Skoči na vsebino

Pljuvalnik za ?rtve zaparkiranja


Symon

Priporočeno sporočilo

***@"ˇ$GRRRR@/*? :angry:

Kva sovra?im idiotske babe!!! :angry: Prejle sem bil v trgovini. Pridem NI? HUDEGA SLUTE? ven z mlaj?ima bratom in sestro nakar vidim: Zaparkiran!!! In to ne z enim avtomobilom. NE, z dvema smo bili trije avti zaparkirani! :vskalo: Parkiri??a so pravokotno na cesto in te babi (oprostite ob?utljivi ampak take si ne zaslu?ijo naziva ?enske) sta lepo ustavili skoraj na sredini ceste in zaparkirali 3 avtomobile. OK prva je pri?la po 5ih minutah v trgovini ven in se ji je mudilo. Sploh nisem mrdnil ker se mi ni mudilo in je bila hitra po trgovini (sem ?e prej opazil kdo so v trgovini tako, da sem vedel tudi od koga je 2 avto). Brat in sestra sta vmes ?e pri?la iz knji?nice jaz pa ?e kar tam. Po?akam iz principa ?e minuto nakar sem se odlo?il da je preve? (minimalno 15 minut). Juna?ko odkorakam v trgovino in za?nem spra?evati od koga je rde? Polo. Kot zanala?? namre? une ?enske ni bilo nikjer zato za?el sumiti, da ni njen in sem jo prezrl, da je ?e od?la. O?itno se je skrivala za regalom (kar je presenetljivo, saj je kar obilna :hudicek: ). No ko sem ?el ?e v sosednjo gostilno (tam so odvrnili, da tak?nih jajc ne vozijo :cheers:) se ona pojavi na ?ipi in nekaj maha. :whatever: No kon?no stopim do nje in ona vsa nedol?na ?e? saj bom prec. "Ja," sem ji rekel:"saj se mi ne da cel ve?er ?akat..." No in potem se ji je prov mudilo pla?evat (prej v trgovini se je vlekla kot megla).

No in slavni fini?! Kon?no sem si dal du?ka in jo vpra?al, ?e je tako te?ko iti 5 korakov ve?!!! :angry:

In ona meni:"Ja fant poslu?aj, ko sem se pripeljala je blo vse polno."

Jaz:" Ja ampak zato ni treba mene zaparkirat ampak se zapeljite okoli trgovine, ker je tam ?e en parkplac!!!" (mimogrede ta parkplac je dobesedno na drugem vogalu in bi rabila 15 korakov ve?)

Ona:" :dudek: " V glavnem ni? v kontekstu z mojimi besedami. Je kar bluzila, da je vse polno... Ni hotela sli?at, da je tam ?e en parkplac ki je ob tej uri 100% frej!! Ona pa? misli samo na to, da se ustavi ?im bli?e vhodu, ?e bi se dalo bi ?e nakupovala z avtom...

Jaz:"Pa ?e ste ?e tako nevljudni, da ljudi zaparkirate bi lahko vsaj malo pohiteli v trgovini ne pa, da vas ?akam 15 minut!

Ona:"Ja ampak nakupiti pa tut morem." (imela je pa eno tamalo vre?kico kot od sadjarja...)

Jaz:"To vas ?isto razumem ampak ni potem treba ljudi zaparkirat, ker bi lahko tam parkirali."

Ona:"Ja ampak parkirat pa morem nekje.."

Jaz:"Jah pa dajte si dopovedat, da se da ?e kje drugje!"

Pa sem zapru vrata!! In bil ?e bolj besen! :vskalo: Takemu ?loveku se o?itno ne da dopovedati, da bi se lahko peljala 15 metrov okoli vogala in parkirala in bi bila oba veliko bolj?e volje... Potem se ji pa ?e nikamor v trgovini ne mudi.... Whoa kva sem bil pogret. Potem ?e najbr? jaz izpadem en prepotene? pa ?eprav je ona mene zaparkirala in sem jo ?akal kot en bedak. To ?loveka razjezi do te mere, da bi se s svojim zaletel v njenega ga porinil na sredo ceste, mu skakal po haubi, prerezal gume in ?e lastnika pretepel z bejzbol kijem... Pa sem druga?e kar miren in se krotim ampak take stvari me razjezijo do kraja. Zdaj je ?e malo bolje ko sem izlil tule svoj ?rni ?ol?...

