Skoči na vsebino

Kava


Shrek

Priporočeno sporočilo

@Alex, ni samo Bled, Kranjska gora, Bohinj, Rogla, Piran in Portorož. Nalašč nisem želel tja, da bi se gužval. In nisi prvi, ki se temu čudi in smeji. 😁 

 

V petek ob 13h sem najprej pozdravil kolesarje, ki so šli takrat skozi Sevnico, v hotelu Ajdovec pojedel slastno in lepo postreženo kosilo, popoldne sem se šel namakat v Terme Paradiso, dobre pol ure stran, ravno prav, da se M6 ogreje. Drugi dan sem se potikal po Sevnici, pil kavo, v industrijskih prodajalnah Kopitarne in Lisce kupoval slovenske kopalke, spodnje perilo, čevlje, cokle, natikače :) Nato sem s kolesi (pripeljal sem 2 kolesi kar znotraj M6) obiskal grad in se razgledal po mestu, pozno popoldne pa z avtom na hrib Lisco 748 m nm, se fino najedel golaža in šmorna in nato užival v sprehodu po vrhu hriba v neokrnjeni naravi in čudovitem razgledu.

 

Zelo priporočam za 2x prespat, in to za pol cene bolj obleganih zgoraj omenjenih turističnih krajev. 

 

IMG_20210612_175618.jpg

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 3,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 6 minutami je Janez007 napisal:

@Alex, ni samo Bled, Kranjska gora, Bohinj, Rogla, Piran in Portorož. Nalašč nisem želel tja, da bi se gužval. In nisi prvi, ki se temu čudi in smeji. 😁 

 

V petek ob 13h sem najprej pozdravil kolesarje, ki so šli takrat skozi Sevnico, v hotelu Ajdovec pojedel slastno in lepo postreženo kosilo, popoldne sem se šel namakat v Terme Paradiso, dobre pol ure stran, ravno prav, da se M6 ogreje. Drugi dan sem se potikal po Sevnici, pil kavo, v industrijskih prodajalnah Kopitarne in Lisce kupoval slovenske kopalke, spodnje perilo, čevlje, cokle, natikače :) Nato sem s kolesi (pripeljal sem 2 kolesi kar znotraj M6) obiskal grad in se razgledal po mestu, pozno popoldne pa z avtom na hrib Lisco 748 m nm, se fino najedel golaža in šmorna in nato užival v sprehodu po vrhu hriba v neokrnjeni naravi in razgledu.

 

Zelo priporočam za 2x prespat, in to za pol cene bolj obleganih zgoraj omenjenih turističnih krajev.

Saj vem, da je povsod po Sloveniji lepo. Tudi na manj znanih krajih. Nisem hotel žaliti Sevnice, le nisem bil seznanjen, kaj vse se da tam videti. Pa nisem pojedel vsega interneta in enciklopedije , da bi vse vedel. 😉

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Saj vem, da je povsod po Sloveniji lepo. Tudi na manj znanih krajih. Nisem hotel žaliti Sevnice, le nisem bil seznanjen, kaj vse se da tam videti. Pa nisem pojedel vsega interneta in enciklopedije , da bi vse vedel. 😉

Ti tudi jaz priporočam obisk teh koncev naše male kure :bravo:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

V službi ne pijem alko....:harhar:😉😂

 pol pa enga Darkota stisneš ;)

 

image.png.27ba36869730de3bac1fd62feb56c79e.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Alex napisal:

Jaz prvo šele sedaj, ker sem bil na nekem testu in nisem smel piti nič. 

 

In naslov testa je bil: "koliko časa zdržim brez kave?"

 

Pa si padel?

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Boss napisal:

 

In naslov testa je bil: "koliko časa zdržim brez kave?"

 

Pa si padel?

Ne, ne... Sodelujem v nekem znanstvenem raziskovalnem projektu. 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.