povsod po gozdnih poteh blato in polno listja ter luž, tako, da res drsi in moraš biti še posebej pozoren. 

Screenshot_2025-02-02-13-36-41-95_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

Screenshot_2025-02-02-13-37-07-91_f34d46205dfa2fb6495b3b2eff388f19.jpg

 

IMG_20250202_101724.jpgxIMG_20250202_102538.jpg

1000007360-01.jpeg

Q1000007363-01.jpegx1000007368-01.jpegx1000007369-01.jpeg

lepo si ga usral ..... @Alexeno resno vprašanje koliko downhilov imaš že za sabo da si ugotovil da potrebuješ nove vilice?

Napisano
pred 24 minutami je robertk6 napisal:

lepo si ga usral ..... @Alexeno resno vprašanje koliko downhilov imaš že za sabo da si ugotovil da potrebuješ nove vilice?

V bistvu s tem kolesom ne veliko. 😊

Stara vilica ni imela praktično nič nastavitev in parkrat mi jo je zabilo pri spustih po grbinah.Je dobra osnovna vilica za nezahtevne traile. Bila je zelo "počasna" in ni sledila terenu. Roke sem imel vsakokrat "mravljinčaste". 

Te vilice Lyrik mi je priporočil Tilen iz servisa in trgovine Cvero iz Radomelj. 

Res super poba, tudi tekmovalec. Toplo priporočam ta servis.

Tudi te nove vilice mi je  fino "uglasil" on. Vredne so vsakega evra. 

 

 

Napisano
pred 6 minutami je Alex napisal:

Bila je zelo "počasna" in ni sledila terenu.

Pa ja je imela rebound za nastavit. To imajo skoraj od najcenejših naprej.

 

Če si jo zabil, si poskusil z malo več "lufta". Par psi, pa +/- pa je drugi svet.

Sem po servisu tudi delal mikrokorekcije, da sem jo spravil na staro stanje.

Napisano
pred 54 minutami je godlike napisal:

Pa ja je imela rebound za nastavit. To imajo skoraj od najcenejših naprej.

 

Če si jo zabil, si poskusil z malo več "lufta". Par psi, pa +/- pa je drugi svet.

Sem po servisu tudi delal mikrokorekcije, da sem jo spravil na staro stanje.

Na prvem servisu so jo nastavljali, ampak ni bilo nič boljše. Pač vilica, ki stane nova 99€ ne more delati čudežev. 😊

 

 

Napisano

Juj, na tak dragem peciklu, tak škart roba.

 

Valda je sedaj razlika 👍

Napisano

Včasih je boljša računica, da kupiš model z osnovno opremo, ga nadgradiš in prodaš snete dele. Ker so skoki v € kar veliki, ko greš proti boljši opremi serijsko vgrajeni.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 1 uro je etcho napisal:

Včasih je boljša računica, da kupiš model z osnovno opremo, ga nadgradiš in prodaš snete dele. Ker so skoki v € kar veliki, ko greš proti boljši opremi serijsko vgrajeni.

Itak. Če bi kupil tole kolo s tako opremo bi bila cena takoj dva ali več jurčkov dražja. 

pred 2 urama je godlike napisal:

Juj, na tak dragem peciklu, tak škart roba.

 

Valda je sedaj razlika 👍

Dragem? Jaz sem kupil vstopni model, ki je najcenejši te serije .En model višje in je takoj bolj drag, kot sem dal za vse izboljšave. Pa še vedno bi bile gor slabše komponente. 

 

 

Napisano (urejeno)

Tudi jaz sem danes mičkonu ebajku. Sicer moja 1.letosnja turca po terenu, 14 km in potem mi je  suunto povedal, da imam 16 ur recoveryja...

 

Se pravi nič kondicije....

20250202_104716.jpg

Popravljeno od AmpeR
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Itak. Če bi kupil tole kolo s tako opremo bi bila cena takoj dva ali več jurčkov dražja. 

Dragem? Jaz sem kupil vstopni model, ki je najcenejši te serije .En model višje in je takoj bolj drag, kot sem dal za vse izboljšave. Pa še vedno bi bile gor slabše komponente. 

Jaz živim še v svetu, kjer si dal za novi model s popustom, ca. 2.5k€.

 

In to je karbon, XT komplet, Fox/RS vilce v poprodajni vrednosti 600€, XT ali podobni diski.

 

Pozabljam, da so šle cene gor in da so mopedi še dražji.

Napisano
Pred eno uro je godlike napisal:

Jaz živim še v svetu, kjer si dal za novi model s popustom, ca. 2.5k€.

 

In to je karbon, XT komplet, Fox/RS vilce v poprodajni vrednosti 600€, XT ali podobni diski.

 

Pozabljam, da so šle cene gor in da so mopedi še dražji.

Res je. Tej časi so mimo. Sedaj se govori o cenah od pet kurjev pa gor. 

 

 

Napisano

Tudi jaz sem naredil včeraj malo sprehoda po okolici cca 13km. Z vlakom do Ostrožnega in potrm domov po bolj zanimivi poti z nekaj ogledi... :danzoman:

Screenshot_2025-02-02-18-03-16-377_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

IMG_20250202_121017.jpg

IMG_20250202_121118.jpg

IMG_20250202_152145.jpg

Napisano
pred 4 urami je godlike napisal:

Jaz živim še v svetu, kjer si dal za novi model s popustom, ca. 2.5k€.

 

In to je karbon, XT komplet, Fox/RS vilce v poprodajni vrednosti 600€, XT ali podobni diski.