 

Nauk:Mazda?i PROSIM bodite vsaj vi normalni in kulturni saj s tem prispevate k manj stresnemu ?ivljenju vseh ljudi! Pojdite 15 korakov ve? pe?, hoja ne ?kodi. Tako boste poleg manj?ega stresa poskrbeli tudi za bolj zdravo telo. Da spu??ajte ljudi pred sebe, ?e je kolona vam pa najbr? ni potrebno, omenjati. Koliko se pozna, ?e vozite v koloni in spustite dva reve?a ki 5 minut ?akata da speljeta na glavno?

Skratka ljudje: bodimo kulturni!

 

PS: Moderatorji jaz bi dal ve? unih besnih smajlijev! ?e ?e omejujete smajlije jih omejite v tej smeri, da ni dovoljeno oddati post samo s smajliji...

?estitam, dalo se ti je brati do konca. Hvala, to pomaga, ?e nekomu pojamra?. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa omenil bi ji da bi lahko napisala svojo tel ?t. ?e je ?e koga zaparkirala.

 

?e ne zna parkirat, misli? d zna telefonirat ? :ne vem:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nisi imel digitalca sabo poslika? celo zadevo pa po?lje? na vse mogo?e forume, itd...

 

Pa omenil bi ji da bi lahko napisala svojo tel ?t. ?e je ?e koga zaparkirala.

 

Kje pa je to bilo?

 

Ja v Morav?ah. :whatever:

Nimam digitalca vedno sabo sicer pa tako ali tako sem mislil, da mi bo v ve?je zadovoljstvo, ?e jo "okurcam". Sem bil pa ?e bolj ?iv?en.

Telefonsko? Ja saj ve? ona je samo v trgovino "sko?ila". Za 15 minut (v bistvu je bila notri 20 minut samo nekaj ?asa sem bil ?e jaz na blagajni pa tega ne ?tejem ker ?e ne... :vskalo:) in se o?itno ni sekirala, da je nekoga zaparkirala. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Al pa komu "vkrade?" parkirni prostor na katerega ravno ?aka da bo parkiral v boks, ?eprav ga ne vidi? :D, no ni panike, :angry: takih ljudi je polno Symon, vedno ve? jih je jaz pa jih bom po?asi in ne?no ubijal :ph34r::ouje:

 

Pri moji ?oli na parkirnem prostoru pa se vsi zaparkirajo pa imajo vsi listke na armaturni gor z telefonskimi, vendar je pri?lo enkrat med dijakom sosednje ?ole in na?im profesorjem do nesporazuma pa sta se ?e spopadla en na drugega, potem pa je le pri?la policija druga?e bi ?e bilo hujeeee, je pa bilo ql za videt :hohoho::cheers::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, calm down, ?e je to najhuj? kar se ti je letos v va?em Mjav Yorku zgodilo, pol to ?e ni konc sveta! :P

 

Pa tut ?e bi ?enska pustila telefonsko napisano, ?e vedno mislim da bi se ti bolj spla?al poklicat kako mlaj?o in malo "manj pri sebi" :hohoho:

 

Men je pa tkole ko me en zaparkira (in se mi ne mudil totalno), v?asih prov sme?no, ko un drugi pol pri?akuje da mu bom ..... vse po spisku, jaz pa mirno ?akam in pol v miru speljem, sicer sem pa imel tut jaz tako obdobje, zdej pa se ?e staram, zgleda :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, rad verjamem, da te takele stvari pogrejejo ampak ne tisto, da si ?akal 15minut ampak tisto, da se na koncu tako arogantno obna?a, kot da je ves svet njen in da obstaja samo zaradi nje. Ker, ?e bi recimo rekla nekaj v stilu: "joj se vam globoko opravi?ujem, sm mislila da bom v parih minutkah nazaj, potem sem pa v trgovini videla toooolk lepih stvari - pa saj veste kako se nam ?enskam v takih primerih ?as ustavi - se ?e enkrat opravi?ujem" bi se oba nasmejala in ti ne bi bil jezen in verjetno ne bi odprl tega topica.

