Skoči na vsebino

Vetrobransko steklo


Strela

Priporočeno sporočilo

V?eraj sem na AC dobil kamen v ?ajbo.

Potrebna bo menjava.

Cargalass Pilkington ali Mazda ori?inal?

Kaj bi vi?

Tnx

Lo

Jaz bi dal menjat na pooblascenem servisu... originalno... ze zaradi kupa senzorjev, da potem to spet umerijo da dela pravilno...

 

Imam pa zavarovano...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred dvema tednoma zamenjal kar na Mazdi.

 

PS: pri tem so me vpra?ali kaj z vinjetama (letna avstrijska in slovenska). Sem rekel naj jih kar zavr?ejo, ker po avto pridem 1.12. in bom s seboj imel obe vinjeti 2018. Slovensko dobim z dokumentacijo, za avstrijsko pa so rekli, da so jo kar nazaj nalepili. Zakaj ?e? Da bom lahko takoj praskal po ?ipi?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce mas kake senzorje potem original. Ce pa jimas bi pa rekel carglass. Mazdina je ne vem pretrda zgleda takoj poc. Na mazdi 5 sem menjal 3, prvi dve original tretja na euromatu (tudi to poglej) in potem mir

Sorry novomat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrijske ne bo? ni? kaj praskal, ker gre s tako lahkoto dol, da ne more? verjet :)

 

Pred par dnevi je tudi meni priletel kamen v steklo in naredil razpoko. Ker je po?kodba manj?a, se jo verjetno uspe zaflikat.

 

Carglass je imel v reklami, da sanirajo po?kodbe do velikosti kovanca za 2? in ?e dobro da imam stekla zavarovana. :)

 

Sem pa vseeno zaklel kot Turcin, pa tudi v tovornjaku je sedel Turek :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrijske ne bo? ni? kaj praskal, ker gre s tako lahkoto dol, da ne more? verjet :)

 

Pred par dnevi je tudi meni priletel kamen v steklo in naredil razpoko. Ker je po?kodba manj?a, se jo verjetno uspe zaflikat.

 

Carglass je imel v reklami, da sanirajo po?kodbe do velikosti kovanca za 2? in ?e dobro da imam stekla zavarovana. :)

 

Sem pa vseeno zaklel kot Turcin, pa tudi v tovornjaku je sedel Turek :P

 

 

Carglass je drag ... Precej cenejsi je recimo Avtostekla Omejec v Medvodah >> https://www.avto-stekla.si

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

img20171210121351.jpg

img20171210121310.jpg

 

Upam da je bolj jasno sedaj za kaj gre. Imam pa polni kasko in dodatno stekla,...itd...

Kako dodatno...ce mas polno ?

 

Ce bi rad celo sipo novo segrej s fenom in potem polij ledeno vodo....in pok pocilo bo :)

 

Ce mas zavarovano potem ni panike

Sorry selensedaj sem videl da je orng poceno...ti sam pel, definitivno bo v kakem carglassu ali novomatu hitreje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako dodatno...ce mas polno ?

 

Ce bi rad celo sipo novo segrej s fenom in potem polij ledeno vodo....in pok pocilo bo :)

 

Ce mas zavarovano potem ni panike

Sorry selensedaj sem videl da je orng poceno...ti sam pel, definitivno bo v kakem carglassu ali novomatu hitreje

Pri savi imam. Kasko in dodatno kombinacijo J pa ?e nekaj poleg. Ma ?ajba je 100% za menjat. Razpoka se prav ?uti. Ni to samo neka ?rtica.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avstrijske ne bo? ni? kaj praskal, ker gre s tako lahkoto dol, da ne more? verjet :)

 

Pred par dnevi je tudi meni priletel kamen v steklo in naredil razpoko. Ker je po?kodba manj?a, se jo verjetno uspe zaflikat.

 

Carglass je imel v reklami, da sanirajo po?kodbe do velikosti kovanca za 2? in ?e dobro da imam stekla zavarovana. :)

 

Sem pa vseeno zaklel kot Turcin, pa tudi v tovornjaku je sedel Turek :P

 

Vsako leto spraskam letno avstrijsko vinjeto - ja, gre la?je dol kot slovenska, ampak...

Zakaj so jo sploh nalepili, ?e sem izrecno(!) zahteval, da ne lepijo?

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri savi imam. Kasko in dodatno kombinacijo J pa ?e nekaj poleg. Ma ?ajba je 100% za menjat. Razpoka se prav ?uti. Ni to samo neka ?rtica.

 

 

Glede na to, da je kasko pa se dodatno stekla, bi jaz to urejal na pooblascenem servisu in naj dajo originalno steklo ... Seveda pa je odlocitev tvoja :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede to da mas savo je bolj vazno da je njihov predlagani servis drugace ti vzamejo 5%...verjetno ti pise to spodaj na polici

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?e: KL 1026: V1-Popravilo z originalnimi nadomestnimi deli, izvajalca izbere zavarovanec.

no samo pravim da pazi, ker imajo opcije, pri izdelavi zavarovanja je treba to izrecno na savi re?ti, ti zgleda ima? ok.

13. ?len ? NA?IN POPRAVILA 

 

http://www.e-zavarovanja.com/wp-content/uploads/2015/10/2KASKO-Splo%C5%A1ni-pogoji-osebna_vozila.pdf

 

Kar pomeni, da lahko obstaja tudi opcija kjer ne krijejo original delov....

to je tisto 'so mi dali najcenej?e zavarovanje'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas zavarovano potem itq original pa tudi ce vsako leto menjas :). Jest sm mislil, da nimas pa zato sprasujes :). Je pa res to kar je jures reku, da original mazdina stekla hitro pocijo. So aftermarket bolj trpezna, ampak zaradi senzorjev in pravilnega delovanja le teh raje izberi original.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas zavarovano potem itq original pa tudi ce vsako leto menjas :). Jest sm mislil, da nimas pa zato sprasujes :). Je pa res to kar je jures reku, da original mazdina stekla hitro pocijo. So aftermarket bolj trpezna, ampak zaradi senzorjev in pravilnega delovanja le teh raje izberi original.

 

ma ne vem, ne bi rekel, da original hitro po?i - men je sredi lepega iz jasnega na Mazda fprum izletu v prekmurje po?la ?ajba - avto star nekaj mesecev. Potem so takrat menjali za Mazda original, ker ponaredkov takrat sploh ?e ni bilo in ta ?ipa je ?e danes po skoraj 10 letih ?e vedno notri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne vem, ne bi rekel, da original hitro po?i - men je sredi lepega iz jasnega na Mazda fprum izletu v prekmurje po?la ?ajba - avto star nekaj mesecev. Potem so takrat menjali za Mazda original, ker ponaredkov takrat sploh ?e ni bilo in ta ?ipa je ?e danes po skoraj 10 letih ?e vedno notri.

mogo?e so ti dali pa fejk  :mi pijemoo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?ajba bila danes zamenjana pri Mazda BTC. Razo?aran sem. Dobil mastno, zapacano in umazano od rok ?ajbo. Po armaturki ko??ki papir?kov. Tega res nisem pri?akoval. Katastrofa. Jutri ?e slike dam poleg.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.