 

Pozabljam, da so šle cene gor in da so mopedi še dražji.

Jaz sem dal 2k€, karbon, deore XT, rockshock za 400-500€, je pa res da je hardtail,..leta 2021

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Jaz sem prodal Canyon Spectrala, starega 5 let leta 2022 za 2,3k €. Nov je bil 3,7k €. Skoraj vse custom.

image.png

Napisano
pred 11 urami je AmpeR napisal:

Tudi jaz sem danes mičkonu ebajku. Sicer moja 1.letosnja turca po terenu, 14 km in potem mi je  suunto povedal, da imam 16 ur recoveryja...

 

Se pravi nič kondicije....

20250202_104716.jpg

Men garmin vedno jamra sa morm po turi na dopust

Napisano

Službeno...

 

Screenshot_20250205_163954_Strava.jpg

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Zidar, vrtnar in električar se prepirajo katero delo je starejše. Reče zidar: - "Mi smo gradili že piramide!"  Izjavi vrtnar: - "Mi smo urejali rajski vrt!" Se oglasi električar: "To ni nič! Ko je Bog rekel naj bo luč, smo imeli mi že vse kable položene..."
    • Neka ženska vstopi v center za socialno delo, spremlja pa jo petnajst otrok. – »Ojoj, saj niso menda vsi vaši?!« – »Pa, so...«  – »No, prav. Vse vas moram vpisati v knjigo. Povejte mi njihova imena.« – »To je moj najstarejši sin; ime mu je Saša. In to je najstarejša hči, Saša. Naslednji hčerki je ime Saša, nato pa se je rodil sin, Saša...« – »Ali je vsem ostalim tudi ime Saša?« – »Seveda, pravzaprav je to zelo praktično. Na primer, ko jih kličem na kosilo, samo zavpijem Saša in vsi pritečejo. Ko želim ustaviti nekoga, ki hoče steči na cesto, zavpijem Saša in kdor koli že je, se takoj ustavi. To je bila verjetno moja najpametnejša odločitev – da sem jih vse poimenovala enako.« Socialna delavka malo razmisli o teh argumentih, nato pa previdno vpraša: – »To razumem, ampak kaj pa, če želite, da pride samo en, določen otrok, in ne vsi?« – »Aha, takrat jih pa pokličem po priimku...«
    • Kaj je še hujše od slona v trgovini s porcelanom?   Jež v tovarni kondomov...
    • Tri ženske so skupaj delale v isti pisarni in so imele žensko za šefico. Vsak dan je šefica odšla iz službe že precej pred iztekom delovnega časa. Punce so to opazovale kar dolgo in potem so sklenile, da bodo tudi one začele odhajati prej. Konec koncev, šefica ni nikoli poklicala nazaj v službo in le kako naj bi vedela, da jih ni tam? Črnolaska je odšla prva. Napotila se je naravnost domov in se lotila vrtnarjenja. Presadila je nekaj zelenjave in obrezala vrtnice, potem pa je prišla njena hčerka iz šole in ji je pomagala napraviti domačo nalogo. Potem je skuhala kosilo in zvečer je šla zgodaj spat. Rdečelaska je bila srečna, da je lahko odšla prej, kajti fant jo je povabil na večerjo in je imela tako dovolj časa, da se je lepo uredila in pripravila zanj. Šla je h kozmetičarki, potem sta šla na večerjo s svečami in potem k njemu in naravnost v posteljo. Blondinka je bila zelo vesela, da bo lahko prišla domov prej in presenetila svojega brezposelnega moža. Ampak, ko je prišla domov, ga ni bilo nikjer. Potem je iz spalnice zaslišala čudne glasove. Potiho se je prikradla do vrat spalnice in jih rahlo odprla. Imela je kaj videti... Njen mož je bil v postelji z njeno šefico. Ona je jahala na njem in iz grla so ji prihajali nerazločni zvoki. Prav potihoma je zaprla vrata in se kradoma izmuznila iz hiše. Naslednji dan, ob opoldanski kavi, sta črnolaska in rdečelaska objavili, da bosta spet odšli prej iz službe. Vprašali sta blondinko, če bo tudi ona odšla prej. Bjonda odgovori: - "Ni govora, včeraj bi me šefica skoraj dobila..."
    • Janez in Micka praznujeta trideseto obletnico poroke. Pa gresta na sprehod po domačem kraju in obujata spomine...  - "Micka, se spomniš - tukaj na tem placu, ko zdaj stoji hiša - tu je bila veselica in sva se midva spoznala!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj, ko je zdaj asfalt - tu je bilo grmovje in sva se midva prvič poljubila!" - "Seveda se spomnim Janez, kako bi pozabila...". Pa gresta dalje. - "Micka, se spomniš - tukaj na tem pašniku - tu se ni pa nič spremenilo. Se spomniš Micka, kaj sva tu prvič počela?" - "Seveda se spomnim Janez, le kako bi pozabila..." - "Micka - glej, nobenega ni v bližini - kaj ko bi midva še enkrat poskusila, da vidiva, če je še tako lepo kot pred tridesetimi leti. Si za to Micka moja...?" Micka je za to... - "Micka! Ti si pa ja veliko, veliko bolj živahna kot pred tridesetimi leti!!" Micka močno drgetajoč: - "Janeeez; prrrrred trrrrrrrrrridesetimi leeeeti tuu ššššeee ni bilooooo eeeelektričneeega passstirrrja....."
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.