Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Po 200km... Zdaj pa savnanje do Portoroža. 

IMG_20210619_094157.jpg

Ja ...počasi ...rajši v senco plus mrzlo pivo ...baje pri nas na obali je noro vroče 🍻🍻🍻🤣🤣😁

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Gelipter napisal:

Ja ...počasi ...rajši v senco plus mrzlo pivo ...baje pri nas na obali je noro vroče 🍻🍻🍻🤣🤣😁

Ja, celo pot od lj do obale je nazigalo sonce. Ampak je hvala bogu vsaj malo pihalo. Jaz sicer dejansko skoraj nič ne zašvicam, ampak na Vrhniskem klancu se pa je par kapelj znoja prebilo do oči 😂

 

Tole je pa fotka iz vzpona proti kraju Belsko... 

IMG-0c91631e9604e4f45a4b7dd3633704ea-V.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja, celo pot od lj do obale je nazigalo sonce. Ampak je hvala bogu vsaj malo pihalo. Jaz sicer dejansko skoraj nič ne zašvicam, ampak na Vrhniskem klancu se pa je par kapelj znoja prebilo do oči 😂

 

Tole je pa fotka iz vzpona proti kraju Belsko... 

IMG-0c91631e9604e4f45a4b7dd3633704ea-V.jpg

Svaka ti čast.... 👍

Me je en od vaših kolesarjev še ob 19.00 uri spraševal na Belem križu kje je Bernardin! 😂

Seveda sem ga potolažil, da je že skoraj tam..... 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Svaka ti čast.... 👍

Me je en od vaših kolesarjev še ob 19.00 uri spraševal na Belem križu kje je Bernardin! 😂

Seveda sem ga potolažil, da je že skoraj tam..... 😊

Mene je tudi v Semedeli, na poti proti Žusterni, ena večja  skupina kolesarjev vprašala, če gredo po pravi poti za Bernardin. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Bini napisal:

Svaka ti čast.... 👍

Me je en od vaših kolesarjev še ob 19.00 uri spraševal na Belem križu kje je Bernardin! 😂

Seveda sem ga potolažil, da je že skoraj tam..... 😊

Tnx... Saj kar gre... Nekaj moraš imeti v nogah, da si se sposoben peljati na nizkem pulzu in da se ne pregonis. Tule se lepo vidi pulz 113 v klanec, na celotni progi pa je bil avg pulz mislimda 115 (k smo se lih pogovarjali nekaj časa nazaj o pulzu pri športu) ob avg. speed 28kmh.

 

Je pa bilo veliko ljudi in event je res prešel v neko resno in medijsko odmevno zadevo. Mislim da brez nekih hujših padcev (to je glavno).

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.