 

 

 

Pa ?e moja zgodba: Polno parkiri??e, ki je imelo urejen enosmerni promet, naredim ?e dva kroga in lej sre?e pred mano en starej?i gospod posku?a zapeljati iz parkiri??a. Odmaknem se v rikverc, da bo imel dovolj prostora in dam ?migavec, da bom zavil na izpraznjeno mesto. Mo?akar se je malce zaplezal in ?e sem hotel parkirati ?e v nekem doglednem ?asu mi ni preostalo drugega, kot da sem izstopil iz avtomobila in ga usmerjam, da je le nekako po parih minutah spravil avto iz boksa.

 

V tistem trenutku pridrvi v enosmerno v nasprotno smer ena smrklja s svojo mamo in ?vig na izpraznjeno mesto tik pred tem mo?akarjem. Mama in h?erka pre?erno poska?eta iz avtomobila in veselo rezgetajo? se odpravita proti trgovini. Jaz ju ustavim in povem mlaj?i (voznici), da sem ?e 5minut ?akal na ta prostor, ki mi ga je pred nosom zasedla. Tamala me pogleda s tistim prezrljivim idijotskim pubertetni?kim pogledom in mi re?e ja sej si stal tamle. Ja seveda sem stal zraven avta, da sem sploh spravil mo?akarja iz parkirplaca pa tudi, ?e bi bil v avtu je ona zapeljala v boks ?e predno je ata odpeljal naprej moj avto pa je stal za njim.

 

Takrat pa v "igro" vsko?i mama in se za?ne full naglas dret, kak?en prasec, da sem in da ju nadlegujem. Tako na glas je krulila in me zmerjala (bil sem vse od pedra, ?ovinista, barabe, svinje... ma ni da ni). Cel parkiri??e je gledal v nas, folk se je ustavljal in oni dve sta nato ponosno odkorakale proti trgovini pri tem me je pa tamala ?e dvakrat pogledala in sta se nato re?ali ko pe?eni ma?ki.

 

Ostal sem brez besed (kar se mi zgodi redko), bil sem besen ko ris in prvi? v ?ivljenju sem imel resni?no ?eljo, da bi vzel iz avta ?vicarja in razrezal gume a je na koncu le zmagala zdrava pamet in sem se usedel v avto in odpeljal.

 

Po tistem ?asu mi je postalo jasno zakaj kak?en dec nabuta svojo al pa tujo babo, ker ?e bi to bilo na samem bi verjetno takrat tud batine pele - no ?e bi bilo na samem se ziher ne bi tako obna?ale, ker na polnem parkiri??u med ljudmi sta se pa? po?utili varni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Menda smo meli ze vsi podobne izkusnje...

 

Enkrat smo z druzino sli na pokopalisce v kamnici (pri mb), prek ceste je manjse parkirisce in nas je hladnokrvno eno zensce zaparkiralo, smo tud cakali nekaj casa. jaz sem sicer bolj mirne sorte, bi se cakal par min, mati pa popenla in je pol po celem parkiriscu iskala lastnika. pol pa taki izgovori da ni bilo drugje prostora, pa da je samo za par min. dolocenemu folku se ocitno jeb* kaj si drugi mislijo, glavno da je avto sparkiran. se hujs je blo pri nasem prejsnjem domovanju, kjer je bil dovoz na zasebno parkirisce stalno zaparkiran (kljub stevilnim(!) znakom za prepoved parkiranja in ustavljanja), ker je folk samo "skocil" v trgovinico/menjalnico (obicajni izgovor), ti pa si cakal na cesti in oviral ostali promet. pol se ti pa ta folk se cudi zakaj si slabe volje pa zakaj ga isces saj bo takoj prisel samo da si se eno malenkost pogleda pa placa... jao. ni da ni.

