Ne gre tukaj toliko za baterijo in zaganjač-pri Mazdi je sistem ponovnega zagona drugačen,in ne obremenjuje tako zelo zaganjača in baterije,kot je to pri ostalih proizvajalcih.
A vseeno mislim,da bo marsikomu "slabo ratalo" po ogledu spodnjega videa.
Primerjava dveh identičnih motorjev-en z start-stop sistemom,katerega motor je tako ali tako namenjen za obnovo,katerega lastnik je dovolil izvedbo testa simulirane cca.enoletne obrabe motorja pri uporabi start-stop sistema izvedenega v 24 urah.
Vgradili so 3 različne vrste drsnih ležajev,in na koncu primerjali z serijskimi ležaji identinega motorja brez start-stop sistema z 1.000.000 prevoženih kilometrov.
Poglejte sami in si ustvarite mnenje.
Tole je pa zadnji PIR na Zanzibarju. Jutri smo nazaj v čudoviti Sloveniji
Vsakič znova ugotovim, da smo TOP 10 država neglede na to kdo je ali bo predcednik vlade....
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo