Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano

Sem lastnik M3 in sem opazil, da ko imam prižgano klimo se mi nabira in cedi kondens na sovoznikovi strani (izpod plastike pri sovoznikovi levi nogi), tak da je preproga vsa mokra. Ali kdo ve za kako težavo gre? Mogoče je zamašen oddušek in če je, ali kdo ve, kje se nahaja, da bi ga sčistil.

 

Napisano (urejeno)

Zamasen oddusek. Nahaja se pri spodnji desni roki. Vsaj pri m6 je tako.

Popravljeno od Scr3am
Napisano

Na stari mazdi 6 je tukaj, tako je bilo pri meni.

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

To ne spada glih u podforum "Tehnične zadeve povezane s forumom"

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Sem že gledal ta video of Šusterja. Prijavljen sem na povezane storitve. Sistem naj bi sam posodabljal karte na relacijah, ki jih vnašaš v navigacijo, kjer se redno giblješ ter na območju 20x20km od doma. Do sedaj še nisem opazil kake posodobitve, naložene karte pa so bile letnik 2023 (avto je letnik 2025). V tem času pa so se določene strani v kraju kjer stanujem spremenile. Finta je, da "uradni" postopek ročne posodobitve ni deloval, ker program ni prepoznal SD kartice.
    • @scania je zadnje čase izredno malo tukaj.   To je človek tehniške stroke in vzdržuje avte izredno preventivno.
    • Ne bo držalo. Kolikor vem ni iz tistih Križevcev pri Lotmerki. Goričko premore še ene.   Drugače pa Prleki so zelo fajn ljudje. Enako tudi ljudje z Goričkega. Zagotovo vpliv vinske trte.      
    • Ne vem, zakaj bi se se s tem sploh ukvarjal, sploh če imaš novejše vozilo od 2024?, saj digitalne karte se ne posodabljajo tako pogosto (če gledaš kako dolgo gradijo ceste, rondoje, kaj šele da dajo v digitalno obliko, to traja...in ni toliko sprememb). Če pa že, pri novejših letnikih (načeloma, če imaš vgrajen "Alexa", mislim da je že bilo od 2024 proti koncu), imamo vgrajen Mazda Hybrid Navi. To pomeni, da se ne rabiš več s tem ukvarjati, saj ti sistem sam posodablja, zaenkrat brezplačno. Spodaj link. Če pa tega nimaš ali vseeno želiš update na SD kartico, pa se drži uradnega postopka, da ne uničiš kartice... (link za SD je znotraj priloženega linka, na približno 5:25 se prikaže povezava).    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.