 

lp,

_m2_

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, jaz pa sem 1x ?e skoraj biv v vlogi teh tvojih "kolegic" s parkinga, ko je isto nekdo ?e neki cajta ?akal, jaz pa jasno v napa?no smer (po bli?nici) in direkt noter, pa ?e te?em stran od pleha, ker se mi je po?teno mudil, pa se en stari za?ne dret za mano: Mladina brezobrazna, k smo bli mi mladi, je blo vse drga?, itd. :P pol pa sem dojel da sem mu spelju parking pred nosom in se mu umaknu, obenem pa sva se zmenla da loh parkiram za njega, ker bo dlje odsoten od mene. Pa je biv vovk sit in koza cela, oz. sva bla oba zadovljna! :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je biv vovk sit in koza cela, oz. sva bla oba zadovljna! :hohoho:

 

ti si pa prou zares dober po srcu, a ne. :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok tahih sem imel tudi sam precej..... :angry: Enega je pa vredno izpostavit.... za tivolijem, pred mehi?ko restavracijo 1889 al neki takega.... Vglavnem bla sva z avtom od moje punce ki ima Italjanske tablice.... No Videla sva da se ena ?enska odpravlja v avto...in valda dala desni ?migovc, in ?akala na cesti da se baba premakne ven....da njenega nesposobnega manevriranja sploh ne omenjam.... No in kaj se zgodi.... Gospa spelja isti trenutek pa me prehiti strej?i gospod in avto zapi?i direkt z nosom v box...seveda je pol riti blo ?e zunaj...

 

No najprej sem to ?isto na easy sprejel....pride gospod z avta....grem ven...mu povem da sem imel desni ?migovc z dolo?enim namenom uklopljen in ?e lahko prosim avto odmakane...

 

 

On pa... MLADINA POKVARJEN!! KAJ SE GREste... kje je kultura do soljudi in spo?tovanje starej?ih od sebe.... ?zmeden? Menmi najprej o?i ven padle... za tem do?ivel manj?i heart attack.... ta ?as se je ?e za?ela moja z njim kregat...

 

Ko sem kon?no h sebi pri?el sem mu reku...da ?e avta ne odmakne v roku 5 sekund da mu ga bom lastoro?no na streho zvrnil....pol pa za?el "fljoskat" ?ez italjanem, italjanske zamejce.... no od tam naprej se mi je film utrgal...in ?e dobro da je bla moja zdraven da me je v avto zbasala ker ?e ne ne vem kaj bi mu naredu.... Pa nisem res niti malo agresiven tip...pol si lahko predstavljate kolk me je na obrate spravu.... No uglavnem... Parkirat smo ?li drugam!!! :angry::bravo::P

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok tahih sem imel tudi sam precej..... :angry: Enega je pa vredno izpostavit.... za tivolijem, pred mehi?ko restavracijo 1889 al neki takega.... Vglavnem bla sva z avtom od moje punce ki ima Italjanske tablice.... No Videla sva da se ena ?enska odpravlja v avto...in valda dala desni ?migovc, in ?akala na cesti da se baba premakne ven....da njenega nesposobnega manevriranja sploh ne omenjam.... No in kaj se zgodi.... Gospa spelja isti trenutek pa me prehiti strej?i gospod in avto zapi?i direkt z nosom v box...seveda je pol riti blo ?e zunaj...

 

No najprej sem to ?isto na easy sprejel....pride gospod z avta....grem ven...mu povem da sem imel desni ?migovc z dolo?enim namenom uklopljen in ?e lahko prosim avto odmakane...

On pa... MLADINA POKVARJEN!! KAJ SE GREste... kje je kultura do soljudi in spo?tovanje starej?ih od sebe.... ?zmeden? Menmi najprej o?i ven padle... za tem do?ivel manj?i heart attack.... ta ?as se je ?e za?ela moja z njim kregat...

