Skoči na vsebino

Kava

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Jutro petkovo :bravo: prva kava je mimo. Obeta se druga kmalu. Lep vikend vsem.

N7rRRL1.jpg

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Napisano
pred 1 uro je FuManchu napisal:

Ena ni nobena pravijo:bravo: 

 

 

16228845846621061103912667415265.jpg

Turška... jaz je ne maram. Ampak gušti so gušti. 😊

 

 

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Turška... jaz je ne maram. Ampak gušti so gušti. 😊

Meni je pa ravno vsa poanta kave, da je po turško :bravo:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Dobro jutro. Danes pa je pri nas nevihta z močnim nalivom. Upam, da ne bo cel teden tako vreme. Pri meni je danes v skodelici zopet Illy kava. 

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Dobro jutro. Danes pa je pri nas nevihta z močnim nalivom. Upam, da ne bo cel teden tako vreme. Pri meni je danes v skodelici zopet Illy kava. 

Jaz sem se odločil prehiteti dež.... Šel na smarno... Potem pa v nočno... To bo enega kufeta... 

IMG-30ba3c2eee3bc5c02e62f28fc110b160-V.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 16 urami je FuManchu napisal:

Meni je pa ravno vsa poanta kave, da je po turško :bravo:

To ime Turška kava je neupravičeno,ker v Turčiji nasplošno pijejo čaj in ponavadi dobiš espreso varjante! Od kje to ime nimam pojma🤔 Bolj bi bilo primerno ime Bosanska kaffa😆😂

Napisano

Bosanci pečejo kavo v tistih bakrenih džezvah al ne? 

 

Enkrat sem skuhal neko bosansko kavo. Sem jo stran zlil tako je bla dobra:lol:

N7rRRL1.jpg

Napisano

Ferrari nima toliko race pace kot recimo hamilton verstapen, tako da tukaj bo boj med njima dvema. Je pa ta drika pravi loto zaradi SC :)

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 5 minutami je Bini napisal:

Zanimivo je bilo samo na koncu....:nevem:

A ko so stopili iz avtov? 🤔

 

 

Napisano
15 minutes ago, Bini said:

Zanimivo je bilo samo na koncu....:nevem:

Je bilo vsaj zanimivo na koncu, za razilko od recimo moto gp prejšni viked 🤣

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ker liter ni enak litru al kako? In ker ga en motor bolje izkoristi kot drugi bi kaznoval boljši izkoristek?  Pa ne vem kaj ma to veze s plačo, ki tukaj pa res ni primerjave.
    • ja res je. Stol je kr pomembna zadeva. mam ewin, cena pred cca 5 leti je bila cca 210€. je pa že odslužil svoje in bo potrebnno menjat. Ergoles ma kr dobre stole.  
    • Markus 11 let. Meni je Markus najboljše razmerje kvalitete in cene.   Sem imel v državni firmi Interstuhl, hudič je stal 400-500€, je pa bil nor.
    • Nora24?   To mi boš sedaj ponujal?   A nisi prav ti imel toliko za povedat čez ta lažnivi in pristranski medij? In zdaj prav ti pregleduješ ta medij in ga še kopiraš na forum in priporočaš v branje? Globoko smo padli...   Čeprav, ko gledam ta njegov seznam, ki je objavljen... Ma, mogoče pa možakar nima dolgoletnih psihičnih težav. Mogoče je bolj pri pameti kot smo mi, ki samo nekaj govoričimo, naredimo pa ne nič, da bi se spremenilo...   Mi je pa žal za voznika in njegovo družino. Pa tudi za vse potnike na tem avtobusu, kajti tak dogodek gotovo pusti posledice. Pa tudi za vse prejšnje žrtve njegovega ustrahovanja. In resnično upam, da se bo voznik pozdravil in da zaradi napada ne bo imel posledic - mislim, če ga je z nožem zaštihal v vrat in prekinil dovod krvi do možganov, ima to lahko zelo hude posledice...
    • Jaz sem pred leti kupil ultra-super prehvaljen UVI stol, ki so ga vsi hvalili, pa je počil ogrodje, ker je bilo samo z enim majhnim zvarom skupaj dano (Ja tudi malo preveč kil mam ). Zdej sem pa na MARKUS stolu iz Ikeje in je top.   https://www.ikea.com/si/sl/p/markus-pisarniski-stol-vissle-temno-siva-70261150/  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.