Skoči na vsebino

Mazda 6 MPS


curko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Zanimam se za nakup Mazde 6 Mps 2005-2007 letnik. Avto se bo uvozil z nemcije saj se pri nas skoraj da ne dobi navedenega modela. V nemciji pa najdem 11 zadetkov *_*

 

Tako da resno razmisljam da prodam svojo Mazdo 6 GTA MZR 2.5

in jo zamenjam za

Mazdo 6 MPS 2.3

 

Zanima me ce mi lahko poveste na kaj naj bom pozorn in kaj kej crkuje pri teh MPS.

Koliko naredijo ponavadi navedeni motorji km. Imajo kaksno hudo hibo al pac redni servisi in poln tank pa gasa.

 

Vsake graje pohvale bom zelo vesel saj v navedenem avtu ne vem ravno veliko edino kar sem prebiral po internetu.

 

Lp Curko

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da ima uporabnik Yavarje ima M6 MPS in ti bo verjetno lahko najvec lovedal o tem avtu.

Kolikor jst vem so problemi pri tem avtu rja, glede motorja pa injektorji, veriga, rad popapa olje, pa ?e se ?ipa in goni, pol serijske ojnice ne zdr?ijo dolgo. Vsaj kolikor sem se zanimal za M3 MPS ki ima enak motor.

 

?e dobi? ljubiteljsko vzdr?evano MPSko je kul, drga? bi pa 2krat premislil ?e bi res ?el v nakup.

?e gleda? je star ?porten avto, ki se ga goni, zato ?e ni ustrezno vzr?evan je lahko zelo drago. Ljubiteljsko vzdr?evani avti pa imajo tudi ljubiteljsko ceno plus uvoz,...

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da ima uporabnik Yavarje ima M6 MPS in ti bo verjetno lahko najvec lovedal o tem avtu.

Kolikor jst vem so problemi pri tem avtu rja, glede motorja pa injektorji, veriga, rad popapa olje, pa ?e se ?ipa in goni, pol serijske ojnice ne zdr?ijo dolgo. Vsaj kolikor sem se zanimal za M3 MPS ki ima enak motor.

 

?e dobi? ljubiteljsko vzdr?evano MPSko je kul, drga? bi pa 2krat premislil ?e bi res ?el v nakup.

?e gleda? je star ?porten avto, ki se ga goni, zato ?e ni ustrezno vzr?evan je lahko zelo drago. Ljubiteljsko vzdr?evani avti pa imajo tudi ljubiteljsko ceno plus uvoz,...

Hvala za iskren odgovor in tvoje mnenje

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro se pozanimaj glede uvoznih dajatev in celotnih stro?kov, ker pri toliko starem in precej mo?nem motorju ga bo? zaradi izpustov konkretno prepla?al. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap. Nakoncu te bo tale stos prisel blizu 10.000e. Pomoje ni vredno :). Ti lepo sraufi svojo 6ko pa bo. Kaj ti se manjka ? :D

Ta mesec ali drug mesec gre se v vargaland ker imam polomljene vse mozne roke. spredne zgorne in spodne levo in desno prav tako zadnje plus silene... tako da sva z majstrom ze govorila bo vse obnovil za cca 200eur

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nocem nic strasit, ampak tega vargalanta iz vrhnike ful spluvajo. Folk je pisal, da je po 20t km spet imel luft. Enga majstra imas v bitnjah k obnavlja roke. Vse ostale puse, vilice itd. bi pa jaz iz autodoca vzel. Bi se pa na tvojemu mestu se preprical, ce imas res vse nasteto polomljemo, ker sem tudi slisal da radi nastevajo samo da potem cim vec stvari zamenjano. Skratka se eno mnenje nebo skodilo. V tem primeru mora bito voznja zelo "pokajoca" ce je vse polomljeno oz. ima luft...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nocem nic strasit, ampak tega vargalanta iz vrhnike ful spluvajo. Folk je pisal, da je po 20t km spet imel luft. Enga majstra imas v bitnjah k obnavlja roke. Vse ostale puse, vilice itd. bi pa jaz iz autodoca vzel. Bi se pa na tvojemu mestu se preprical, ce imas res vse nasteto polomljemo, ker sem tudi slisal da radi nastevajo samo da potem cim vec stvari zamenjano. Skratka se eno mnenje nebo skodilo. V tem primeru mora bito voznja zelo "pokajoca" ce je vse polomljeno oz. ima luft...

Prvo sem bil na celovski na pregledu pa nisem verjel pa sem peljal se v bhs trbovlje kjer so mi se 1x pogledali zadevo in povedali isto zgodbo. Ja voznja je zelooooo pokajoca ze po gladki cesti vse ruzi kaj sele ko zapeljem v kaksno luknjo ki so na nasih cestah obicaj.

bom pa itak pri razstavi avta zraven saj se bo pri bhs razstavil in se bo samo roke in vse ostalo v vargaland peljalo boljse bo kot je sedaj to definitivno pa za ta denar se ne bom sekiral. prevozi se pa letno 5-10k tako da bom probal v vargalandu da vidim ker sem dobil veliko informacij glede njih nekateri ka vrhunsko nekateri zopet ne slabo tako da grem poizkusit drugace pa zamenjati ce ne bo uredu narejeno hehe

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede vargalanta imam jst izku?nje na M3 sem enkrat dal obnovit kon?nik na spodnji roki in je dr?alo 2leti, naslednji? pa sem menjal kr celo roko ker me je pri?la cenej in je komplet nova roka s kon?nikom in seleni, ta dr?i zdaj ?e ve? kot 3leta.

 

Glede Curkotove M6 pa se tudi jst ?udim kaj za vraga so delali s tem avtom da je v takem stanju.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede vargalanta imam jst izku?nje na M3 sem enkrat dal obnovit kon?nik na spodnji roki in je dr?alo 2leti, naslednji? pa sem menjal kr celo roko ker me je pri?la cenej in je komplet nova roka s kon?nikom in seleni, ta dr?i zdaj ?e ve? kot 3leta.

 

Glede Curkotove M6 pa se tudi jst ?udim kaj za vraga so delali s tem avtom da je v takem stanju.

To, kaj so delali je resno vpra?anje, podpoglavje pa to, da zakaj ni ?el fant nekam preverit vozila pred nakupom, ?e je vse skupaj v totalnem razsulu? :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na zalost se sam ne vem kaj je lastnik pocev z njo sam je res mogla biti vozena po njivah pa nevem kje use da je lahko lastnik taksen avto tako unicil. Po eni strani se tepen po glavi kaj sem kupil po drugi sem pa vesel ker sem ga dokaj poceni dobil in tako resil mazdo pred propadom

 

Tako da pocasi jo sestavljamo v prvotno stanje hehe. bo pa avto ostal pri hisi zato se ga po popravilo do konca...

 

in se par projektov naredilo ce bo vse posreci hehe

 

 

 

 

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prtegn MPS valda! ?e prej pa tole gta porihtaj pa jo men proda? ;)

tok negativnih komentarjev pa mnenj da se mi zdi da bom kr ostal na svoji GTA pa jo porihtal hehe

 

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tok negativnih komentarjev pa mnenj da se mi zdi da bom kr ostal na svoji GTA pa jo porihtal hehe

Poslano z mojega SM-N950F z uporabo Tapatalk

Ampak saj avto kupujes zase, ne zato da bos vsec drugim in dobival odobravanja komentatorjev :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.