 

Ko sem kon?no h sebi pri?el sem mu reku...da ?e avta ne odmakne v roku 5 sekund da mu ga bom lastoro?no na streho zvrnil....pol pa za?el "fljoskat" ?ez italjanem, italjanske zamejce.... no od tam naprej se mi je film utrgal...in ?e dobro da je bla moja zdraven da me je v avto zbasala ker ?e ne ne vem kaj bi mu naredu.... Pa nisem res niti malo agresiven tip...pol si lahko predstavljate kolk me je na obrate spravu.... No uglavnem... Parkirat smo ?li drugam!!! :angry::bravo::P

LP dAvid

 

Ampak res, tist ki tega ni do?ivel sploh ne ve kako to pogreje - pa ne to, da se nekdo vrine ampak da na koncu za?ne s svojim arogantnim gobcem otresat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob takih pripetijah, je bol? da pametnej?i odneha, ker drga? se loh ?udno kon?a! <_<

 

Npr. David da bi ti unmu starcu kej po?kodoval avto, pol ko dobr pomisli? kaj bi mev od tega, razen sitnosti in stro?kov, pa ?e izpadel bi kot total psiho agresivc! Takrat je res dobro ostat hladen, pa ?eprov je te?ko k svinja! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?el bi nazaj ?ez 15 min pa kot je Boss rekel ?vicarja v roke pa v vse 4 gume globoke zareze :P

 

 

Druga?e pa kot tisti film?ek z katrco in golfom.

 

 

 

 

Pomoje je brez veze zgubljati ?ivce zaradi tega, moram pa priznati da me ?e nikoli ni nih?e zaparkiral, ne vem mogo?e se me bojijo :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ste opazili da pri tovrstnih podvigih predvsem prevladujejo ?enske ter starej?i, ?oferji ki tudi druga?e naredijo najve? piz.... na cestah.

 

Dostikrat to dr?i....ne pa vedno!! Ok...izjeme potrjujejo pravilo.... :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ste opazili da pri tovrstnih podvigih predvsem prevladujejo ?enske ter starej?i, ?oferji ki tudi druga?e naredijo najve? piz.... na cestah.

 

S tem se pa kar strinjam. ponavadi se ne sekira 5% in pa? pusti avto tam kjer je "frej". ?e mu bo kdo kaj rekel bo potem itak le-ta nevzgojen ali pa mulc nekulturen (kot se je zgodilo Davidu). Jaz sem samo ?akal kdaj bo una tetka meni kaj takega pribila in za?uda ni, ker je najbr? globoko v sebi le vedela kdo je koga zaparkiral. :whatever:

Hec je bil, da so me naslednji dan na ?ihtu spet zaparkirali (ziher mafija, ker una ?enska dela tut v Tosami :P). Ampak sem upo?teval RedDevilov nasvet, ker se mi ni mudilo in sem lepo avto pri?gal (ogreval) in poslu?al muziko. (woofer- kak je to men hecno ko te imajo pol mamce za psihota jaz pa zanala?? ?e bolj na glas) K sre?i je potem pri?la ?enska (?tudentka :P) zraven mene (parkiran ?isto ob cesti-Mare bo vedel kako mislim) in ga je nekako namotala ven ker je imela ?e placa. Potem ko se je prebila ven (ker sva bila v bistvu oba zaparkirana, le da je imela ona ve? manevrskega prostora) sem lahko ?el ?e jaz. Samo se mi je pa ful hecno zdelo, da je ?enska prej ven namotala kot jaz. sramezljiv

Marko pomoje te ne zaparkirajo ?e zaradi spo?tovanja, do hudega avta. Grem staviti, da se kaj takega ne zgodi nobenemu vozniku Por?ov, Ferrarijev, in podobnimi stvarmi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ste opazili da pri tovrstnih podvigih predvsem prevladujejo ?enske ter starej?i, ?oferji ki tudi druga?e naredijo najve? piz.... na cestah.

 

da ne bomo govorili samo o ostarelih in ?enskah...tudi zaradi mladih in nadutih se lahko po?teno razburi?.

 

tud mene sicer ?e niso zaparkeral, se pa pogosto dogaja da kak?ni prepotentni mulci z bmw-ji in mercedezi parkirajo ?ez 2 parkirna prostora al pa kak?en mo?ki u srednjih letih ''od del? zabri?e'' avto na parkiri??e...nazadnje me je na parkiri??u skoraj zaparkeral nekdo, ki je takole od del? zabrisu avto po strani v boks (sicer u svoj boks, sam ker je senic dal?i in ker sem bil z unotom je to mo?no)... sem ?e razmi?ljal o polep?anju boka njegovega Senica s kak?no debelo prasko, pa sem si premislil.

 

pa ?e ena:

enkrat sva ?la s fotrom neki kupovat pa je sta bla pred trgovino samo ?e 2 prostora in ''gospod'' pred nama, zapelje direkt na oba parkirna prostora...seveda s fotrom popiz**** za?neva mahat, nakar mu fotr re?e: ''ma? pa ?irok avto'', gospoda je pa motilo ker ga je tikal, pa pravi: ''a se midva poznava k me tika??'' ?zmeden? ...kaj bo? potem takemu tipu povedu...

na koncu sva pa? avto pustila na pesku, ki druga?e ni ozna?eno parkiri??e...

 

tolk o mojih izku?njah s parkiranjem, bom pa nasledni? kak?no tako situacijo slikal...zna bit kar zabavno.

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj ve? na kak?nemu por?u se pa kak?na debela rajsa od klju?a lahko najde, nevo??ljivost nima meja :o

 

 

Mene so edino od strani zaparkirali in ?e ima? kupeja ki ima dolga vrata je ?e posebno priro?no notri lest.

Pa ponavadi so to naredi ko je ?isto prazen parking in mora nekdo ?ist zravn mojega avta parkirati :ne vem: To se mi je enkrat naredilo pri Horsu v BTC-ju ob 23.30.

 

 

Kako se parkira v gara?i Mercatorja v Dom?alah, komentar voznika sharana, postran je zato da lahko ?e drugi parkirajo :hohoho: . Pa tvingo in srebren avto sta tudi strokovno parkirana

 

 

 

Tukej se je pripeljala ena ?enska in je res po 5 min pri?la in se odpeljala

 

 

Je pa vsak dan bolj ?udno parkiranje pred Mercatorjem, parkiri??a za invalide so konstantno zaparkirana pa jih je okoli 10

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja...o tem sm govoru...kok me to podra?. u zvezi z invalidi je pa tko...tak ki parkera na prostoru za invalide si zaslu? eno nalepko za invalide ?ez celo zadnjo ?ajbo s sekundnim lepilom prilepljeno. sicer pa nekje res pretiravajo s ?tevilom takih mest.

?e se vozi? po Lj je pa opazt tud da jih kar pridno izkori??ajo komunalni delavci...so namre? odli?no odlagali??e za kupe snega zgleda :hohoho:

 

kar se mene ti?e, nikoli nisem in nikoli ne bom parkiral na prostoru za invalide. ?e se mi tok mudi ga raj na plo?niku pustim, pa ''use ?ter'' pri?gem pa je, druga?e se pa ?e najde kak?en parkirni prostor, ?e tud ?e se mor? 15m sprehodt, tko k je ?e Symon reku. <_<

 

LP, Rejc

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... si zaslu? eno nalepko za invalide ?ez celo zadnjo ?ajbo s sekundnim lepilom prilepljeno ...

 

kaj zadnjo, sprednjo!

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se mene ti?e, nikoli nisem in nikoli ne bom parkiral na prostoru za invalide. ?e se mi tok mudi ga raj na plo?niku pustim, pa ''use ?ter'' pri?gem pa je, druga?e se pa ?e najde kak?en parkirni prostor, ?e tud ?e se mor? 15m sprehodt, tko k je ?e Symon reku. <_<

 

LP, Rejc

 

Tu se pa 100% strinjam. Parkplac za invalide je pa tabu tema. Nekje sem videl kako imajo to na Hrva?kem. Pod tablo "samo za invalide" je ?e ena tabla na kateri pi?e nekaj v stilu:"?e ste mi ?e prevzeli parkirno mesto, prosim prevzemite ?e mojo invalidnost. :huh: Mislim, da mora? imeti kamnito srce, da bi ob tem ?e tja parkiral ker to ?e meji na bolezen. :whatever: Sicer pa tudi to z nalepko ni slaba ideja. Mislim, da bi mu bilo po?teno nerodno, ?e i se vozil nekaj dni z nalepko invalid na riti avtomobila (sploh, ?e ne bi takoj opazil:P).

Se je pa zgodilo, da sem zaradi nesporazuma neko? zavzel mesto in mi je bilo po?teno nerodno. Ampak sem upravi?il dejstvo, da je ?el on naprej in sem mislil, da bo parkiral tam kjer je sicer ?e en dovoz na ob?insko parkiri??e (ki je ve?ino ?asa prazno, namesto, da bi bil za vse ob?ane) v resnici se je le odmaknil, da je un ven speljal. sramezljiv Pa ?e s takim tonom mi je rekel:"Kolega, hvala, da si mi parkplac splel.", da sem se skoraj v tla ugreznil. Bolj ko sem mu govoril naj parkira tam, da 100% ne bo nikogar v resnici motil, manj me je poslu?al in se odpeljal. Nerodno je bilo, ker se je potem s svojo Primero karavan ?e nekaj 5 minut vozil po Morav?ah nakar sem bil jaz ?e iz po?te ven in je on parkiral tja. kako mi je bilo nerodno ko sem ga ?e enkrat sre?al. sramezljiv

 

Hja ljudje, ki ne znajo zadeti 1 boksa so pa res za na cesto ja. :whatever: In potem parkirajo na parkiri??e v slu?bi na 2 mesta ti se pa j***? in i??e? prazen boks. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal prej sem videl da je pred intersparjem v vicu, pajek vzel enega cliota ki je nepravilno parkiral na mestu za invalide...je blo pa res hitro, ker ko sem sel noter je bilo to mesto se nezasedeno, nazaj grede (po cca 15min) pa ze apjek v akciji...no, kakorkoli pohvalno redarji :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam ?e nekaj izku?enj s takimi ljudmi, ki avte pu??ajo kot svinja drek. ?ivim v centru mesta, poleg hi?e pa imam gara?o. Dovoz do gara? je ?e na asfaltu ozna?en z velikimi rumenimi X-i, poleg tega pa sta na drogu ?e znak za prepovedano ustavljanje in parkiranje ter napis 'dovozna pot'. Pa vendar se kljub temu najdejo idioti, ki avto pustijo ravno tam. ?e bolje je bilo predlansko zimo, ko sem si ro?no prekidal celotno dovozno pot do gara?e. Nekega dne se je na?la gospa z Lupotom, ki je avto pustila natanko pred gara?o in nato od?la v slu?bo. Ker je policija ni mogla izslediti, sem moral tisti dan odpovedati nekaj aktivnosti, za katere bi potreboval avto. Kaj drugega kot to, da ima IQ manj?i od ?tevilke ?evljev, si lahko o taki voznici mislim?

Enkrat pa sem nekega mo?akarja zalotil na kraju zlo?ina. Po?akal sem, da je izstopil iz avta, nato sem ga vpra?al, ?e ve, da ja parkiral na dovozni poti. Ker mi je odgovoril, da ni vedel, sem mu lepo mirno razlo?il: "Kri?i na cesti pomenijo dovozno pot. Za tiste, ki jim to ni jasno, je tukaj znak za prepovedano parkiranje. Za tiste, ki ne poznajo prometnih znakov, je tukaj napis. Ker ste pa o?itno preneumni, da bi znali brati, vam pa jaz povem, da se tukaj ne parkira, ker potrebujemo dovoz do gara?."

Mo?akar je nato nekaj godrnjal, nato pa je odstranil avto.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.